Přejít na obsah


Fotka

Nabídka adopce cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 zdefran

zdefran

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 8:38

Nabízím k adopci přitažlivou cache GC1FTG5 na ostrově na rybníku v Sudkově u Šumperka. Bylo by škoda ji úplně zrušit. Současně přetrvávající indispozice. Děkuji.
  • 0

#2 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 8:58

Dobry napad dat ji k adopci, skoda jen ze je pro me osobne je tak daleko.
  • 0

#3 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 9:15

Kruci, zatím ji nemám odlovenou, je tam již dost silná vrstva ledu pro odlov? Že bych si ji nejdříve odlovil a pak případně adoptoval ;) Ne teď vážne - ostrovní keše by bylo škoda, v jednom příspěvku se píše o zákazu vstupu na ostrov, jak je to s tím zákazem?
  • 0

#4 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 9:26

Možná by jsme se jí s přítelkyní ujali, ale tímhle směrem zas tak moc nejezdíme a tady to vypadá na sabotáže od rybářů,tak aby tam člověk nemusel jezdit obnovovat co 14 dní. Uvidíme...když tak se ozvu
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#5 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 9:56

To by chtělo vymyslet důmyslné maskování na co nebude IQ rybářů stačit :-) Na moravu pojedu o víkendu 23/24.1.2010 tak obhlídnů terén.
  • 0

#6 Sekosovi

Sekosovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 19:30

Ahoj - já bych se jí ujal mám to z domu asi 300m tak kdyžtak napiš
  • 0

#7 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 21:26

No ... já tu keš určitě adoptovat nebudu a zřejmě se nikdy ani nedostatnu k jejímu odlovení, ale zaujaly mě následující repliky:
Listing:

Rybari nemaji co kricet, protoze vstup na ostrov jsem domluvil s majitelem rybnika.

Maxinoha:

Ne teď vážne - ostrovní keše by bylo škoda, v jednom příspěvku se píše o zákazu vstupu na ostrov, jak je to s tím zákazem?

Já osobně zatím nechávám bez povšimnutí dvě cache v blízkém ololí, které se také pyšní statusem umístění na soukromém pozemku a deklarovaným ujištěním ownera, že "majitel je informován a srozuměn" ....:( ... Nechci řešit konverzace viz .. modelový příklad.
ON: co tady děláš
JÁ: něco hledám
ON: tak se seber a vypadni
JÁ: prý je to tady ale domluvené
On: A co jako .....
JÁ: no .... měla by tu snad být jedna cache
ON: Jo ta pixla ... máš to říct hned.. tak se běž támhle podívat, a až budeš odcházet tak řekni.......

Takže z mého pohledu je snad i lepší když vím, že majitel nic neví a já se už nějak vykecám i třeba bez nálezu než se trapně dožadovat vstupu
protože ON přece ví.
A nebo lépe ... ty pixly tam neumisťovat.
Ale berte to jenom jako názor člověka, který si chodí odlovit tzv. "pro radost" a stačí mu těch 50-60 za rok.


  • 0
Ranní ptáče hlavou zeď neprorazí.

#8 Sekosovi

Sekosovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 21:44

Tak s tím rybníkem je to takhle - majitel je firma moravolen a od něj ho má pronajatej rybářský svaz. to ale neznamená ,že vás může kdejakej rybář vyhazovat. Na rybníce není žádná cedule o tom že je zákaz vstupu na ostrovy a když se budete chovat slušně nemá právo vás kdo vyhazovat. Se místní a bydlím kousek od rybníka a můžu říct že největší bordel dělaj právě rybáři ( jezdí auty do zákazu a častio i na člunech zavážejí nástrahu což je zakázáno) budu rád když se keška obnový:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama