Přejít na obsah


Fotka

Kesule v Karvine a okoli


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2010 - 8:59

Ahoj vsem,
rad bych zalozil toto vlakno s tim,abyste psali zde sve postrehy o kesulich v Karvine.....ktere jsou nedosazitelne,ktere jsou nejhezci a ktere jsou naopak nejhnusnejsi.....
Podle me Found it!,Anapitz a Toc kolotoc.......to jsou podle me mysterky,ktere se bez napovedy ownera neobejdou.....zdarKesule v Karvine a okoli
  • 0

#2 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 18 March 2010 - 19:47

Pro me jsou nej karvinske kesky Nekonecny pribeh a Darkovsky most. Ty se mi moc libily a doporucil bych je.
  • 0

#3 Otmi

Otmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 18 March 2010 - 23:36

I když jich mám odloveno málo a jinýma mysterkama se zabývám, když tam jsem u příbuzných, tak nejvíc se mi líbí Lidská hloupost. Už jenom proto, že jsem ji odlovil BF a prakticky jsem na ni nepřemýšlel (což se o některých jiných podstatně lehčích říct nedá). :)
  • 0

#4 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 18 March 2010 - 23:56

Tak ty tři jmenované mysterky, jsou lehké i bez nápovědy autora, found it stačí číst pozorně zadání a dělat jednotlivé kroky tak jak jsou napsány v listingu, Anapitz stačí googlit, a Toč kolotoč není tak složitá jak na první pohled vypadá, dokonce bych řekl, že její řešení je až geniálně jednoduché.
  • 0

#5 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 18 March 2010 - 23:59

junet napsal/a:
Tak ty tři jmenované mysterky, jsou lehké i bez nápovědy autora, found it stačí číst pozorně zadání a dělat jednotlivé kroky tak jak jsou napsány v listingu, Anapitz stačí si zjistit o jakou osobnost se ve skutečnosti jedná a pak už to jde samo a Toč kolotoč není tak složitá jak na první pohled vypadá, dokonce bych řekl, že její řešení je až geniálně jednoduché.


ano aneb kazda mysterky je primitivni, paklize znas reseni. :D:D
  • 0

#6 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 19 March 2010 - 0:03

To jo, tyhle mám odlovené, a neříkám že nebolely, strávil jsem na nich docela dost večerů a nocí, asi nejdýl trvalo found it, to jsem vždy dlouho kombinoval a hledal řešení, potom se mi podařilo najít jeden krok, zase jsem se zasekl, a pak další krok, a zase zásek, ale nakonec se vše povedlo.
  • 0

#7 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 19 March 2010 - 0:09

Presne tak, rekl bych ze vubec rade tech karvinskych, ale i ostravskych poradne boli. Mne se taky nepodarilo radu prolomit a az se vratim, tak budu asi otravovat autory nekterych. ;);)
  • 0

#8 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 19 March 2010 - 0:10

Jinak jako bohuminak, ti doporucuji kese Quo Vadis? a Do nitra Amazonie. Neni to od Karvine tak daleko a clovek si je pekne uzije. ;);)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama