Přejít na obsah


Fotka

Garmin GPSmap 60CSx - prvni dojmy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#101 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2006 - 15:56

Tomu moc nerozumim...
Je tady nekdo, kdo je schopen rict, zda je ta cestina u CSx v poradku nebo ne?

mam 60CSx asi třetí týden, mám ji přepnutou do češtiny a nějakých problémů jsem si tedy nevšiml.Co máte konkrétně na mysli za problémy ???
  • 0

#102 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2006 - 13:13

... S VYPNUTÝM displejem není u C problem dosahnou až 35 hodin fungování, u Cx max. 22 hodin. Když bude displej zapnutý, zdechnou obě skoro stejně.
To by mohlo být konečné vysvětlení, ne?


Ne, protože já mám podsvícení stále vypnuté u nového modelu stejně jako jsem byl zvyklý u starého :o)
Ale znova opakuji, že netvrdím, že mám stejnou výdrž, jako dřív, jen že jsem dosud nezpozoroval kratší výdrž. Takže z tohoho důvodu nemám důvod být jakkoliv nespokojen s výdrží.
  • 0

#103 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2006 - 9:07

Nevim, proc tady nekteri narikaji nad vydrzi baterek. I kdyby to melo mensi vydrz, tak si myslim, ze kdyz ma nekdo na GPSku za cca 18.000,- Kc, tak uz najde jeste nejakou tu stovku na akumulatorky a dat si dva nahradni do kapsy asi nebude tak velka zatez. o:-)))) Ja jsem s novym modelem max. spokojen, ikdyz predchozi 60CS jsem vlastnil jen cca 2 mesice a potom jsem to prodal.
  • 0

#104 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2006 - 16:36

mam 60CSx asi třetí týden, mám ji přepnutou do češtiny a nějakých problémů jsem si tedy nevšiml.
Co máte konkrétně na mysli za problémy ???

Předpokládám, že jde o EU verzi. Kde se dá teď sehnat levně EU verze?
  • 0

#105 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 1:45

Snahu o zlepsovani FW Garminu uprit nelze ... v nove bete (2.62) je pridana, mimo jine, moznost ulozit aktivni tracklog do souboru na karte, byly pridany, ehm ... jak to nazvat cesky, oblasti upozorneni (alert circles)? ... treba se jednou dockate i toho "katastroficky chybejiciho budiku" ... ;-)
  • 0

#106 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2006 - 19:15

Předpokládám, že jde o EU verzi. Kde se dá teď sehnat levně EU verze?

:)))) Co je to levně ? Když je teď nová :)))

  • 0

#107 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 8:20

... treba se jednou dockate i toho "katastroficky chybejiciho budiku" ... ;-)

jj, tady to ani moc nezije, ale na pandore, tam je to fakt hlina. Hlavne ty prisveky od tech, kteri ji jeste nemaji a jen spekuluji "Udajne... Podle zkusenosti majitelu..." :o))) BTW: On uz je zas novej FW 2.62?
  • 0

#108 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2006 - 19:35

:)))) Co je to levně ? Když je teď nová :)))

Proč se tomu směješ? Cokoliv co je cena nižší než oficiální od Picodasu, nejnižší možná. To, že je nová neznamená, že musí stát všude třeba 22000 Kč. Někde možná jen 18000.
  • 0

#109 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 9:39

jj, tady to ani moc nezije, ale na pandore, tam je to fakt hlina. Hlavne ty prisveky od tech, kteri ji jeste nemaji a jen spekuluji "Udajne... Podle zkusenosti majitelu..." :o))) BTW: On uz je zas novej FW 2.62?


To je normalni ... ti co nemaji(a chteli by) tak hledaji sebemensi chybycku aby vec mohli odsoudit, ti co uz maji tak se naopak kazdou chybycku snazi okecat(aby taky ne, dyz uz za to dali ty nekrestansky prachy) ... standartni prubeh vsech diskusi ... :) Ovsem pozadavek na pritomnost budiku v GPS z duvodu "moznosti sledovat manzelku, s kym a kde mi zase zahejba" me fakt pobavila ... :))

jo jo, uz zase, Garmin ted vydava co 14 dni ... akorat si nejsem jistej, ze ti na to pude ten "language patch" ...
  • 0

#110 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2006 - 19:41

Proč se tomu směješ? Cokoliv co je cena nižší než oficiální od Picodasu, nejnižší možná. To, že je nová neznamená, že musí stát všude třeba 22000 Kč. Někde možná jen 18000.

Nevím jaká je cena u Picodasu, ale z www.fons.cz jsem dostal mail, že by je měli mít od 20.2.2006 za 18500,- vč.daně
  • 0

#111 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2006 - 19:47

Proč se tomu směješ? Cokoliv co je cena nižší než oficiální od Picodasu, nejnižší možná. To, že je nová neznamená, že musí stát všude třeba 22000 Kč. Někde možná jen 18000.

Směji se proto, protože formulace tvé otázky mi připadá směšná. Jestliže se chci zeptat na to, na co jsi se chtěl zeptat ty, tak napíši: Který dialer ji prodává nejlevněji? Takhle to vypadá, že scháníš jetinu s pouzdrem a TOPO 50 za 3.500,- :))

  • 0

#112 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 10:45

omlouvam se za ty chybicky v obou predchozich chybYckach ... holt clovek by se mel nejdriv probudit, pak teprv neco psat ... :)
  • 0

#113 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 16:29

To je normalni ... ti co nemaji(a chteli by) tak hledaji sebemensi chybycku aby vec mohli odsoudit,


A pak jeste jsou ti, co se snazi chybicky najit jeste drive, nez si pripadne neco koupi, aby na nejakou nefukcnost, se kterou nepocitali, neprisli az s krizkem po funuse. A aby se podle toho mohli rozhodnout. Tak to dělám ať nakupuji cokoliv. Mockrát jsem se už spálil reklamou a přišel nevhodnými koupěmi zbytečně o dost peněz tak myslím, že možnost získat zkušenosti jiných je dobrá, ale je třeba nad nimi taky přemýšlet vlastní hlavou, mnohé informace mohou být irelevantní či mylné díky jiným podmínkám apod.
Např. je pro mne dost důležitý odometer např. pro předpokládaný dojezd do cíle, u cs to fungovalo dobře, ale pokud gps pochoduje na místě, může to zkreslit výsledek (průměrnou rychlost a z ní počítané další hodnoty). Pro geocaching je taková funkčnost nanic, tam stačí geko, ale pro routing v autě či dlouhe tůře je to důležité dost. Taky prošlá vzdálenost za celý den může možná nabírat rekordy už při vaření oběda.
Ale možnost uložit traclog mne opět nadchla. Já prostě mám rád věci, které fungují dobře a ne polovičatě.
  • 0

#114 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2006 - 20:24

Nevím jaká je cena u Picodasu, ale z www.fons.cz jsem dostal mail, že by je měli mít od 20.2.2006 za 18500,- vč.daně


Díky. Ale mám takový pocit, že před nějakou dobou někdo neměl dobré zkušenosti s jednou firmou, něco mi říká, že to byl Fons, ale jist si tím nejsem, nerad bych jim křivdil, je to info staré nejméně rok.
Já našel zatím 2 dodavatele za asi 18800 Kč.
  • 0

#115 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2006 - 21:16

Nevím jaká je cena u Picodasu, ale z www.fons.cz jsem dostal mail, že by je měli mít od 20.2.2006 za 18500,- vč.daně

informace ze dneška - picodas 18500,-
  • 0

#116 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2006 - 20:15

Jestliže se chci zeptat na to, na co jsi se chtěl zeptat ty, tak napíši: Který dialer ji prodává nejlevněji?

Tak tohle jsi zformuloval fakt dobre... :-)
  • 0

#117 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 16:53

Já prostě mám rád věci, které fungují dobře a ne polovičatě.

Tak tak. Ja jsem navigovan ATLASEM 10R jezdil po Kralupech kolem dokola, hnal me na oplocenou lesni cestu, do zakazu odboceni a do zakazu vjezdu. Nakonec jsem ho pri tom nechal a jel podle sebe. Pak na hlavni delal chytryho :-).
Ale to jen na okraj. Napadlo me pritom, jestli by na zesileni zvuku 60cs (jestli je to tak tragicky?) nejak nesla pouzit ta vec co ozvucuje QUESTA. Je to pres kabel vyvedeno do repracku v cig. zapalovaci, da se na tom ovladat hlasitost.
I kdyz by to nemluvilo, tak piskat by to mohlo?
  • 0

#118 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 17:37

Ale možnost uložit traclog mne opět nadchla. Já prostě mám rád věci, které fungují dobře a ne polovičatě.

Obavam se, ze u Garminu to vzdycky bude kompromis ... nerikam to rad, ale je to tak ... na druhou stranu, clovek se s tema "chybama" vzdycky nauci zit a u dalsiho modelu mu potom nektere z tech "chyb" chybi ... :)

  • 0

#119 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2006 - 21:14

Díky. Ale mám takový pocit, že před nějakou dobou někdo neměl dobré zkušenosti s jednou firmou, něco mi říká, že to byl Fons, ale jist si tím nejsem, nerad bych jim křivdil, je to info staré nejméně rok.
Já našel zatím 2 dodavatele za asi 18800 Kč.


Já zas mám ten pocit, že ještě někdo z okolí Brna (možná že BBBubák to byl) a jsme se shodli na tom, že nakupovat u Fonsu rozhodně ano, protože jsou to fundovaní a ochotní lidi :-) ---- áá už jsem to našel, je to tady:

http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=10503#10500
  • 0

#120 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2006 - 12:14

informace ze dneška - picodas 18500,-


Tak to nejni zas tak spatna cena. Ja mel svou 60CS za 17 tisicovek s TOPO50. No jo, no... Myslite si, ze ten novej SIRF cip bude dobrej i do prirody, skaly a tak, kde dochazi k odrazum? 60CS tyto odrazy nebere a jede pouze na "verohodne" informace. To muze byt nevyhoda, ale taky nekdy vyhoda, ne?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama