Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Změna multi cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 19:05

Zajímal by mě váš názor na tuto změnu multi cache. Současné umístění se vlivem času stalo již dosti viditelné a tak jsem se rozhodl v rámci nového úkrytu o lehké přepracování této cache. Finále by mělo být o cca 50 m, u které jsem našel další pěkné místo s výhledem. Mám původní cache zrušit a založit novou nebo poupravit stávající.
  • 0

#2 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 19:09

Upravit stávající ...
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 19:39

Pokud jde o přesun o pár metrů, pak bych to řešil jako posun souřadnic na novou pozici, nechal to jako tradičku a na místo, proč tam ta keš dala dal waypoint. Mám takto např. Obelisk a funguje to velice dobře.
  • 0

#4 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 20:12

Řekl bych, že se jedná o to, zda chceš, aby na výchozích souřadnicích kačeři něco viděli a není to vidět z místa, kam kešku posuneš. Já takhle jednu ze svých kešek předělal, protože se u kapličky začala ztrácet, ale přitom jsem chtěl, aby kačeři navštívili i kapličku. Bohužel ani to nepomohlo a keška se krade dál, i když je i přes 100 metrů od kapličky v lese...
  • 0

#5 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 20:16

Owneři nejvyšší kvality pak na místě původní finálky nechají třeba zalaminovanou kartičku s info o přemístění a offsetem na novou finálku. :)
  • 0
Vložený obrázek

#6 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 8:46

Asi jsem to špatně popsal. Už teď se jedná o multi cache o dvou zastávkách a finálová skrýš už přestává býti skrýší ;). Našel jsem o kousek dál v lese vhodné místo, které by stálo i navštívit. Na místě finálky je také zajímavé místo a tak bych na tomto místě přidal další zastávku a finále posunul dále.
  • 0

#7 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 8:54

Ahoj, domnívám se, že důležité je TÉMA keše. Pokud je téma stejné, pak určitě nechat. Finálky podobných keší jsou velmi často "kousek schované" - a pokud je to v listingu tak si myslím, že to nikomu nevadí. Taky je dobrý při posunu finále neměnit indicie (někdo je má třeba odečtený a nenašel apod.). Takže Disablovat, zaměřit finále, posunout Final Waypoint, kontaktovat reviewera s prosbou o kontrolu kolize, změnit listing (upravit vzorec, upravit souřadnice ve Stage) a Enablovat.
  • 0

#8 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 8:58

PetrX napsal/a:
Na místě finálky je také zajímavé místo a tak bych na tomto místě přidal další zastávku a finále posunul dále.


Takto to udělej. Jen nezapomeň v listingu změnit souřadnice Final wptu. a raději mě kontaktuj ohledně oné nově přidané zastávky. Předpodkládám, že půjde o Question to Answer, ale pro jistotu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama