Přejít na obsah


Fotka

Geojarry 2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1221 odpovědí na toto téma

#1161 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2017 - 10:17

Po půlnoci už jsem to nezkoušel. Zkusím to navečer. Ale třeba to zprovozňují vždy jen od půlnoci do šesti ráno.


  • 1

#1162 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2017 - 22:51

Přihlašování funguje. Takže chyba byla na straně GS. Už jsem se bál, že se budu muset pokaždé přihlašovat, když budu chtít se podívat na stránky. Mění to za pochodu, jsou to pokusy na lidech.


  • 0

#1163 petjo2655

petjo2655

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2017 - 16:35

Pri ruznych dotazech na geojarry, to hlasi chybu pri prihlasovani na server gc.com (skontrolujte prihlasovaci jmeno a heslo), nestahne to ani prd.

Nejde to jenom mne tj. je problem se znakem "&" a nebo je to znova rozhazene obecne diky groundspeaku?

Momentalne je to tedy stav bezutesny...


  • 0

#1164 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2017 - 19:07

Asi to souvisí s tím co píšu v jiném vlákně. Tu změnu v přihlašování už udělali před několika týdny ale po několika dnech to vrátili zpět (resp brali starou i novou variantu). Teď vidím v logu jednoho automatu, že 24.3 ve 20:00 přihlášení neprošlo. Neporadím nic, sám jsem jen uživatel toho (mezitím opraveného) skriptu.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1165 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2017 - 20:53

Moc děkuji za aktualizaci GJ, přihlašování funguje, atributy se stahují.

Já mám jen problém s waypointama, nestahují se mi.


  • 0

#1166 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 13:51

Ahoj,

je tu někdo kdo momentálně používá (a funguje mu) geojarry nebo ho nepoužívá protože nefunguje? Jak už jsem psal jinde, tak mně to při přihlašovaní ke serverům GS háže chybu user name/password, i když to je správně. Takže by mě jen zajímalo jestli je opravdu chyba u mě, nebo obecně s opět nefunkčním GJ. Mám verzi 2.6.2. Díky.


  • 0
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#1167 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 15:36

Ahoj,

je tu někdo kdo momentálně používá (a funguje mu) geojarry nebo ho nepoužívá protože nefunguje? Jak už jsem psal jinde, tak mně to při přihlašovaní ke serverům GS háže chybu user name/password, i když to je správně. Takže by mě jen zajímalo jestli je opravdu chyba u mě, nebo obecně s opět nefunkčním GJ. Mám verzi 2.6.2. Díky.

Ahoj,

gj opravdu nefunguje jak má.....


  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#1168 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2017 - 0:55

GJ mi funguje částečně, stále platí to co jsem psal v dubnu.


  • 0

#1169 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 1:12

Dnes se mi objevila nová verze GJ, podle readme jen oprava přihlášení.
Nahrávání statistik na profil stále nefunguje.
  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1170 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 6:44

Nahrávání statistik na profil se dá realizovat jinak a není to ani obtížné. Spíš stahování waypointů jestli funguje. Já to teď nepotřebuju, tak to ani nezkouším. Ale kdoví co bude dál.

Navíc, ani se nedivím, že se autorům nechce dělat nahrávání na profil. Když vidím, jak se profilová stránka mění, jak jedou dvě verze paralelně a nikdo neví, jak to bude vypadat za pár dní.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 11 prosinec 2017 - 6:49

  • 1

#1171 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 7:11

Nahrávání statistik na profil se dá realizovat jinak a není to ani obtížné. Spíš stahování waypointů jestli funguje. Já to teď nepotřebuju, tak to ani nezkouším. Ale kdoví co bude dál.
Navíc, ani se nedivím, že se autorům nechce dělat nahrávání na profil. Když vidím, jak se profilová stránka mění, jak jedou dvě verze paralelně a nikdo neví, jak to bude vypadat za pár dní.

Obtížné to samozřejmě není, ale otravné. Znamená to logout - login - nahrát - logout - login.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1172 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 7:19

Pro tebe je otravne jednou za cas "mechanicky" zkopirovat obsah souboru na stranku, ale pro autora je zjevne daleko pracnejsi sledovat zmeny a vymyslet, jak upravy stranky promitnout do aplikace. Myslim, ze pro nej je to daleko vetsi otrava nez pro tebe. Navic zjevne ty upravy nemaji konec a rekl bych, ze casto jsou delane jen proto, aby podobnym aplikacim, vlastne jejich autorum, komplikovaly zivot. (Osobne moc nerozumim tomu, proc je vlastne rovnou nezakazou, rozeznat je podle me mohou, kdyz budou chtit.)


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1173 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 7:36

Pro tebe je otravne jednou za cas "mechanicky" zkopirovat obsah souboru na stranku, ale pro autora je zjevne daleko pracnejsi sledovat zmeny a vymyslet, jak upravy stranky promitnout do aplikace. Myslim, ze pro nej je to daleko vetsi otrava nez pro tebe. Navic zjevne ty upravy nemaji konec a rekl bych, ze casto jsou delane jen proto, aby podobnym aplikacim, vlastne jejich autorum, komplikovaly zivot. (Osobne moc nerozumim tomu, proc je vlastne rovnou nezakazou, rozeznat je podle me mohou, kdyz budou chtit.)

Gorde, já ale nepíšu o jednoduchém mechanickém kopírování, ale o potřebě se několikrát přihlásit / odhlásit
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1174 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 8:18

Nekolikrat? Nevidim duvod k vicenasobnemu prihlasovani a odhlasovani. Staci se prihlasit, zkopirovat a odhlasit. Nebo mi neco unika? Take nevidim duvod, proc se prihlasovat jen kvuli tomu vlozeni statistiky. Klidne ji muzes vkladat, az budes prihlasen z jineho duvodu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1175 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 10:05

No právě. Proč se odhlašovat? Doma na svém PC  mám přihlášení natrvalo. Jedině snad kdyby někdo z rodiny měl jiný nick a chtěl ze stejného PC logovat na svůj nick, tak se musí odhlásit a přihlásit. Nebo to řešit jinak, třeba profily, nebo personalizovaným přihlášením, v Chromu to šlo. Nebo jaký je důvod se paranoidně ze všeho pořád odhlašovat? To dělám jen u banky.


  • 0

#1176 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 10:07

Nekolikrat? Nevidim duvod k vicenasobnemu prihlasovani a odhlasovani. Staci se prihlasit, zkopirovat a odhlasit. Nebo mi neco unika? Take nevidim duvod, proc se prihlasovat jen kvuli tomu vlozeni statistiky. Klidne ji muzes vkladat, az budes prihlasen z jineho duvodu.

Když dělám statistiky pro čtyři různé kačery, tak to jinak podle mých znalostí nejde.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1177 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 11:51

Tak to jo. Ale Chrome umožňovalo spuštění s parametrem a ten parametr byla složka, kam se ukládala konfigurace. Měl jsem takto 3 ikony na ploše a každá spouštěla prohlížeč s vlastní historií, přihlašovacími údaji i ostatním nastavením. Už to nepoužívám, nevím jestli to jde ještě. On se takový prohlížeč chová jako portable i s některými nevýhodami. Ale používal jsem to s CoolNovo (dříve Chrome+) i s normálním chromem. Můžu se podívat na ten parametr, ještě to doma na ploše mám. Bylo to kvůli tomu, aby mě dcera pořád neodhlašovala, když si chtěla číst vlastní poštu.

Firefox takto asi spustit nejde.

 

Dalším krokem ale je, jak takto multiuživatelsky nastavit Geoget. Asi bych to řešil 4 instalacemi, i když to programátoři neradi slyší, Geoget je portable.


  • 0

#1178 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 11:52

Njn, tak kdyz jich delas vic a hlasis se za jine uzivatele ...

 

(Mimochodem, neodporuje to FoU, myslim, ze tam bylo, ze namas heslo sdelovat jinemu cloveku  ;) )


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1179 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 12:00

Dalším krokem ale je, jak takto multiuživatelsky nastavit Geoget. Asi bych to řešil 4 instalacemi, i když to programátoři neradi slyší, Geoget je portable.

 

Neradi slysi co? Ty 4 instalace? No to je pochopitelne nesmysl. Proc neco instalovat 4x, kdyz tehoz dosahnes s jedinou instalaci a 4 datadiry? Sam takto provozuji nekolik datadiru a nemam s tim zadny problem. Vyhoda mj. v tom, ze aktualizace programu se dela jen jednou.

 

Pak mame jeste vyzkouseno a overeno "profilovani", kdyz se v zavislosti na tom, co se spusti, kopiruje do jednoho datadiru spravny obsah jineho uzivatele. Pak se aktualizuji jen jednou i pluginy. Ale je to trochu narocnejsi na spravu.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1180 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2017 - 12:01

Nový update GJ? Krásný předvánoční dárek, díky!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama