Přejít na obsah


Fotka

Geojarry 2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1221 odpovědí na toto téma

#201 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 17:02

Dival jsem se na to blize, a jde o chybu na webu Geocaching.com. Schvalne si zkuste otevrit neci profil a vyfiltrovat si treba tradicky, ktere nalezl. Web zobrazi vsechny typy bez ladu a skladu...
  • 0

#202 sislakd

sislakd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 18:30

Pokud na strance http://www.geocachin...ek/nearest.aspx vyberu: - Traditional Cache - By state - CZE - Hlavni mesto Praha Tak to v pohode funguje a vylistuje to jen tradicky. Ale opravdu pres neci profil to nefunguje. To je zvlastni. PS: Tak jsem bug s tim searchem pres profil poslal na groundspeak tak jsem zvedavy zda to vyresi ci ne a jestli se to nakonec projevi zpet na funkcnosti geojarry.
  • 0

#203 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 21:32

Tak když už jsme u toho wishlistu… Nemohl by Geojarry v některé příští verzi umět stahovat i cartridge pro WIG? Teda myslím přímo cartridge (*.gwc), ne jenom listing keše typu Wherigo. Když už umí i kdejaké Waymarky… Taky by se mi tam líbilo nějaké tlačítko pause, kterým se stahování pozastaví a po opětovném stisknutí zase pokračuje tam kde skončilo. A když stahuje keše podle seznamu ze souboru (txt s kódy waypointú), mohl by si ty stažené z toho souboru postupně odmazávat, to by byla paráda. Po přerušení činnosti (z nejrůznějších důvodů) by pak mohl pokračovat tam, kde přestal. To jsem se zase zasnil… :)
  • 0
Vložený obrázek

#204 sislakd

sislakd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:37

Takze mi psali z Groundspeaku ze dekuji za upozorneni a uz to fixnuli zpet. Funguje zase i geojarry.exe. Takze diky za spolupraci.
  • 0

#205 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 18:08

Heh, dobre!
  • 0

#206 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 13:21

Trochu jsem si dneska hrál a jsem tak nějak v rozpacích... Byla publikována dopoledne nová keš v Praze... - dal jsem si v GJ "New in Czech" a není tam... :@ - dal jsem si v GJ "New in Czech canton Praha" a není tam... :@ ... v obou případech si myslím, že by tam měla být! - dal jsem si v GJ " All in canton Praha" a je tam.. :) - stáhnul si PQ "Nejnovější v Czech" a je tam.. B) - stáhnul si PQ "Praha" a je tam B)
  • 0

#207 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 13:29

sobikovi: tak priste misto laborovani rovnou dej Stahnout APQ a nemusis resit takovy voloviny :D
  • 0

#208 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 13:51

No, to je jednoduchy - a jake je "datum zalozeni" te kese? Lepe receno jaka je to konkretni kes. Pokud ma datum zalozeni nekdy v dubnu treba, tak si dovedu dost dobre predstavit, ze ji GJ na prvnich N strankach nenalezl. V tomhle ohledu neni GJ zazracny - stahuje jen to, k cemu dostane data.
  • 0

#209 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 14:12

medwyn_cz napsal/a:
No, to je jednoduchy - a jake je "datum zalozeni" te kese? Lepe receno jaka je to konkretni kes.

njn máš pravdu B) njn já se snažím vždy tohle datum opravit na co nejbližší ke dni zveřejnění... ale to by bylo asi moc chtít to i od ostatních :(
  • 0

#210 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 14:21

JJ, je to tak. "New" se poznava prave podle data zalozeni. Datum zverejneni totiz nejde zadnym rozumnym (pro tento ucel) zjistit. Mnoho autoru nechava datum, kdy zacali pracovat na listingu a pak to dela takoveto potize.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#211 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 14:28

Vice premyslet, mene psat voloviny. Za soucasnych podminek to lepe delat nejde, takze muzou byt vyvojari GJ v klidu a sedet se zalozenyma rukama.
  • 0

#212 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 10:57

jo taky sem nemoh nedavno jednu kes porad "najit" a tak sem stah listing jarrym podle ID a problem byl presne v tom, ze byla zalozena moc davno..
  • 0

#213 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 21:38

Aby se nezapomnelo... Existuje GJ 2.1.0, ktere prinasi dve zasadni novinky: - rozsireni moznosti posilani formularu (jak jsem uz napsal jinde, uz s tim funguje treba posilani field-notes na server, a dalsi veci...) - stahovani PocketQueries z webu, vcetne integrace do skriptu pro GG. To oceni jen PM, kteri si tak mohou automatizovat tahani tisicovych PQ do GeoGetu.
  • 0

#214 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 22:22

HaLuMa napsal/a:
Aby se nezapomnelo...
Existuje GJ 2.1.0, ktere prinasi dve zasadni novinky:

- stahovani PocketQueries z webu, vcetne integrace do skriptu pro GG. To oceni jen PM, kteri si tak mohou automatizovat tahani tisicovych PQ do GeoGetu.

jj, funguje to. Škoda jen, že nejde nějaká volba jako All PQ a musí se to tahat po jednotlivých.... bylo by fajn kdyby šlo stahovat všechny PQ stejně jako z emaili naráz.
  • 0

#215 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 22:26

Tak zkus podrzet mysku nad tim comboboxem pro vyber nazvu. Nicmene taky mi to nevyhovuje. Dost mozna si napisu vlastni makro, ktere bude na stahovani PQ chytrejsi. To bych pak samozrejme publikoval ;)
  • 0

#216 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 22:27

...a co ti brání v tom aby sis vytvořil bathes a měl to na jedno kliknutí? ...a nebo jak píše medwyn_cz (byl rychlejší :) )
  • 0

#217 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 22:34

Combine apod. je problém, že po importu do GG vypíše info a čeká na odkliknutí.
  • 0

#218 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 22:38

Tak si precti readme noveho makra, bud od te lasky :) Je tam nova funkce, ktera prave tomu zobrazeni hlasky po importu predchazi. Osobne to ale nepovazuju za dobry napad, protoze se asi ta informace o naimportovanych datech proste ztrati. Byt tebou, poustim to geojarry davkou a ne combine skupinou, pak podobny problem nemusis resit. Ale to uz jsme jednou resili a tvrdil jsi, ze je to vyssi divci. Jak myslis...
  • 0

#219 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 22:39

Primo v readme u geojarry jsem videl priklad na tahani vsech PQ za pomoci hvezdickove konvence. A hle, ono skutecne staci do toho comboboxu misto jmena PQ napsat hvezdicku, a skutecne to stahne vsechno. ;)
  • 0

#220 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 22:51

Ježiš pánové, nekamenujte jen hned proroky. Ano, hvězdičky fungují dobře... Fakt supr by bylo provázání načtení PQ z emailu a přes GJ. Ale to je na nějakou další fíčuru do GG... Dám si v GG stažení PQ z emailu. Tam se dozvím, že mám PQ na www a spustí to GJ který to stáhne... Proč to? Ta fíčurka v GJ když dám stáhnout all tak stáhne skutečně all bez rozdílu, že už bylo staženo nebo je to starý. Z emailu se stahují jen čerstvé PQ.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama