Přejít na obsah


Fotka

Nejzábavnější logy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
165 odpovědí na toto téma

#121 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 9:04

Roman_Jaromer napsal/a:
No, někdo se splete a hned z toho má někdo legraci :-)
Já osobně už napsal mnohokrát někomu, jehož log se mi nezdál a většinou se stalo to, že se někde uklikl. Zalogoval špatnou keš, přehodil druh logu apt., to se může stát... Občas poslal log NA místo NM, NM místo FI atp. I já se občas ukliknu, tak pro to mám pochopení a nevysmívám se tu proto někomu na fóru, raději napíšu autorovi toho logu a vynaložím ten čas účelněji ;-). I když je pravda, že kdyby to co napsal Shaman3 napsal někdo jiný, tak se možná spousta lidí tady jen zasmála, ale že je to Shaman...

Samozřejmě, každej z nás se přece plete minimálně 20x denně. Já bych to vůbec nebrala jako výsměchí, ale musíš uznat, že úsměvný to je. Kdyby se něco takovýho stalo mně a ostatní se řehtali, tak se asi směju taky. Některý chyby, který člověk udělá, prostě jsou srandovní, a že se bavíš komičností situace, to ještě neznamená, že se posmíváš tomu člověku. Naučit se vidět humornost života a situací, který přináší, je, myslím, velká výhra.

Ostatně na tohle téma už tu před časem jeden log byl - DNF na earthce - něco ve smyslu "všude samý šutry a krabice nikde" :D. No, pak se nesměj!
  • 0

#122 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 9:47

Sorry, mě to přišlo směšné, dávat "Needs Maintenance" za plesnivý logbook na Earthkeši, kde žádný logbook není, navíc mě owner této keše (díky zdejšímu Bonzaj klubu) v minulosti smazal log z této keše, protože jsem mu nezaslal nějaké trapné odpovědi, tak mu to Needs Maintenance pomstichtivě přeji. :P
  • 0

#123 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 02 květen 2013 - 9:49

Jacka_dominikanka napsal/a:
Některý chyby, který člověk udělá, prostě jsou srandovní, a že se bavíš komičností situace, to ještě neznamená, že se posmíváš tomu člověku. Naučit se vidět humornost života a situací, který přináší, je, myslím, velká výhra.


Můžeš to prosím vysvětlit našemu souvěrci Trhacovi? Já si pohov dal, jen on je pořád nějakej napjatej ;)

In lack ech!
  • 0

#124 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 9:51

shaman3 napsal/a:
Sorry, mě to přišlo směšné, dávat Needs Maintenance za plesnivý logbook na Earthkeši, kde žádný logbook není, navíc mě owner této keše (díky zdejšímu Bonzaj klubu) v minulosti smazal log z této keše, protože jsem mu nezaslal nějaké trapné odpovědi, tak mu to Needs Maintenance pomstichtivě přeji. :P

Třeba to bylo míněno tak, že má oprášit skálu, zalejt vzácné rostlinstvo a vysbírat v okolí odpadky, jako třeba nějaký plesnivý motáky v nakřáplejch škatulích :D! Taková údržba by se hodila leckde a divím se, že majitelé earthkeší ji tak zanedbávají. NM log je dobrou inspirací :D!
  • 0

#125 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 9:55

shaman3 napsal/a:
Sorry, mě to přišlo směšné, dávat "Needs Maintenance" za plesnivý logbook na Earthkeši...


Mě to taky přišlo vtipný.
  • 0

#126 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 9:59

Koukám, že zábava pokračuje. :D
http://coord.info/GLAVPN07
  • 0

#127 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:06

shaman3 napsal/a:
Koukám, že zábava pokračuje. :D
http://coord.info/GLAVPN07


Tohle mi už moc vtipný nepřijde, akorát to přidělává práci revírníkovi. Nebo někdo četl diskuzi na jedné kladenské keši, kde se owner téhle earthky vyjadřoval a udělal mu to naschvál. Což snad ne, to už by bylo za hranou.
  • 0

#128 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:07

Dej odkaz na tu diskuzi. To jsem zvědav, jak to skončí. :)
  • 0

#129 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:09

tak jo, teď už jsem se taky pobavil. :-) (BTW, ten Dave je taky nějaký divný kvítko, možná si dělá legraci, když nemá nic odloveno a nick má už tři roky)
  • 0
.

#130 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:16

A není to ten zakladatel Geocachingu Dave Ulmer?
http://www.gc-plzen....p?article_id=42
  • 0

#131 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:17

shaman3 napsal/a:
Dej odkaz na tu diskuzi. To jsem zvědav, jak to skončí. :)


Radši ne, myslím, že owneři jsou rádi, že to tam utichlo. Ve zkratce se jednalo o klasický spor mezi zakladateli T5 a hráčem, který je nemá rád. Jednou za čas se to tady objevuje pořád dokolečka.
  • 0

#132 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:17

poohDA napsal/a:
tak jo, teď už jsem se taky pobavil. :-)
(BTW, ten Dave je taky nějaký divný kvítko, možná si dělá legraci, když nemá nic odloveno a nick má už tři roky)

Přece to je jen jeho archivovací a bonzovcí nick, ne? :D
  • 0

#133 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:17

shaman3 napsal/a:
Koukám, že zábava pokračuje. :D
http://coord.info/GLAVPN07


Prvotní přeťuknutí mezi dvěma keškami bylo vtipné. Ale tohle už není. Jen stupidní vtip od anonyma...
  • 0

#134 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:19

Jacka_dominikanka napsal/a:

poohDA napsal/a:
tak jo, teď už jsem se taky pobavil. :-)
(BTW, ten Dave je taky nějaký divný kvítko, možná si dělá legraci, když nemá nic odloveno a nick má už tři roky)

Přece to je jen jeho archivovací a bonzovcí nick, ne? :D

To by se asi dalo z jeho logů vysledovat, kolik toho už za ta léta nabonzoval a archivoval ne? Tebo se tyto logy automaticky mažou?
  • 0

#135 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:20

Smrk napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Koukám, že zábava pokračuje. :D
http://coord.info/GLAVPN07


Tohle mi už moc vtipný nepřijde, akorát to přidělává práci revírníkovi. Nebo někdo četl diskuzi na jedné kladenské keši, kde se owner téhle earthky vyjadřoval a udělal mu to naschvál. Což snad ne, to už by bylo za hranou.


Tak to NA je fakt k placi, nez ke smichu.
  • 0

#136 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:22

Já se jenom směji a ownerovi to přeji. :D
  • 0

#137 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:22

shaman3 napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:

poohDA napsal/a:
tak jo, teď už jsem se taky pobavil. :-)
(BTW, ten Dave je taky nějaký divný kvítko, možná si dělá legraci, když nemá nic odloveno a nick má už tři roky)

Přece to je jen jeho archivovací a bonzovcí nick, ne? :D

To by se asi dalo z jeho logů vysledovat, kolik toho už nabonzoval a archivoval ne?

Taky mne to napadlo, ale nevím jak se k těm logům dostat.
  • 0
.

#138 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:24

Smrk napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Dej odkaz na tu diskuzi. To jsem zvědav, jak to skončí. :)


Radši ne, myslím, že owneři jsou rádi, že to tam utichlo. Ve zkratce se jednalo o klasický spor mezi zakladateli T5 a hráčem, který je nemá rád. Jednou za čas se to tady objevuje pořád dokolečka.


Ta diskuze nebyla teda fakt moc prijemna. Jednalo se o jednu stromolezeckou T5, kde bylo zapotrebi k odlovu zvladnout dvoulanovou techniku. zkratka chutovka jen pro par, jak nekteri rikaji, dendrofilnich kaceru. byl tam i nejaky NA tesne po publikaci. nasledne dany pisatel NA poslal vsechny sve kesky do archivu (vcetne stromolezecke T5).
PS: ta keska stala za to si pro ni dolest, zazitek teda paradni, rozhodne lepsi pocit, nez si odlovit stovky mikrosek za okapem
  • 0

#139 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 10:25

Oni jsou vůbec tihleti tépětkaři nějací divní.

poohDA napsal/a:
Taky mne to napadlo, ale nevím jak se k těm logům dostat.

To neumí ani PM takovou funkci? Možná by to šlo vyhledat geogetem přes nějakou rozsáhlou databázi?
  • 0

#140 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 11:30

Kolik T5kařů znáš? Sama ZATÍM nelezu, ale určitě takových kačerů znám dost - je to prima parta. Něco UMÍ a jsou ochotní nezištně učit další. Byl jsi s nimi někdy někde? Kdyby tě to zajímalo, zrovna včera na jihu udělali jednu neformální akci - bez eventu, bez bodu. Prostě jen tak pro radost. Dovedeš něco takového pochopit nebo umíš jen ......
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama