Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Skrýšotlač nenalezne vlastní keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 17:53

Zdravim Pokouším se vytvořit si statistiky a zvolil jsem pro vytvoření seznamu mnou nalezených keší Skrýšotlač. Bohužel když zadám najít podle uživatele, nalezne 0 keší. Pokud se přihlásím pod jiným jménem je výsledek stejný. Když dám vyhledat nálezy jiného kačera tak se jeho zobrazí. Pokud dám vyhledat podle souřadnic, najde mi to vše potřebné a mnou nalezené keš vyfiltruje správně. Jediné co mě napadlo je problém v mém jméně s diakritikou. Pro jistotu jsem si nalezl nick Hojší a tomu to také nic nenalezlo. Je nějaké řešení? Má zvolit jinou možnost při tvorbě statistik? Používám Skrýšotlač 0.4.2d Prohlížeč Firefox 3.5.8
  • 0

#2 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 20:34

Myškin urcite mas poslednu verziu nestaci len 0.4.2d ale aby bola aj z datumu (20100306-1736)?
vid http://cacheprinter.bubbles.sk/
lebo mne ide vsetko ok

este co je podstatne aby zobrazilo najdene kese je, ze nesmie byt zaskrtnute "skryt mnou najdene", ale podla mna toto vies :)
skor si myslim, ze nemas poslednu verziu.

ja to robim tak, ze skrysotlac mam ulozenu na disku a tak s nou pracujem
http://cacheprinter....acheprinter.jar
  • 0

#3 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 20:53

Mám nejnovější verzi. ;)
  • 0

#4 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 22:30

aj javu mas najnovsiu?
  • 0

#5 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 22:34

dobre uz som ticho :) skusil som dat tvoj nick a skoncilo to veeeelmi rychlo. tak asi ta diakritika...
  • 0

#6 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2010 - 13:09

...máš pravdu. Já jsem se s tím potýkal před několika dny a samozřejmě též bezvýsledně. Bohužel je to na 100% tou diakritikou. Pokusil jsem se vyhledat z různých přihlášení různé nicky a vždy to bez problémů vše nalezlo ale jakmile byla ve jméně nějaká diakritika tak vždy 0. Docela by mě též zajímalo jestli je nějaký způsob řešení (třeba v podobě nějakých zástupných znaků)...
  • 0

#7 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2010 - 19:01

Bohužel jsem si vybral nick s diakritikou. Nevěděl jsem jaké komplikace mi to přinese. Podobné problémy jsem měl s Locify, ale autor po mém upozornění udělal změnu a šlo se přihlašovat už bez problémů. Napsal jsem email autorovy skrýšotlače, kde jsem mu vysvětlil můj problém a snad ho zahrne do změn v příští verzi.
  • 0

#8 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2010 - 20:09

Myskin vysla nova verzia 20100314-1517 a skusil som tvoj nick a funguje, naslo ze mas 817 kesi najdenych k dnesnemu dnu co sedi s gc.com takze tvorca skrysotlace ta vyslisal a opravil :)
  • 0

#9 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2010 - 21:54

Ano, je tomu tak. Napsal jsem autorovy a ten provedl změnu která již toto vyhledávání umožňuje. Chtěl bych mu za to poděkovat a všem kteří mají diakritiku ve svém nicku můžou bez obav používat skrýšotlač. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama