Přejít na obsah


Fotka

Kdo si chce zakesovat ve velkem?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 19:11

Všechno jsou to mikro a domnívám se, že údržba je fakt v pohodě, jelikož tam v poušti asi nikdo nebude ničit filmovky na sloupech vysokého napětí. To jen u nás by se našel nějaký vocas, co by to posbíral...
  • 0

#22 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 19:26

A+T: Přesně tak, už se s lakusem domlouváme, kdy poletíme. :D
  • 0

#23 wrana123

wrana123

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 20:20

Ty voe, docela zajímavý..Kolik teda ta letenka, už to někdo ví..??
  • 0

#24 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 20:32

wrana123 napsal/a:
Ty voe, docela zajímavý..Kolik teda ta letenka, už to někdo ví..??


Do Las Vegas (coz je blize) se da koupit i do 20 tisic, do Los Angeles i do 15 tisic.
  • 0

#25 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2010 - 4:55

Tak rovnou bych to do kopru neposílal,ale mám raději takovéty tajuplnější tradičky....asi bych si ten lov tolik neužil. Radši se budu pyšnit logy v 100 krabkách s hezkým okolím,než si připadat jako geootrok v poušti:-D Tam by mě lákala možná jen ta realita zámoří a nezvyklé situace,ale samotný lov až tolik ne.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#26 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2010 - 23:10

Tak mne tak napada, pokud by se tato serie brala autem a u kazde cache se vypinal motor, tak vydrzi to starter a akumulator?
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#27 MartinaCZE

MartinaCZE

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2010 - 23:26

Jako možnost sbírání bodíků velice lákavé, ale řekla bych, že každý kdo to absolvuje si nakonci řekne, že to bylo úplně o ničem. Kdyby aspoň u každé kešky byla nutnost něco vyřešit a to by dalo číselný kód zámku. Nebo aspoň vyšplhat na vrcholek sloupu:)
  • 0

#28 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2010 - 23:33

Solim napsal/a:
Tak mne tak napada, pokud by se tato serie brala autem a u kazde cache se vypinal motor, tak vydrzi to starter a akumulator?

Viděls někdy emerický bourák? :-) To nejni jako Favorit, spíše jako Volha nebo Gazík :-)
  • 0

#29 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 0:28

Solim napsal/a:
Tak mne tak napada, pokud by se tato serie brala autem a u kazde cache se vypinal motor, tak vydrzi to starter a akumulator?


No nevim jak starter a akumulator, ale chlazeni musi byt velmi dobre. :-) Ja tam byl v listopadu a to tam bylo 25 stupnu, nechci si ani predstavit tu teplotu v cervenci nebo srpnu. :o

Jinak v listingu skutecne doporucuji terenni auta, je to cesta neudrzovana, takze vymoly apod tam jsou. Navic jak tam jezdi prave ty velke terenaky, tak se v te ceste vytvorily po cele delce docela velke ryhy a jet tam pak nejakym normalnim osobakem je masakr. Ja jsem jednu takovou cestu za keskou na podobne ceste musel vzdat asi po 200 metrech, pac by se mi asi rozsypalo cele auto. :D:D
  • 0

#30 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 6:30

Masakr muselo být už jen vypisovani formuláře na Gc.com při zakládání :D
  • 0

#31 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 11:08

Trochu z jiného soudku. Pro FTF maniaky je zde info o neulovených keších v Rakousku. Mají na ně na svém serveru docela zajímavý hledač: http://aj-gps.net/notyetfound
  • 0

#32 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 13:55

Napadá mne taková věc - mám z toho pocit, že si někdo připravuje hřiště pro pokus o překonání světového rekordu v počtu cachí za 24 hodin.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#33 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 17:46

Aviatik napsal/a:
Napadá mne taková věc - mám z toho pocit, že si někdo připravuje hřiště pro pokus o překonání světového rekordu v počtu cachí za 24 hodin.


No uz jsme se o tom tady bavili. Rekl bych, ze to presne pro toto delano je. Doposud totiz kdokoliv z USA jezdil pro rekordy do Denveru (kolem letiste), protoze nikde jinde nebyla tak dobra koncentrace jednoduchych kesek. Tak ted si to udelali i v Kalifornii. B)B)
  • 0

#34 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 18:57

...
Doposud totiz kdokoliv z USA jezdil pro rekordy do Denveru (kolem letiste), protoze nikde jinde nebyla tak dobra koncentrace jednoduchych kesek. Tak ted si to udelali i v Kalifornii. B)B)


Ale když se tak dívám na návštěvnost těch keší, tak nic moc teda; smajlík, nebo šipka byly po publikaci větší terno a to bych tam v těch lesích chtěl ty američany vidět. V tom Denveru to mají nařádkované pěkně podél cest, tak se ani nedivím, že to někdo v tempu "jedna keš za čtyři minuty" stíhal...
  • 0

#35 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 20:29

syselpolni napsal/a:
Ale když se tak dívám na návštěvnost těch keší, tak nic moc teda; smajlík, nebo šipka byly po publikaci větší terno a to bych tam v těch lesích chtěl ty američany vidět. V tom Denveru to mají nařádkované pěkně podél cest, tak se ani nedivím, že to někdo v tempu "jedna keš za čtyři minuty" stíhal...


Ano mas pravdu, Amici jsou v tomto docela pohodlni a az na par jedincu lovi prevazne u tech cest. A to je i duvod, proc u tech cest je tech kesi velka vetsina. U nas by se asi nemohlo stat ze keska na horach 5 let po publikaci bude mit pouze do 40 nalezu, treba jako tato GCN2V8 :):)
  • 0

#36 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 21:42

Kdybyste do toho přece 24h rekordu šli, hlásím se do geotýmu ! ;););) EDIT: teda pokud by to bylo v čechách :DB)
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#37 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 8:15

k-lord napsal/a:
Amici jsou v tomto docela pohodlni a az na par jedincu lovi prevazne u tech cest. A to je i duvod, proc u tech cest je tech kesi velka vetsina. U nas by se asi nemohlo stat ze keska na horach 5 let po publikaci bude mit pouze do 40 nalezu, treba jako tato GCN2V8 :):)


Na fórech Groundspeaku jsem viděl diskusi o málo navštěvovaných cachích a byl tam odkaz na GC1WNWT. Založena vloni v srpnu, dodnes dvě návštěvy. Z nejbližšího městečka tři hodiny pěšky a asi o 1000m výš v údolí potoka připomínajícím doliny Slovenského ráje. Kolem mraky dalších cachí, rovněž sporadicky navštěvovaných, jedna z nich má od založení v r. 2001 asi 60 návštěv.
Ale nejen Amíci, někdo sem dával seznam rakouských cachí čekajících dlouho na FTF a nebyly to všechno škatulky dostupné jenom po klettersteigu.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#38 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 9:26

Mám druhou vlastní kešku tady v Čechách a byli tam od založení loni v září přesně tři návštěvy. Mně to nevadí, aspoň tam nemusím pádit co chvíli s novým LB … :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#39 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 9:43

Trhac napsal/a:
Mám druhou vlastní kešku tady v Čechách a byli tam od založení loni v září přesně tři návštěvy. Mně to nevadí, aspoň tam nemusím pádit co chvíli s novým LB … :D

Jsem na tom podobně - mám takovou kešku na východním Slovensku, kde lišky dávají dobrou noc (nejmenší obec na Slovensku) - tzv. bezúdržbová keš ;)
  • 0
Don't panic!

#40 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 9:49

Ale tahle je v civilizaci ;)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama