Přejít na obsah


Fotka

Nové pravidlo?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 18:46

Vážení revieweři, zvláště pak DarkLorde, je teď nějaké nové pravidlo, že krabka nesmí být na exponovaném místě? Rozuměj mudloidním, kde v určitou dobu je hodně neznalých občanů a případný lovící kačer je tak na očích? Zvláště pak kde krabka je na obtížně dosažitelném místě a nutné vykonat nějakou zdlouhavou cestu k ní jakože vylézt třeba na strom nebo stožár či reklamní poutač? Sám si odpovím: Asi ano, asi je to novinka, protože v tom případě nechápu zveřejnění např. krabky GC1W2AV Naopak dnes nepovolení podobné.
  • 0
www.povetrnik.cz

#2 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 19:47

Předpokládám, že se to týká mnou neschválené keše Smouli mesto? Pokud ano, tak proč autor nenapíše sám, když má s mým rozhodnutím problém (a pak, že se já schovávám za anonymitu ;))? Problém u této keše byla její exponovanost - měla být umístěna na sloupu reflektorových světel, na který je odevšaď vidět. Cache na takovýchto místech neměly být schvalovány nikdy, a pokud byly, tak to bylo buď tím, že reviewer z listingu nepoznal, kde je keš umístěna a nebo jednoduše špatně rozhodl. Argumentovat jinou keší je tedy naprosto irelevantní, precedenty při schvalování neplatí, každá se posuzuje individuálně (v případě tebou odkazované to byl ten první případ). O neschválení Smouliho mesta jsem se radil i s kolegy a shodli jsme se na tom, že takováto keš publikována nebude - na cachera by bylo při lovu vidět ze všech stran, což je nejen nebezpečné, ale i problematické z hlediska práva a pověsti GC. Poslední věc - kvůli několika průšvihovým keším, které se v posledních měsících objevily, bude českými reviewery postupně nastolována politika nulové tolerance, kterou tato země, potažmo komunita už potřebuje jako sůl. Krom toho, chtěli jste neanonymní reviewery, ne? ;)
  • 0

#3 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 21:41

Dík za odpověď, ikdyž s tímto konkrétním postupem nesouhlasím, tak chápu, že to je na Vás reviewrech a ikdyž s kecama, podřídím se ;) co mi zbývá, že. Nulová tolerance? toť silné slovní spojení, nicméně chápu, že přísní být musíte a souhlasím, že to potřebujeme. S autorem oné zmiňované jste si to určitě vysvětlili, jen já jsem prostě chtěl vědět více než jsem se od něj dozvěděl. A to si piš Sutechu, že o tomhle mém příspěvku určitě nevěděl. Oba naše nicky (ownerův i můj) jsou myslím dost průhledné, takže o anonymitě :o nelze v žádném případě hovořit. B)
  • 0
www.povetrnik.cz

#4 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2010 - 9:24

Jo a ještě k tomu, že jsi u GC1W2AV nepoznal umístění. Všude placka jak parkovištní lívanec, nikde žádný strom a na ortofoto cosi jako reklamní poutač navíc terén 4,5 to pro mě znamená jediné, že budu na ten poutač při odlovu lézt. Jelikož se mi ta krabka fakt líbila, tak Ti DarkLorde děkuju, že jsi měl chvilkové zatemnění mysli a tu krabku pustil ;) B)
  • 0
www.povetrnik.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama