Přejít na obsah


Fotka

Waymarky - kdo hledá nebo zakládá?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
488 odpovědí na toto téma

#121 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 23:14

Arne1 napsal/a:Na tom huntu toho moc nechápu. To když mám nějaký wm odlovený, tak ho mám navštívit znovu ? A když je můj, tak ho mám navštívit taky ?

Taky by me zajimalo. Zkusim asi zitra, pokud bude cas.


Mosty, mmm. Ty mam zatim jen mimo Brno. B)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#122 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 23:23

honny napsal/a:

Arne1 napsal/a:Na tom huntu toho moc nechápu. To když mám nějaký wm odlovený, tak ho mám navštívit znovu ? A když je můj, tak ho mám navštívit taky ?

Taky by me zajimalo. Zkusim asi zitra, pokud bude cas.


Mosty, mmm. Ty mam zatim jen mimo Brno. B)


Jo, a právě jsem objevil kategorii, která by se snad dala obsadit, ale chtělo by to asi spolupráci - náhrobky stoletých. To by v tom byl čert, aby na centrálce někdo takový nebyl !
  • 0

#123 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 23:54

Arne1 napsal/a:
Hele, Cherubin, nepřeháněj. Je ještě spousta objektů, které jsem nezawaymarkoval - je fakt, že jsem se většinou uspokojil po získání další ikonky. Takže máš ještě několik mekáčů, KFC, nákupních center, kostelů, mostů a já nevím jakých baráků. Někdy se stavím u těch rybářských potřeb (a možná postnu jeden další outdoor shop). Pole neorané jsou mosty, máme jich v Brně dost ale waymarků málo.


Ja jsem si samozrejme delala legraci, alespon je co navstevovat;) a co nema WM a libi se mi to, tak tam to zalozim sama:). Obecne je Brno pole neorane...

Pro ostatni: kam zaradit indickou restauraci?
  • 0

#124 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 12:29

Arne1 napsal/a:Na tom huntu toho moc nechápu. To když mám nějaký wm odlovený, tak ho mám navštívit znovu ? A když je můj, tak ho mám navštívit taky ?


První otázka - ano. Druhá otázka - taky ano.
  • 0
Retired slowcacher

#125 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 13:43

A i v okolí náchoda už můžete lovit ;) http://www.waymarkin...53-8a4245cbbf5d
  • 0

#126 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 21:00

Nejak sa v tom nemožu zorientovat. Hodil by se mi nějaký odkaz na založení listingu. Kategorií je dost a nápadů taky.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#127 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 21:27

BellaUH napsal/a:
Nejak sa v tom nemožu zorientovat. Hodil by se mi nějaký odkaz na založení listingu. Kategorií je dost a nápadů taky.


Prostě vlezeš do kategorie, napravo najdeš "Post New Waymark" a mlátíš do toho listing. Pak dáš dole Pokračovat (snad je tam Continue nebo něco takového) a na další stránce nahraješ fotky. A pak na další stránce si to prohlídneš, je-li všechno v pořádku tak dole vlevo zmáčneš že to chceš nechat publikovat. Pokud to není v pořádku, tak se buď vrátíš velkými tlačítky nahoře a opravíš, nebo dáš dole pravý čudl "Save..." a pak si s tím můžeš hrát příště.
  • 0

#128 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 21:56

Aha, takže napřed určím kategorii. Tož dík.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#129 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 22:10

BellaUH napsal/a:
Aha, takže napřed určím kategorii. Tož dík.

A hlavně si přečti požadavky na listing a fotky. Někde tvrdě vyžadují více fotek a jedna nestačí. Někde na ní být můžeš, někde musíš a někde striktně ne. Někde snesou i fotky z jiných zdrojů. V listingu jsou občas taky nějaké povinné parametry - liší se to kategorie od kategorie.

Já jsem spoutu waymarků zalogoval a ještě větší vytvořil když jsem procházel fotky z dovolených v minulých letech.
  • 0

#130 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 22:40

wmh napsal/a:

haggaeus napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Dneska byla maintenence WM.COM, prý nějaké dlouho chystané opravy a nějaká vylepšení.
Objevila se tam nová ptákovina - jakési soutěže co může někdo připravit pro jiné. Jsou to hračičkové ti umerikánci...

Skoro to vypada, ze opravili nahodne se rozbijejici linky v popisech, to by bylo fajn.
Novou ptakovinu Scavenger Hunt jsem pochopil tak, ze si nechas vygenerovat na danem uzemi nahodny seznam waymarku a muzes s ostatnimi soutezit, kdo je vsechny nejdriv navstivi - prijde mi to stejna pitomost jako chodit dokola po lese ci rovne po silnici a kazdych 160m se ohnout pro pikslu, tak by to mohlo mit uspech :)

jj, kdyby radši udělali nějakou useful mapu...
Ptákovina vypadá asi takhle :o O úspěchu ptákoviny si myslím svý ;), jen by mě zajímalo, co se stane, když to někdo splní. :)

To je teda fakt ptákovina :D:D:D:D:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#131 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 23:27

Arne1 napsal/a:

BellaUH napsal/a:
Aha, takže napřed určím kategorii. Tož dík.

A hlavně si přečti požadavky na listing a fotky.

To budou ty věty nad políčkem "Name", že?
Nějak se tím prokoušu, večery se začínají protahovat.......:D
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#132 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 17:46

Tak jsem tam poslal první kousek. Ale listing je jen v češtině. Tož uvidíme.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#133 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 17:54

BellaUH napsal/a:
Tak jsem tam poslal první kousek. Ale listing je jen v češtině. Tož uvidíme.

Tipl bych, že ti to vrátí aby alespoň short description bylo anglicky nebo multi. Většina schvalovačů to chápe jako že jde o průvodce (cizince) po místních pamětihodnostech.
  • 0

#134 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 20:00

zalezi na kategorii. krome pruvodce, jak pise arne, tak by tomu mel ten chudak schvalovaci taky trochu rozumet. aby vedel, jestli neschvaluje koninu a jak to vubec vypada :). mne, kdyz prislo neco pouze ve francouzstine ci holandstine, rovou jsem zamital s poukazem na jazykovou barieru pro vetsinu sveta a prosbou, at doda dalsi jazyk ;).
  • 0

#135 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 20:08

Dain a Olik napsal/a:
zalezi na kategorii. krome pruvodce, jak pise arne, tak by tomu mel ten chudak schvalovaci taky trochu rozumet. aby vedel, jestli neschvaluje koninu a jak to vubec vypada :). mne, kdyz prislo neco pouze ve francouzstine ci holandstine, rovou jsem zamital s poukazem na jazykovou barieru pro vetsinu sveta a prosbou, at doda dalsi jazyk ;).


... a to ještě uvažme že některé kategorie schvaluje konsorcium hlasováním, členové mohou být z různých konců světa.
  • 0

#136 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 20:48

Arne1 napsal/a:

BellaUH napsal/a:
Tak jsem tam poslal první kousek. Ale listing je jen v češtině. Tož uvidíme.

Tipl bych, že ti to vrátí aby alespoň short description bylo anglicky nebo multi. Většina schvalovačů to chápe jako že jde o průvodce (cizince) po místních pamětihodnostech.

Je to majáčekhttp://img.groundspe...dec305c257b.JPGs informacemi z tabule. Když tak to proženu google translatorem, nebo PC translatorem.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#137 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 1:02

(Krucifix to už ten obrázek nemůžeš udělat větší ? Ses snad zbláznil !) - opravil A pokud to nevíš, tak ten co je v UH tak ten zawaymarkovaný je, tak se můžeš podívat co se tam píše.
  • 0

#138 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 20:20

A jak dlouho se čeká na publikaci? Odeslal sem to 10.11. a zatím bez reakce. Včera sem to prohnal translatorem, aby to bylo aspoň trochu engliš a potvrdil. A co teď? Wrajty tam myslím nefungují, tož nevím.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#139 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 21:22

co je to za kategorii?
  • 0

#140 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 22:23

Landlocked Lighthouses? Nevypada az tak zanedbane, dva ze tri oficiru se prihlasili v minulem tydnu.

Co to pise nahore cervene na strance WM? ze nebyl approved by the category group, nebo ze vote on this waymark hasn't been completed yet? Prvni pripad je, ze se na nej jeste nikdo nepodival, druhy, ze se schvalujicimu oficiru neco nezdalo a poslal WM k hlasovani cele skupiny. V hlasovani byl (asi jeste je?) bug: pokud se polovina oficiru vubec nevyjadrila, WM se zasekl v tomhle stavu, dokud nekdo z oficiru nevlezl na stranku skupiny.

Nefungujici Wrajty - nevim, ktere myslis, ty bratry co vynalezli letadlo?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama