Přejít na obsah


Fotka

GgStat - pluginy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#501 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 15:25

A nestacilo by tam udelat outer join a treba defaultne predpokladat, ze je kes nalezena za svetla?
  • 0

#502 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 15:57

jo, uz jsem na tom delal, musim to jeste dodelat a testnout (melo by to podbarvovat i xTF) a pak to sem uploadnu.
  • 0

#503 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 16:26

Pehan napsal/a:
Archi1: Pravdepodobne nema tech 60 kesi tag SvetloTma. To je totiz jediny rozdil ve vyhledavani kesi oproti gordove sablone (tam se to nerozlisuje).


Pehan:Díky za rychlou pomoc, bylo to tím, ze tech 60 kesi nemělo tag SvetloTma. Otagováno rucne a uz to zobrazuje správný pocet. Proc ale nebyly otagovany, kdyz cas zapisuju do logu vzdy a tag Svetlo/Tma mám taky vytvoreny a drívejsích kesí nebyl s tím problém. No jsou veci mezi zemí a nebem ...
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#504 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 22:34

CWG List: Moc díky za super pomocníka a jestli můžu mít dvě drobnosti, doufám, že se to tu již neřešilo: - ve statistice obrázky CWG zarovnat nějak dolů. pokud to jde, protože nick je někdy přes dva řádky a pak je to trochu rozhozený - při exportu seznamu CWG do souboru (csv) stále funguje řazení pouze po řádcích. Mě by více vyhovovalo po sloupcích Pak bych si dovolil dotaz. Něco jsem o tom zde zaslech, ale nikde nevydoloval jak na to: - jde nějak definovat počet sloupců karet v tabulce CWG statistiky? Zobrazuje se mi 6, ale vešlo by se víc. Odpověď: asi si to podle šířky karty nějak rozpočítá, už se mi totiž zobrazilo i víc, když jsem s tím laboroival. Tak to jenom taková kosmetika, jinak díky.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#505 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 9:09

Cwg list prosím o radu: pokud zobrazím cwg list v Ggstatu tak se zobrazuje cestina v podobe rozsypaného caje (viz obrázek), ale ten samý plugin kdyz zobrazím v Autostatu tak cestina je v porádku a dálsí jak zkrátit sírku nadpisu aby byl jen nad tabulkou.zkousel jsem menit parametr WIDTH, ale nereaguje.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#506 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 9:37

Nejak nerozumim "zobrazim v GgStatu" a "zobrazim v Autostatu". Ani jeden z pluginu nic nezobrazuje. Nadpis nad tabulkou se dela pomoci prikazu Header, zmeni sirku pro tento prikaz pomoci WIDTHNEXT, ktery umistis pred Header.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#507 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 9:37

k tomu nadpisu, tak co jsem tak koukal, tak GgStati nadpisy jsou OK, ale jakmile pouzijes vlastni "Header" tak ma sirku 100% :)
  • 0

#508 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 9:55

gord napsal/a:
Nejak nerozumim "zobrazim v GgStatu" a "zobrazim v Autostatu". Ani jeden z pluginu nic nezobrazuje.


Omlouvám se správne ma být vygeneruju statistiku GgStatem a vygeneruju statistiku Autostatem.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#509 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 10:35

mikrom napsal/a:
k tomu nadpisu, tak co jsem tak koukal, tak GgStati nadpisy jsou OK, ale jakmile pouzijes vlastni "Header" tak ma sirku 100% :)


mikrom: To más pravdu ze vsechny GgStati nadpisy jsou OK, ale u vlozených pluginu je sírka roztazená. Tak jsem zkusil vsechna mnou upravená Header smazat a dal jsem pouze original pluginy a je to to samé.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#510 Geoteam UL

Geoteam UL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 17:03

Můžete mi poradit, proč mi nefunguje IconList spolu s SvetloTma na podbarvování roků? Template IconList v příloze. Vypíše mi to potom chybu: DBD::SQLite::db selectall_arrayref failed: near "from": syntax error at script/GgsExpr.pl line 266, line 78. a nic to neudělá. Díky az odpověď.
  • 0

#511 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 14:42

Stahl jsem si plugin IconList, vse pracuje tak jak ma dle defaultni sablony, jen mi to nechce zobrazovat waymarky. Nevite nekdo cim to muze byt?
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#512 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 13:40

Tak je to zajimave, ale Svetlo/Tma zase zacala fungovat spravne - ukazuje i na serveru GC.com spravne rozdeleni podle %.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#513 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 15:39

Trnec napsal/a:
Stahl jsem si plugin IconList, vse pracuje tak jak ma dle defaultni sablony, jen mi to nechce zobrazovat waymarky. Nevite nekdo cim to muze byt?


Ve zdroji se počítá jen s kategoriemi Normálních kešek, GGstat a ostatní statistické pluginy obecně si s WM moc nerozumí. Já jsem si to upravil tak, aby to zobrazovalo ikonku WM jako takového, protože kategorií je hafo a muselo by se to nějak složitě vymýšlet - a to se mi nechce.

valicek.g6.cz/geocaching/Template_IconList_html.cfg
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#514 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 19:11

Ono obecne asi neni moc rozumne mit pohromade v jedne databazi kese a waymarky. Jeden z duvodu, proc s tim pluginy a GgAtat vetsinou nepracuji je neukoncena a stale se rozvijejici mnozina typu WM.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#515 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 19:13

No právě. Kdyby to prostě hodily ty programy do jednoho pytle /waymark a šmitec/ bylo by o pár problémů míň. Taky jsem to řešil, a došlo se tady na fóru k závěru: Použij FOUNDPREFIX GC...
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#516 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 19:20

Jenze ono se k nim neda chovat stejne jako ke kesim, prave proto, ze kese se deli na typy a kdyby se to zde melo vse co je ruzneho typu davat do jednoho pytle, je to zpracovani podekud odlisne. Nerikam, ze se to udelat neda, ale nikomu se do toho nechce.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#517 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 13:32

Tak jsem z toho Svetlo/Tma zase jelen. Mam ho prirazeno u vsech kesi tak jak ma byt. Kdyz si to vylistuju v ramci filtru, vsechno dobre. Ale v profilu mi to po vygenerovani statistik u Svetlo pise porad o jedno cislo nizsi. Nechapu, cim to muze byt. Nejake napady?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#518 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 6:35

Nemas tam nekde hodnotu jen podobnou tomu "Svetlo"? Neni tam nekde treba nejaky neviditelny znak navic?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#519 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 7:37

gord: to me taky napadlo, ovsem jak to mohu realne zjistit? Kdyz si dam vypsat pomoci tagu, tak mi vyjede spravne cislo.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#520 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 7:44

Kdyz upravujes filtr, nevidis v nabidce hodnot Svetlo vicekrat? Podivej se do sablony, jaky SQL pouziva pro zjisteni poctu a vyzkousej to mimo GG.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama