Přejít na obsah


Fotka

Schvalování keše v zahraničí


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 223 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 0:09

Snad jsem to tu prohledal dost, ale nenašel jsem odpověď na jednu věc: Když založím keš např. v Rakousku, spadne ke schválení do fronty rovnou rakouskému reviewerovi na základě její lokace, tj. souřadnic keše, nebo spadne k českým reviewerům na základě mého "češství" a teprve pak je jimi předána rakouskému kolegovi? A pokud platí druhá možnost, zkoukne český reviewer alespoň zběžně náležitosti, nebo rovnou předává? Jde mi o to, jestli psát poznámky pro reviewera (např.o zajištění údržby) v obou jazycích, nebo jen německy, aby česká verze zbytečně nemátla rak. reviewera. Díky.
  • 0

#2 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 0:15

Zrovna včera jsem na něco podobného odpovídal ;).
  • 0

#3 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 0:21

Pro méně všímavé to shrnu jednou tučnou větou ;)

PRO TO, KTERÝ REVIEWER KEŠ SCHVALUJE, JE PODSTATNÉ POUZE TO, JAKÝ STÁT resp. KRAJ MÁ AUTOR U KEŠE NASTAVEN, SOUŘADNICE AUTORA ANI KEŠE NEHRAJÍ ROLI!!! (jinak řečeno, fronta keší je filtrována dle země, čili my taháme z fronty Czech republic keše, které mají tuto zemi nastavenu ve formuláři kešky)

Rozhodně ale nastavujte stát správně, kdyby jste např. u keše v Rakousku nastavili Czech, tak my vám to opravíme na Austria a keš se tak přesune do fronty rakouským kolegům - jim do řemesla fušovat NEbudeme, stejně tak oni nám...
Obecně jinak do rev.note můžeš psát anglicky, když máš keš za hranicemi, ten jazyk musejí aspoň trochu znát všichni revieweři, aby se vůbec s GS domluvili, že :)
  • 0

#4 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 223 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 0:22

Jo, to jsem četl. Ale nevyplývá z toho žádný mechanismus, tj. jestli se to k Rakušákovi dostane rovnou, nebo jestli to předáváte. Takže si odvozuju, že to jde rovnou (no, je to asi logičtější) a poznámky dám jen německy. Díky za odpověď.
  • 0

#5 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 223 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 0:26

Dík i TTR, to je naprosto jasně vysvětlené.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama