Přejít na obsah


Fotka

Poslední schválená cache


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2010 - 9:59

Ahoj lidi,
na vědomost se dává, že:

Location: Hlavni mesto Praha, Czech Republic
TrainTour Reviewer published Kulinarska: Keltska Kuchyne / Celtic Cuisine (Unknown Cache) at 2/28/2010

Log Date: 2/28/2010
23:59:59 CET
Published

Tak vazeni - toto je ma publikovana kes #7111 a zaroven POSLEDNI publikovana pod vlajkou TrainTour Reviewer (tou prvni byla GC17E10 dne 17.11.2007). Symbolicky koncim tam, kde jsem zacal (prvni i posledni ma published jsou ve vychodni pulce Prahy)

Kolegum reviewerum preji hodne schvalitelnych kesi - a vsem ostatnim - kesim zdar!

TrainTour Reviewer


Konec citace. Dnes teprve vím, co pro CZ geocaching Pepča udělal. Tak ohromný kus práce, že si to nikdo neumí představit.

Proto volám a křičím...DĚĚKKUUJUUUUUU.....
  • 0

Skupec Reviewer


#2 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2010 - 13:06

O jéje, koukám že jsem ten počet neměl radši uvádět, to zase budou spekulace ;). Jen bych rád upřesnil, že nešlo jen o keše CZ, ale odhadem tak 1500 je z ostatních zemí (SK, PL,....) a navíc, ač je dnes v CZ 16250 aktivních keší, tak po připočtení archivovaných a nepublikovaných, které ostatní kačeři nevidí v přehledu, to je už přes 21000 (to aby nebyly dohady, že jsem byl až moc snaživý vůči aktuál.počtům :)). Kolegům tedy přeji, ať už tak neroste kvantita keší autory předkládaných, ale roste kvalita.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama