Přejít na obsah


Fotka

Keš GC1KR8E "Letiště" - K Adopci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Arzit

Arzit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 9:19

Nabízím Keš Letiště GC1KR8E V Hradci Králové k Adopci Přeorali stavebníma úpravama místo finálky a mě se do toho nějak nechce abych hledal nové místo a předělával vzorce. Jinak krabku mám v pořádku doma a nic ji není.
  • 0

#2 Arzit

Arzit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 15:23

=>
  • 0

#3 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2010 - 11:17

Bez urazky - ja sam jsem adoptoval dve kese, jednu proto ze to misto za to stalo a druhou, protoze jsem k tomu byl vicemene dokopan puvodnim ownerem ;) - ale zadnou svoji cache bych k adopci nedal. Byl to muj napad a muj zamer tam krabku dat. Takze pokud se Ti nikdo nehlasi, tak asi nikdo ten Tvuj zamer nesdili - tudiz je asi nejlepsi cache archivovat. Krabicku muzes "recyklovat", az prijde novy napad a nove misto. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#4 Arzit

Arzit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2010 - 14:48

Já to chápu. Já jen zkouším, jestli náhodou někdo nechce. A ta šipka byla na vytáhnutí, zapadnutýho, kdyby náhodou někdo přišel až teď. Nemám v úmyslu to tu nechávat viset půl roku. Jeden člověk mi říkal, že ji rušit nemam, že ji obnoví, jenže ten má dycky plnou hubu keců a skutek utek. Takže jestli ji nikdo nechce a neozve se mi, tak ji normálně archivuju. :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama