Přejít na obsah


Fotka

GgStat - pluginy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#441 MZ-CZ

MZ-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 10:57

máš kešky otagované pluginem svělo/tma ... u mě se to takhle chová, když na to zapomenu - kešky u kterých není tenhle tag nastaven to ignoruje ...
  • 0
Oregon 300 - Xperia GO (aDrake) - GeoGet | Sbírka CWG | Aktuální seznam CWG na výměnu

#442 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 12:21

...díky za nakopnutí - mám upravený autostat, tak aby si tag světlo tma kontroloval sám a případně doplnil. Vše obstarala úprava souboru AutoStat.lib.pas. z dá se že po aktualizaci autostatu již tento soubor není využíván, ale v adresáři stále zůstal - budu se muset podívat co jej nahradilo díky
  • 0

#443 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 19:27

MZ-CZ napsal/a:
máš kešky otagované pluginem svělo/tma ... u mě se to takhle chová, když na to zapomenu - kešky u kterých není tenhle tag nastaven to ignoruje ...


Ja tedy nevidim jediny duvod, proc by chovani pluginu GgsIconList melo byt ovlivneno TAGem Svetlo/Tma. Tento TAG ve zdrojaku pluginu nikde neni jakkoli zminen. Druha vec je, ze tento plugin neudrzuju, protoze je plne nahrazen pluginem GgExpr a prislusnou sablonou.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#444 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 20:34

....Gorde, samozřejmě máš pravdu - příslušná šablona volá GgsExpr.exe. S tím GgsIconList.exe jsem se seknul - nechápu proč ho mám stále v adresáři, když ho dávno nevyužívám :)
  • 0

#445 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 10:40

Predelal jsem si Gordovu sablonu Template_IconList.cfg tak, aby byla klikaci i primo ve statistikach na geocacing.com - bez javaskriptu (ktery gs blokuje/filtruje). Treba to nekdo z vas pouzije. Ukazka v mem profilu. Sablona v priloze. Rozbalit do adresare (napr. Geoget\data\skript\iconlist) a do template pro autostat pridat: INCLUDE_TEMPLATE .\script\Iconlist\Template_iconlist_html.cfg
  • 0

#446 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 11:46

Sablonu jsem doplnil na Ararat, tady za chvili zmizi pod hromadou balastu a nebude k nalezeni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#447 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 7:54

sobikovi napsal/a:
No a mělo by to pak vypadat takhle nějak :)

To vypadá moc pěkně už to má nějakou finální podobu ??
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#448 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 8:13

Pehan: skvela prace, zvladl bys jeste nejak odlistit jednotlive roky ruznym barevnym podbarvenim ikonek?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#449 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 9:50

No to by snad nemel byt takovy problem. Kdesi jsem na foru videl kus template, tusim od zlicinaku, ktery to obarvoval podle roku a svetlo-tma, takze pokud nebudou mit nic proti tak ten skript "zneuziju".
  • 0

#450 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 9:57

Jo, tak dokombinovat tam i Svetlo/Tmu, tak by to byla parada.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#451 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 11:32

tak template ted podbarvuje podle roku nalezu, svetlo/tma (pokud je otagovano), T5 podbarvi cervene bez ohledu na rok, u D5 prida ramecek. Roky prednastavene od 2008 do 2011, drivejsi nalezy bez podbarveni, ale da se zmenit, barvy se daji menit take. Instalace stejna. Ukazka v profilu uplne dole.
  • 0

#452 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 11:50

Pehan napsal/a:
tak template ted podbarvuje podle roku nalezu, svetlo/tma (pokud je otagovano), T5 podbarvi cervene bez ohledu na rok, u D5 prida ramecek. Roky prednastavene od 2008 do 2011, drivejsi nalezy bez podbarveni, ale da se zmenit, barvy se daji menit take. Instalace stejna. Ukazka v profilu uplne dole.


A neudělal bys variantu s podbarvením FTF ?
  • 0

#453 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 12:14

no, pokud mi nekdo rekne jak poznam v databazi ftf tak by to snad taky nemel byt problem. Jenom - co kdyz to ftf bude zrovna taky T5 nalezena za tmy... Abychom nakonec neskoncili u neceho co bude vypadat jako prehled barev ktere umi prohlizec zobrazit :-)
  • 0

#454 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 13:33

...no, tak jestli jste si nevšimnli, tak o stránku dřív jsem sem hodil template, ketré umí podbarvovat roky, Svetlo/Tma a zvýrazňuje i 5/5 ...pravda, tohle jsem nezmiňoval, můj problém se týkal něčeho jiného :D
  • 0

#455 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 22:50

DrakMrak napsal/a:

sobikovi napsal/a:
No a mělo by to pak vypadat takhle nějak :)

To vypadá moc pěkně už to má nějakou finální podobu ??

Ne, zatím ne. Něco jsem na tom ještě pokutil, pár lidí to bokem použilo, ale na final to ještě asi není. Nebylo teď moc času a nálady si s tím hrát, ale asi se na to v dohledné době juknu a posunu to do nějaké beta verze...
  • 0

#456 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 9:18

Sally&eL: Jo vsiml jsem si, jenze tady neslo primarne o obarvovani, ale aby ten seznam byl klikaci i na geocacing.com
  • 0

#457 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 11:25

He he, takze je uz nekde verze, ktera umi uplne vsechno? :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#458 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 11:39

Tak jsem si to hodil taky do profilu, ale nejak mi tam hapruje podbarvovani T5 v pripade "Svetlo", vsude to cpe jako "Tma".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#459 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 12:50

S474N napsal/a:
Tak jsem si to hodil taky do profilu, ale nejak mi tam hapruje podbarvovani T5 v pripade "Svetlo", vsude to cpe jako "Tma".


Jo to souhlasi - chybicka se vloudila
Bud edituj sablonu, je to nekde kolem radku 55:

# podle terenu, roku a tagu SvetloTma nastavime pozadi
# T5                                                                                            Tma                            Svetlo
SQL_CMD COLUMN EVALLOCALVAR BkgColor return( (%7% == 5) ? ('%9%' eq 'Tma' ? 'background-color:#A60000;' : 'background-color:#E26B64;'):
nebo pockej, jeste si s tim hraju (aby to podbarvovalo i xFT)
  • 0

#460 PinkyCZ

PinkyCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 11:37

Prosím o radu, tuším že to bude prkotina, ale nedařilo se mi zatím přijít na to proč to nejede. Snažím se rozběhat seznam CWG ve statistikách. Do templaet jsem vložil nakonec sekci která je přibalená u poslední distribuce a naklikal všechny CWG v Geogetu. Když dám export do seznamu tak CWG vidím vytvoné jak v csv tak txt souborech. Při generování statistik mi ale pouze zobrazí začátek sekce, pak poslední hlášku o počtu nalezených cwg, ale v ní se ani nezobrazí počet, proměnná se stále ukazuje jako %POCETCWG%. Tuším že problém je někde na židli, ale i když si přesednu, nespraví se to.. Proč se mi nezobrazí seznam CWG které v GG normálně vidím? Co ta proměnná?? něco je špatně.... Díky předem za postrčení ;)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka