Přejít na obsah


Fotka

Encyklopedie Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 Velekrt

Velekrt

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 15:09

Poslední dobou si říkám , že hodně lidí ještě nechápe Geocaching jako hru , ale berou to tak , že se sbírají krabičky a zapisují se na internet. Proto jsem si řekl já, vitko a kocin , že by bylo dobré napsat nějakou knížku na téma Geocaching. Hned okolo toho bylo vyřizování a bylo jasné , že kniha se někdy napíše ;) . Našli jsme firmu , která by byla vytisknout knihy levně. Jenže nastává jeden problém :( . Knihu nemůžeme dát jen tak doprodeje ( firma to umožňuje , ale my nechceme ) a proto se bude prodávat přes tento server. Kdyby šla do normálních obchodů , přibylo by mudlů.. Tedy se vás chci zeptat , kačeři , jestli má tato kniha smysl. Bude určena pro začátečníky ale i pokročilý bude mít určitě s této knihy radost B)

Kniha ještě není napaná , abychom viděli zájem o tuto knihu! Případným zájemcům dodáme datum výtisku knihy
  • 0

#2 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 15:28

Neuraž se, prosím, ale za sebe říkám: uplná zbytečnost.
  • 0

#3 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 15:29

Moc jsem z tveho prispevku nepochopil, co by melo byt obsahem te knihy?
  • 0

#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 15:43

Chci taky napsat knihu. Ještě ji nemám, ale potřebuju vědět, jestli by o ni byl zájem. :D Co takhle aspoň seznam kapitol? Rozsah? Osobní názor: bylo by v ní něco zásadně jiného, než je ve wiki? Taky mi to připadá zbytečné.
  • 0

#5 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 15:59

Tak jsem se koukl na vase profily a pripadate mi na budouci autory encyklopedie geocachingu docela mladi a hlavne geonezkuseni. Tim vas nechci urazit, spis vam zavidim vase nadseni pro vec :P Kazdopadne v dnesni dobe mi sestava wiki + forum prijde mnohem lepsi kombinace, nez sebelepsi kniha. Jak pro zacatecniky tak i pro mnoha tisicovkove hledace.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#6 lednacek72

lednacek72

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 16:17

A proč ne napiš ji a uvidíš.Dnes jsou knížky ke všemu a každý se musí rozhodnout co si koupín a co ne.A jestly si někdo myslí že anglicky psané knihy o Geocachingu jsou nejlepší a v našem jazyce nic být nemusí tak se plete já četl překlad a taky tam nic převratného nebylo.Já osobně si myslím že takový příruční manuál ocení každý.Akorát by to chtělo trošku víc specifikovat,aby byla představa osnovy knihy a pak jen schutí dotoho.
  • 0

#7 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 16:28

sorry, ale přijde mi to jako píčo*ina. Takovou knihu si nekoupím, přestože mám humorné knihy v oblibě.
  • 0
PUNK 4 EVER!

#8 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 16:34

No, já nevím... je to na každém, jestli chce sbírat body nebo mít zážitky z hledání a míst, kde krabičky jsou... Kniha podle mě nemá smysl. Kdo chodí sem, může i na wiki a tady taky najde spoustu odpovědí na své otázky... ...a mudla, pokud má zájem, si informace najde taky. Já byl také mudla... tedy každý z nás byl kdysi mudla! :-) Napiš si knihu, ovšem já si ji nekoupím. Sorry.
  • 0

#9 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 16:36

No já nevím... začátečník si knihu prodávanou přes tenhle server zřejmě nekoupí. Mnohým z nich dělá problém najít si tady informace, které jsou k dispozici zdarma. A pokročilým by měla udělat radost čím? Taky si uvědom, že tištěná kniha by měla obsahovat jen informace, které jsou platné dlouhodobě. Takže vlastně co? Aby to bylo na víc, než pár stránek.
  • 0

#10 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 17:07

Velekrt napsal/a:
Poslední dobou si říkám , že hodně...


Hele nenech se odradit. Pokud je ti opravdu 12 let a chceš napsat knihu, napiš jí. To jestli ji někdo koupí či ne to není důležité.
  • 0
Nepropadejte panice!

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 17:40

Nevím, jestli je to dobrý nápad. Teda kniha o GC v češtině je asi dobrý nápad, ale spíš bych preferoval vydání v pdf a zde na serveru, než tištěnou knihu. Jednkak to vyjde levněji a dá se lépe aktualizovat.
  • 0

#12 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 17:52

"Nejdříve je třeba se naučit tomu, o čem píšeš, potom je třeba se naučit psát. Na jedno i druhé padne celý život." - Ernest Hemingway
  • 0
Vložený obrázek

#13 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 17:53

Ale abych jen neodrazoval: "Neexistuje taková bezcená kniha, v níž by nebylo napsáno alespoň něco dobrého." - Samuel Johnson ;)
  • 0
Vložený obrázek

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 17:57

Animuk napsal/a:

Velekrt napsal/a:
Poslední dobou si říkám , že hodně...


Hele nenech se odradit. Pokud je ti opravdu 12 let a chceš napsat knihu, napiš jí. To jestli ji někdo koupí či ne to není důležité.


myslim, ze pokud tam figuruji peníze tiskarne, jak bylo psano, tak to dulezite bude. obzvlast, kdyz se na to pta.
  • 0

#15 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 19:17

Jasne napis ji. Doufam, ze jako priloha bude CD se souradnicema mysterek a multin ;)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#16 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 19:21

trotakcz napsal/a:
Jasne napis ji. Doufam, ze jako priloha bude CD se souradnicema mysterek a multin ;)

tebe by to těšilo? dojít si pro krabičku takhle? mě ne..BF je věc jiná, člověk musí trochu myslet, kombinovat, a pak hoodně hledat,pokud ji nenajde náhodou,ale takhle??? ne díky...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#17 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 19:34

CZECH.TIR napsal/a:

trotakcz napsal/a:
Jasne napis ji. Doufam, ze jako priloha bude CD se souradnicema mysterek a multin ;)

tebe by to těšilo? dojít si pro krabičku takhle? mě ne..BF je věc jiná, člověk musí trochu myslet, kombinovat, a pak hoodně hledat,pokud ji nenajde náhodou,ale takhle??? ne díky...


Obávám se, že pro některé lidi se budou muset na fóru zavést tagy <ironie>, <sarkasmus>...:D
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#18 Pekycz

Pekycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 19:53

DeathOfRats napsal/a:

CZECH.TIR napsal/a:

trotakcz napsal/a:
Jasne napis ji. Doufam, ze jako priloha bude CD se souradnicema mysterek a multin ;)

tebe by to těšilo? dojít si pro krabičku takhle? mě ne..BF je věc jiná, člověk musí trochu myslet, kombinovat, a pak hoodně hledat,pokud ji nenajde náhodou,ale takhle??? ne díky...


Obávám se, že pro některé lidi se budou muset na fóru zavést tagy <ironie>, <sarkasmus>...:D



:D:D:D
  • 0
Krušné Hory jsou můj revír :)
Asus MyPal A632N + OziExplorer + BeelineGPS a Nokia 3310c + Handy geocachin + Locify + LD-3W

#19 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 20:00

Jak mi ji podepise paba, tak ji beru B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#20 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 20:09

kniha je podle mě dobrý nápad, ale jak už bylo řečeno pochybuju že si někteřín začátečníci knihu koupí, většinou si neumějí vyhledat ani ty základní informace natož aby se podívali na toto vlákno, možná by se to mohlo zkusit dát na hlavní stránku gc.cz
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama