Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Mio P560


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 10:38

Zdravím. Mám možnost koupit Mio P560 za celkem slušnou cenu, a rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenosti s tímto přístrojem, popřípadě jaký využívá software k lovení kešek a pod. Rád bych to využíval jak pro práci, tak do auta jako navigaci, ale i jako prozatimní gps k lovení kešek (než si v létě koupím oregona). Ale teď není moc peněz a stará gps mi postupně odchází a dost zlobí. Každá rada, postřeh a zkušenost vítána. Děkuji;)
  • 0

#2 JirkaF

JirkaF

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 12:30

Loschuanos napsal/a:
Zdravím.
Mám možnost koupit Mio P560 za celkem slušnou cenu, a rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenosti s tímto přístrojem, popřípadě jaký využívá software k lovení kešek a pod. Rád bych to využíval jak pro práci, tak do auta jako navigaci, ale i jako prozatimní gps k lovení kešek (než si v létě koupím oregona). Ale teď není moc peněz a stará gps mi postupně odchází a dost zlobí. Každá rada, postřeh a zkušenost vítána. Děkuji;)


Používám ho už skoro rok a jsem naprosto spokojený. Mám na něm Geoscouta na kešky a I GO pro navigaci i kešování. Dokonce přemýšlím, že si do foroty pořídím ještě jeden, dokud jsou k sehnání. :)
  • 0

#3 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 12:55

Mám P360 - rozdíl jen v chybějící wi-fi, používám iGo a spokojenost.
  • 0

#4 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 13:11

Máme doma jedno Mio P350 a jedno P550 (starší generace a tudíž starší OS). Software OziExplorer pro mapové podklady, BeeLine na dohledávání, naprostá spokojenost, u P350 mi chybí jen ta WiFi. :) Jo a, málem bych zapoměl, ještě iGo navigace do auta + drobné utility pro prohlížení listingů offline, výpočty apod. Nikdy jsem nic jiného nepoužíval ;)
  • 0
-- Mitah Team --

#5 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 15:39

Moc děkuji za vaše příspěvky. Přesvědčili jste mě, že je dobrý nápad to koupit, tak do toho jdu ;) Díky:)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka