Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

magnet a filmovka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 tatra

tatra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 15:56

máte někdo nějaký zaručený fígl pro přidělání tohoto magnetu ( http://tytyty.cz/sup...x2mm-p-199.html ) na klasickou kinofilmovku?

Díky za rady
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 16:06

Pokud dáš hledat slovo magnet, tak jistě tady najdeš dost odpovědí... řešilo se to mnohokrát... Já osobně u svých keší ho k tělu filmovky přilepím stříbrnou technickou páskou. Drží to dobře a svému účelu vyhovuje. Jediné riziko je, že se prošoupá páska a magnet upadne, ale to většinou při kontrole keše vyřeší nové přelepení...
  • 0

#3 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 16:09

Otázkou je, jak budeš tu filmovku upevňovat na stanoviště, jestli potřebuješ magnet z boku nebo na dně filmovky. Sám jsem potřeboval přidělat magnet na bok doutníkovky a použil jsem jednodušše izolepu a i po 7 měsících stále dobře drží. Co se týče magnetu na dno filmovky, tak s tím nemám zkušenost, ale setkal jsem se s tím, že je magnet přilepen pořádnou vrstvou lepidle k vnitřku dna filmovky.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#4 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 16:22

Zkus tavné lepidlo (to je ta pistole s těmi bílými tyčinkami) tím to přilep na filmovku a pojisti lepicí páskou. Takhle jsem opravoval keš po dohodě s ownerem na Dachstein Skywalk, když mu páska keš neudržela a zůstal tam jen magnet. Páska teplem a zsimou trpí a to lepidlo pásky to nemusí udržet. Myslím, že to tavné lepidlo to udrží samo o sobě.
  • 0

#5 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 16:50

vetrnik_cr napsal/a:
Zkus tavné lepidlo (to je ta pistole s těmi bílými tyčinkami) tím to přilep na filmovku a pojisti lepicí páskou.
Takhle jsem opravoval keš po dohodě s ownerem na Dachstein Skywalk, když mu páska keš neudržela a zůstal tam jen magnet. Páska teplem a zsimou trpí a to lepidlo pásky to nemusí udržet. Myslím, že to tavné lepidlo to udrží samo o sobě.

Moje řeč, já magnet zasadím do roztaveného lepidla z tavné pistole a pak to přetáhnu kobercovkou a drží to jak víno, ani mráz s tím zatím nic nedělá.
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.

#6 justi

justi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 12:21

Fridmen napsal/a:

vetrnik_cr napsal/a:
Zkus tavné lepidlo (to je ta pistole s těmi bílými tyčinkami) tím to přilep na filmovku a pojisti lepicí páskou.
Takhle jsem opravoval keš po dohodě s ownerem na Dachstein Skywalk, když mu páska keš neudržela a zůstal tam jen magnet. Páska teplem a zsimou trpí a to lepidlo pásky to nemusí udržet. Myslím, že to tavné lepidlo to udrží samo o sobě.

Moje řeč, já magnet zasadím do roztaveného lepidla z tavné pistole a pak to přetáhnu kobercovkou a drží to jak víno, ani mráz s tím zatím nic nedělá.

JJ přesně :) Tavnou pistoli prilepis vse ;)
  • 0
Justi

#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 13:23

Já viděl magnet zevnitř zalitý voskem.
  • 0

#8 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 18:38

mpik napsal/a:
Já viděl magnet zevnitř zalitý voskem.


No tak to asi moc nevydrží, předpokládám že když někdo trochu zmáčkne kešku, tak je to odlepený.

Nám se osvědčila ta tavná pistole a pro jistotu, ještě přelepit lepící páskou.
  • 0

#9 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:22

Mě se osvědčilo na dno filmovky zevnitř plácnout neodym a zalít cca 5mm tavnou pistolí.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama