Přejít na obsah


Fotka

makro pro statistiku waymarku?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 10:49

gord napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
a jeste zopakuju posledni prani: jak by slo udelat, aby za jmenem a poctem waymarku se objevil nazev kategorie, v ktere ma ten dotycny nejvice publikovanych wm?

a to uz bude konec meho otravovani :) (tedy co se tyce wm ;))


Asi je vice moznosti, ja bych delal podrizeny select. Ze by domaci cviceni pro tebe? ;)


studovat pascal ... nevim, nevim :) ale tak podivam se, co rekne google na spojeni pascal-podrizeny select :)
  • 0

#22 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 11:01

Obavam se, ze nic :) Nicmene ti nechci brat vitr z plachet ;)
  • 0

#23 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 11:05

neboj, ja vitr v plachtach nemam ani omylem :) ja jsem dostal domaci ukol, tak se musim snazit, nez prohlasim, ze to nejde ;)
  • 0

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 11:13

Tak na tvem prani neni nic neresitelneho, jen to proste musi nekdo naprogramovat a to stoji cas. Jednoduchou vec jsme ti tu vystrihli za pet minut. ;)
  • 0

#25 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 11:24

Dain a Olik napsal/a:
neboj, ja vitr v plachtach nemam ani omylem :)
ja jsem dostal domaci ukol, tak se musim snazit, nez prohlasim, ze to nejde ;)


Medwyn narazel na to, ze ten podrizeny dotaz neni veci pascalu, ale databazoveho SQL. Nerikam, ze je to nejak slozite, ale uz je treba se trochu zamyslet jak to spojit dohromady. Pokud je pro tebe SQL tajemstvim, tak ten domaci ukol asi nebude tebou resitelny. Az budu mit chvilku, zkusim to SQL vyplodit.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#26 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 11:38

ha, tak v tom pripade je jasne videt, ze o tom nemam ani paru :) panove, nijak to nehrotte. ja jsem to neopakoval s tim, ze to chci hned, ja jsem to zopakoval, aby dotaz nezapadl a dostal jsem odpoved i treba - na to uz ti kaslem :) jinak ocekavam, ze se prihlasite treba o pivka na eventu. :)
  • 0

#27 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 13:40

Dain a Olik napsal/a:
ha, tak v tom pripade je jasne videt, ze o tom nemam ani paru :)

panove, nijak to nehrotte. ja jsem to neopakoval s tim, ze to chci hned, ja jsem to zopakoval, aby dotaz nezapadl a dostal jsem odpoved i treba - na to uz ti kaslem :)

jinak ocekavam, ze se prihlasite treba o pivka na eventu. :)


Jsem tímto příspěvkem posunul téma opět nahoru (což je asi tak vše, jak mohu k tématu přispět), bude to stačit aspoň na jedno malý pivo ? :D:D
  • 0
Retired slowcacher

#28 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 13:45

Tak jsem vytvoreil nasledujici SQL:
select au.author,au.cnt, ct.cachetype, ct.cnt
  FROM (SELECT author,count(key) cnt FROM geocache GROUP BY author ORDER BY count(key) DESC) au,
    (select author, cachetype,count(key) cnt from geocache group by author,cachetype order by author, cnt desc) ct
  where au.author=ct.author
     and ct.cnt=(select count(key) from geocache  where author=au.author  group by author,cachetype order by author, count(key) desc limit 1)
     and ct.cachetype=(select cachetype from geocache  where author=au.author  group by author,cachetype order by author, count(key) desc limit 1)
  order by au.cnt desc,au.author
Ze bych na to byl pysny, tak to tedy ne: sice to funguje, ale je to priserne, kostrbate, trva to dlouho, ... Ale nejsem zadny odbornik na databaze a treba se tu najde nekdo, kdo to vylepsi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#29 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 13:57

super. diky moc. mne rozhodne nevadi, ze by to treba slo programatorsky lip. hlavne, ze to bude fungovat. vecer doma vyzkousim ... pivko rozhodne plati pro oba programatory ...... s reklamnim agentem wennym si to jeste rozmyslim, preci jen bramburky maji pro me porad jeste neprijemnou pachut :D
  • 0

#30 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 14:14

Dain a Olik napsal/a:
super. diky moc. mne rozhodne nevadi, ze by to treba slo programatorsky lip. hlavne, ze to bude fungovat. vecer doma vyzkousim ...

pivko rozhodne plati pro oba programatory ......
s reklamnim agentem wennym si to jeste rozmyslim, preci jen bramburky maji pro me porad jeste neprijemnou pachut :D


:D:D:D

PS: Pokud si to rozmyslis pozitivne, skromne pripominam, ze vyse uvedeni smajlici opet vlakno posunuli up-to-date ;)

PPS: A aby to nebylo zcela mimo misu - budes mit ten outcome nejak verejnej? Bych mohl u toho piva rozjet novou zabavu - pomerovani vejmrkovejch pindiku :D
  • 0
Retired slowcacher

#31 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 14:23

prvni vystup uz je na predchozi strane vlakna. uzaviras top 10, ale tvuj pindik znacne zaostava za ostatnimi pindiky. a to uz vubec nehledim na nejvetsiho pindu :D
  • 0

#32 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 14:27

tak za pivko jeste soupnu ten sql do toho makra. Zaroven jsem doplnil moznost zpracovat aktualni databazi (nastavit prazdny string DB_WM), ovsem s timto SQL selectem je to v tom pripade na dlouhe zimni vecery - na mem NB cca 5 minut ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#33 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 14:30

abych nemusel prestat chodit na eventy, jelikoz se nedopivkuju :) vzhledem k tomu, ze na mem nb je import vsech PQ na pul hodiny, je to krasna pouha sestina :). diky moc, doufam, ze nekde na eventu na sebe narazima na to pivo :)
  • 0

#34 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 14:46

Dain a Olik napsal/a:
prvni vystup uz je na predchozi strane vlakna. uzaviras top 10, ale tvuj pindik znacne zaostava za ostatnimi pindiky. a to uz vubec nehledim na nejvetsiho pindu :D


Já myslel nějaký sofistikovanější záležitosti, o top tenu samořejmě vím, byť je krapet neaktuální, neb můj pindík je momentálně (tedy už dost dlouho a určitě ještě chvíli bude) těsně před 50.;);)
Já jen, že s podrobnými daty (na které se nejspíš chystáš) by to bylo dozajista zajímavější (nejenom to poměřování);)
  • 0
Retired slowcacher

#35 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 14:47

Narazit - klidne, ale ja nepivkuju, takze za me urcite usetris :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 15:20

No, vzhledem k tomu, ze pivko byva v hospodach tim nejlevnejsim k piti, tak Dain moc neusetri. ;)
  • 0

#37 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 15:23

wmh: si nesmis pindika natahovat o zahranici, tohle je pro wm v cr. :) uvidim, co vsechno me napadne z toho vytridit. nejaktivnejsi zakladatele, nejobsazenejsi kategorie, nejaktivnejsi zakladatele v nejobsazenejsich kategoriich .... jestli te neco napadne dalsiho, sem s tim. vysledek placnu pravdepodobne do profilu. gord: kofolu, sodovku...? :)
  • 0

#38 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 17:27

Dain a Olik napsal/a:
wmh: si nesmis pindika natahovat o zahranici, tohle je pro wm v cr. :)
uvidim, co vsechno me napadne z toho vytridit. nejaktivnejsi zakladatele, nejobsazenejsi kategorie, nejaktivnejsi zakladatele v nejobsazenejsich kategoriich .... jestli te neco napadne dalsiho, sem s tim. vysledek placnu pravdepodobne do profilu.


Máš recht, mea culpa;)
Budu tu ztrátu tedy muset dohnat jinak - asi zajedu k Hradci, tam je hodně pomníčků :D
Jinak si myslím, že jakákoliv statistika ohledě WM v ČR bude zajimavá. Ale třeba bych chtěl znát "nejstarší" ČR WM (asi bych to zjistil po projetí profilu haggaea či Dorkiho, ale na to jsem děsně línej).
  • 0
Retired slowcacher

#39 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:31

Prvních 5 WM v ČR by měly být tyhle (haggaeus má až číslo 18 a Dorcadion Team zřejmě 545 ;)) - stačí to v GG seřadit podle datumu založení kliknutím na název příslušného sloupce WM200 - Prague Old Town Bridge Tower, Zeton Smasher (27.9.2005) WM20Q - Hradcany - Prague Castle (28.9.2005) WM2Q4 - Historic Centre of Ceský Krumlov (16.10.2005) WM2Q2 - Holašovice Historical Village Reservation (16.10.2005) WM374 - Horovice (30.10.2005)
  • 0

#40 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 20:54

tak pote, co jsem terku nejdriv nasilim nacpal do vany a pak nasilim do postele, jsem se konecne dostal k ozkouseni a gordovo makro funguje bezvadne. parada, super, jeste jednou diky. ted me napadl dalsi vyber, ale ten si tam zkusim nacpat sam :), uz nebudu otravovat ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama