Přejít na obsah


Fotka

Vlastni mapy v Mapsource


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2006 - 18:46

ahoj, mam dalsi mensi problem. vytvoril jsem mapu v mapedit. exportoval do *.img. "instaloval" do MapSource kde vse vypada ok. ale pri snaze poslat tuto mapu do GPS, Mapsource nahlasi chybu s mapou a ze ji mam preinstalovat. bohuzel me nenapada zadne reseni.
a jeste jeden dotaz. jaky soft nejlepe na spravu waypointu? myslim aby umel mazat WP z GPS. neco jako sychro WP mezi PC a GPS.
diky za kazdou radu (snad budou rady tak napomocne jak posledne :o))
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2006 - 12:16

ahoj, mam dalsi mensi problem. vytvoril jsem mapu v mapedit. exportoval do *.img. "instaloval" do MapSource kde vse vypada ok. ale pri snaze poslat tuto mapu do GPS, Mapsource nahlasi chybu s mapou a ze ji mam preinstalovat. bohuzel me nenapada zadne reseni.
a jeste jeden dotaz. jaky soft nejlepe na spravu waypointu? myslim aby umel mazat WP z GPS. neco jako sychro WP mezi PC a GPS.
diky za kazdou radu (snad budou rady tak napomocne jak posledne :o))

Ahoj, som si isty, ze sa Ti aj tu skor alebo neskor ozve expert Nilgiri, ale lepsie spravis, ked sa pojdes pytat na Pandoru do konferencie Vse o GPS cesky.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2006 - 12:58

Ahoj, som si isty, ze sa Ti aj tu skor alebo neskor ozve expert Nilgiri, ale lepsie spravis, ked sa pojdes pytat na Pandoru do konferencie Vse o GPS cesky.

:-)))) Děkuji za poklonu, ale poradit mohu jen to, že je nějaký problém patrně s tím původním img. Některá pravidla tvoření map jsem nedávno psal na Pandoře.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2006 - 22:47

:-)))) Děkuji za poklonu, ale poradit mohu jen to, že je nějaký problém patrně s tím původním img. Některá pravidla tvoření map jsem nedávno psal na Pandoře.

podle rad na pondore jsem se ridil, proto me prekvapilo ze to v mapsource nejde. jinak pokud mapu do GPS nahraju jinym programem (sendmap treba) tak funguje normalne.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2006 - 11:29

podle rad na pondore jsem se ridil, proto me prekvapilo ze to v mapsource nejde. jinak pokud mapu do GPS nahraju jinym programem (sendmap treba) tak funguje normalne.


Sendmapem jde poslat cokoliv, vlastní gps je blbovzdorná, ale Mapsource už ne. Vlastně je, ale jinak, originál komerční mapy taky obsahují nesmysly, ale patrně záměrně, asi aby s nimi byly problémy v sharewarech a Mapsource je umí odfiltrovat nebo je ignoruje. Zkuste si otevřít v Mapeditu třeba preview mapy z Worldmap nebo Metroguide...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2006 - 23:50

Zkuste si otevřít v Mapeditu třeba preview mapy z Worldmap nebo Metroguide...

Tak jsem zkusil otevrit mapu z Worldmap (jednu cast). a zkusil jsem ji implementovat do Mapsource rucne. a mam s ni stejnej problem jako s mou mapou. otevrit jde ale pri prenosu do GPS hlasi mapsource chybu stejne jak u me mapy. tim padem nevim kde muze bejt problem :( mozna tim ze mam nainstalovanou beta verzi mapsource?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama