Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Obce se stejným názvem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:16

Vážení, nemám zaplacený PM protože mám GC jen jako zábavu :-). Při hledání jsem tak zadával název naší obce abych zkoukl, kde je v okolí co nového, posledních pár dnů ale naběhne seznam kešek v okolí jiné obce se stejným názvem. GC.com mě nedává na výběr ze dvou lokalit, jde to nějak ošetřit? Jak to děláty Vy, ze všech možných Brodů, Žďárů a Lhot?
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:20

O jaké město se ti konkrétně jedná? Pokud tam máš Home, tak je to snadný, ne?
  • 0

#3 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:25

Ahoj. No na profilu si vypln kolonku HomeCoordinates a pak ti hned na hlavní stránce stačí kliknout na ok a najde ti to kešky v okolí ;-) a nebo pak klikni na Search for geocaches with Google Maps a muzes koukat po mmape ;)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#4 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:48

nebo musíš upřesnit název obce : Lhota pod Přeloučí, Říčany u Prahy, Holice v Čechách atd...
  • 0

#5 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 12:34

Pro výpis keší kolem bydliště mám v profilu zadaný "home coordinates" (domovské souřadnice). Pak stačí v "your profile" kliknout na "search nearest..." Pro hledání někde jinde zkusím zadat některou sousední obec, ze seznamu vyberu nějakou keš, přes ni se dostanu na "GC google mapu", kterou si posunu kam potřebuju. Taky se dá místo názvu zadat PSČ - taky ale nefunguje 100% Zrovna včera mě GC.com tvrdohlavě tlačil do USA místo na Mělnicko :D
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#6 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 20:53

Díky za radu. Souřadnice jsem měl zadány už od počátku a celou dobu to fungovalo, až před pár dny začaly problémy. Už dřív mě napadlo, jakto, že mě to nabízí ty mé Hrušky a nenabidne ty druhé u Brna (slavkovského bojiště). To, že se tam dostanu přímo z titulní stránky jsem netušil :-( neb znalost amerikánštiny se v mém případě omezuje na dvě slova :-). Ještě jednou díky.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#7 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 12:45

sedento napsal/a:
...
Už dřív mě napadlo, jakto, že mě to nabízí ty mé Hrušky a nenabidne ty druhé u Brna (slavkovského bojiště).....
......


Zrovna Hrušky mi to nabídne jen a jen ty jedny, a to zrovna ty špatné, ty správné je lépe hledat nejdříve Břeclav a pak popojet si mapou poněkud severněji - tam už je ta správná ikona eventu ;) B)

Ale jinak to řeším tak, že při hledání hledám města poblíž, která jsou názvově jen jedna a pak si mapou šoupnu. Ale po nové aktualizaci stránek gc.com se při hledání (např.: Lhota) zobrazí seznam čtyř Lhot. Jen vybrat tu správnou :)
  • 0

#8 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2010 - 22:18

Mau Loftin napsal/a:

sedento napsal/a:
...
Už dřív mě napadlo, jakto, že mě to nabízí ty mé Hrušky a nenabidne ty druhé u Brna (slavkovského bojiště).....
......


Zrovna Hrušky mi to nabídne jen a jen ty jedny, a to zrovna ty špatné, ty správné je lépe hledat nejdříve Břeclav a pak popojet si mapou poněkud severněji - tam už je ta správná ikona eventu ;) B)


Ať si nikdo nemyslí, rozhodně to neměla být upoutávka na event. Jak sami vidíte, destinaci jsem upřesnil až později.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#9 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2010 - 22:36

Ono je to pomerne jednoduchy, da se pouzit PSC a kod zeme.

38601 skonci v USA
38601, CZ najde Strakonice
Mnichov najde Mnichov v Nemecku
Mnichov, CZ najde Mnichov u Strakonic
Mnichov, 35301, CZ najde Mnichov u Marianskych Lazni
  • 0
MaFa

#10 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 7:06

MaFa napsal/a:
Ono je to pomerne jednoduchy, da se pouzit PSC a kod zeme.

38601 skonci v USA
38601, CZ najde Strakonice
Mnichov najde Mnichov v Nemecku
Mnichov, CZ najde Mnichov u Strakonic
Mnichov, 35301, CZ najde Mnichov u Marianskych Lazni


Dobrý tip, ale na druhou stranu se problém přesouvá poněkud jinam - musíte najít to správné PSČ, takže se bude muset správně vědět minimálně okres na správné určení toho správného města.

Ale dík za tip, někdy se to bude asi hodit :)
  • 0

#11 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 7:09

sedento napsal/a:
......
Ať si nikdo nemyslí, rozhodně to neměla být upoutávka na event. Jak sami vidíte, destinaci jsem upřesnil až později.


Nevím jestli si to někdo myslí a i kdyby, ona snad je upoutávka na event špatná věc? Nepleteš si to se skrytou reklamou? Tady se na to nehraje :P. Naopak, eventy potřebují reklamu :)
  • 0

#12 Brasik

Brasik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 8:47

Ono je to velmi tolerantni k tomu co tam clovek napise, jde pouzit i kraj. Ricany - najde Ricany u Prahy Ricany, Jihomoravsky kraj - najde Ricany kousek zapadne od Brna
  • 0

#13 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 8:53

S timto bojuji v GCzII. Kdyz dam vyhledat kese podle mesta a zadam Hronov, tak me to tvrdosijne nabizi Krnov. Ale pokud zadam Hronov, Nachod, tak uz to jde :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka