Přejít na obsah


Fotka

GG - stáhnutí keší určité oblasti v zahraničí


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
19 odpovědí na toto téma

#1 MUlDr

MUlDr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 11:01

Prosím o radu: potřebuju do geogetu dostat všechny keše určité oblasti,nikoliv státu; konkrétně jde o Korsiku. Existuje nějaký jednoduchý způsob? Zatím nejlepší co mě napadlo bylo stáhnout nějakou keš uprostřed ostrova a makrem "Download Near Caches" stáhnout okolní. Akorát bych tedy ještě v tomto makru potřeboval nastavit poloměr stahované oblasti, protože se nestáhnou všechny... Jestli se to už řešilo, tak se omlouvám, leč nenašel jsem...
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 12:49

Pouzivas GeoJarry? Pokud ano, tak verzi 2.0.0? Pokud ano, tak ho spust a potom klikni na "Geocaching Query", nasledne zalozka COORDINATES kde bud primo zadej souradnice nebo jeste lepe zvol "Google search", tam si dej vyhledat to, co potrebujes - ze se jedna o spravnou lokalitu muzes overit tlacitkem lupy se zemekouli. Nasledne klikni na SET, nastav si prumer hledani, dole si vyber typy kesi a zakonci to "Download now and import". Tot vse.
  • 0

#3 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 12:53

Nechat si poslat PQ podle souřadnice (někde na ostrově) a vzdálenosti.
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 14:08

Osik: neuraz se, ale misto rad za kazdou cenu je vhodnejsi se podivat, jestli dany uzivatel je PM a zjistil bys, ze neni. Proto takova rada je uplne onicem.
  • 0

#5 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 19:28

S474N napsal/a:
Osik: neuraz se, ale misto rad za kazdou cenu je vhodnejsi se podivat, jestli dany uzivatel je PM a zjistil bys, ze neni. Proto takova rada je uplne onicem.

A jak to mám asi tak zjistit? Nemíním tipovat uživatele GC.cz a GC.com, taky na GC.cz nemá vyplněný odkaz na GC.com ...

Tak to poupravím: Zakup si PM a vygeneruj si PQ kolem příslušného bodu na zeměkouli.
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 20:06

Osik: proc tipovat? Neni nic jednoduzsiho nez zde opastovat nick:
http://www.geocaching.com/find/

BTW opravdu rada nad zlato, uplne me rozsekala a jsem si jist, ze tohle chtel presne MUlDr slyset.
  • 0

#7 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 20:30

S474N napsal/a:
Osik: proc tipovat? Neni nic jednoduzsiho nez zde opastovat nick:
http://www.geocaching.com/find/

To jsem onehdá zkusil a byl to někdo úplně jiný ...
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 20:44

Osik: onehda neni ted a nemyslim si, ze je zde debata o tom, jak pouzivat zakladni funkce GC.com
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 20:56

...tak uz toho nechte. Mne osobne bytaky nebavilo zjistovat, jestli je nekdo PM, ale zase bych nepredpokladal, ze kdyz si nekdo PM koupi, ze nebude umet nastavit PQ.
  • 0

#10 Pozdni sber

Pozdni sber

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 20:58

MUlDr napsal/a:
potřebuju do geogetu dostat všechny keše určité oblasti

Já na to používám Skýšotlač. Zadám jednu kešku někde uprostřed a dám hledat kešky v okolí. Nastavím hledat po vzdálenost v km. Potom zvolím Soubor - uložit jako GPX(PQ). Ten si potom načtu do Geogetu
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 21:01

Pozdni sber: to same umi GeoJarry - viz. muj step-by-step navod nahore. Je zbytecne doplnovat funkcnost GG dalsim programem.
  • 0

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 21:04

No, to uz mi prijde ten Geojarry jako lepsi volba. Dam hledat "korzika" (jo, presne takhle!), a dam nejakou vzdalenost... a uz se to sype do Geogetu. :)
  • 0

#13 Pozdni sber

Pozdni sber

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 21:06

Souhlasím, že těch možností je určitě více. Já jsem dřív narazil Skrýšotlač než GeoJarry. A ta mi pro moje účely stačila a proto jsem další program už nezkoušel.
  • 0

#14 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 21:26

V tom pripade doporucuji vyzkouset (a skrysotlac potom asi zahodit, protoze umi desetinu toho co GeoJarry)
  • 0

#15 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2010 - 23:01

S474N napsal/a:
Pozdni sber: to same umi GeoJarry - viz. muj step-by-step navod nahore. Je zbytecne doplnovat funkcnost GG dalsim programem.


To mi přijde poněkud úsměvné. Měl jsem zato, že GeoGet a GeoJarry jsou naprosto nezávislé programy, kdy jen někdo vytvořil rozhraní (makra), díky kterým GG umí stáhnout data pomocí GJ (na stejném principu získávám pomocí GJ data pro GSAK) ;).



A ohledně zjišťování PM/BM. Zkusil bych se podívat na na profil na gc.com, ale mám zkušenost, že velké množství lidí nemá na gc.cz adresu profilu na gc.com vyplněnou a nebo mají na .com a .cz různé nicky a to se pak ten správný profil hledá opravdu špatně
  • 0

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 7:23

rsc_cz: me zase prijde usmevne misto vyzkouseni hledani konkretniho nicku hledat porad dokolecka obecne vymluvy. A ano, GJ je svym zpusobem nezavisly program, ovsem v kombinaci s GG je radove jinde, nez kombinace Skrysotlac+GG. Navic si nejsem jist, zdali jde opravdu Skrysotlac vyuzit napriklad pro upload novych statistiky do profilu, aj. ;)
  • 0

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 7:40

rsc_cz napsal/a:
To mi přijde poněkud úsměvné. Měl jsem zato, že GeoGet a GeoJarry jsou naprosto nezávislé programy, kdy jen někdo vytvořil rozhraní (makra), díky kterým GG umí stáhnout data pomocí GJ (na stejném principu získávám pomocí GJ data pro GSAK) ;).


To si myslis naprosto spravne. ;)

GJ poskytuje univerzalni rozhrani, ktere muze pouzivat kdokoliv a odkudkoliv, treba i z toho GSAKu.
  • 0

#18 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 10:02

S474N napsal/a:
me zase prijde usmevne misto vyzkouseni hledani konkretniho nicku hledat porad dokolecka obecne vymluvy.

Nechceš toho už nechat ?
Dotaz zněl, jak jednoduše získat kešky v nějakém radiusu do GG a tazatel neuvedl nic o BM/PM, takže Osik odpověděl naprosto přesně.
  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 13:30

bodlak: obavam se, ze tebou citovana cast se netykala Osika jakozto spise rsc_cz ;) BTW ja toho mam nechat a ty tu offtopic psat muzes?
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 13:45

Asi je nejvyssi cas tohle vlakno zamknout, nez tu po sobe zacnete hazet pullitry...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama