Přejít na obsah


Fotka

rekordní multicache...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
136 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 13:54

Závidím Brňákům... budou teď mit co geodělat. Zanedlouho se snad objeví nová Nanutandova keška Drak i na gc.com, teď je zatím jen na Opencaching.cz. Padesát waypointů je padesát waypointů. Miloši, nevyrazíš se spacákem do Brníčka??? Vypadá to moooc pěkně, škoda že je to v Brně.... :)

M.

Vypadá to na světový rekord v počtu postupových bodů.... :)

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 14:15

hm, dufam ze sa teraz po vzore akcie "kto vymysli tazsiu sifru" nezacnu ludia predbiehat v tom, ktora multicache bude mat viac bodov...
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 16:10

Padesát waypointů je padesát waypointů. Miloši, nevyrazíš se spacákem do Brníčka??? Vypadá to moooc pěkně, škoda že je to v Brně.... :)

Ze bych vyrazil ? 20 waypointu jsem uz jednou zvladl, tak tech 50 je jen 2,5x vic. No ale asi to necham na leto, velke multicache mne lakaji nekde dal od vetsiho mesta.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2006 - 16:23

.......Vypadá to na světový rekord v počtu postupových bodů.... :)

Po čtyřech dnech to vypadá zatím i na světový rekord v počtu příspěvků k něčemu, co tady nikdy nebylo zveřejněno.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2006 - 16:49

prave som chcel povedat... nechyba v tejto dlhej debate nieco? napr. vyjadrenie Haggaea? myslim, ze by prospelo, aby sa upresnili hranice, co sa zverejni a co nie, navyse sa tak vyluci podozrenie z osobnej zaujatosti.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2006 - 8:42

Naprosto souhlasim at si diskutuji na svem Openservru. Proc se tady resi neco co je registrovano jinde a nevede se o tom diskuse tam ? To je jako by na zenskem webu zverejnili recept na nejake jidlo a tady se diskutovalo o tom jake tam maji dat ingredience.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2006 - 12:21

Čtu to tady a je mi smutno, fakt síla co se tady dokáže. To je hnus! Nedivte se, že tyhle fóra čte minimum lidí...to by člověku naprosto zkazilo zábavu z této hry. Sego můžeš si zkusit Terracache, tam se poměrně rychle staneš schvalovatelem keší a můžeš si to zkusit, jakej je to "báááááječnej" pocit mít nad někým moc. Sice ti to asi dlouho bavit nebude a ze svým přístupem dlouho schvalovat nebudeš, ale zkus si to.Co se týče Opencachingu, tak jsem to vítal jako příjemné zpestření ... (sami jsme členi Navicache i Terracache)ale zdejší "zástupci" OC mě naprosto od této myšlenky odradili. Naopak, čím dál tím víc jsem rád za Geocaching. Tuto diskuzi bych celkem ignoroval, ale vytočilo mě to napadání Haggaeuse. Ještě jsem se nikdy nesetkal, že by uplatňoval nejakou moc nebo co se to tady pořád snažíte naznačovat. Máme 10 schválených cache a nikdy nebyl problém. Vždy byla s Haggaeusovy strany snaha mám pomoci (překlad,úprava zadání atd...) a cache schválit a to i když mámi navrhnutá cache neodpovídala podmínkám GC.com. Chce to jen trochu sebereflexe a umění si přiznat, že taky můj nápad nemusí být ten nej a taky, že zrovna já nemusím mít pravdu.Při naší předposlední cache nám pomohl navrhnout řešení zadání, tak, aby cache odpovídala pravidlům a výsledek? Je to nakonec lepší a napínavější, než jsme původně s teamem plánovali .....proč si to nepřiznat? Proč si nenechat poradit? Proč nebejt na pohodě? Proč si nehrát?
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 14:21

hm, dufam ze sa teraz po vzore akcie "kto vymysli tazsiu sifru" nezacnu ludia predbiehat v tom, ktora multicache bude mat viac bodov...

Ja si myslim ze se obe tyto akce daji shrnout pod jedno a to ze "Moji kes jen tak nekdo nenajdete".

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 16:21

Uz jsem popis hodil na tiskarnu a vecer mam cteni. Vypada to slibne a pekne. Nanutando je inspirativni clovek.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2006 - 19:26

prave som chcel povedat... nechyba v tejto dlhej debate nieco? napr. vyjadrenie Haggaea? myslim, ze by prospelo, aby sa upresnili hranice, co sa zverejni a co nie, navyse sa tak vyluci podozrenie z osobnej zaujatosti.

Zadne dezinformace, ktere bych musel opravovat, tu neprobehly, duvod archivace je takovy, jak bylo napsano nahore. Doslova: napsal jsem Howadoorovi, aby odstranil "vulgarismy a urazky" (s odkazem na Terms of Use), on odpovedel, ze "v tomto nehodla cenzure ustoupit ani o krok", archivovano s poznamkou, ze "text prospikovany prdelemi, kurvami, mamrdy a vyrizovanim si uctu s ucastniky debat ve foru skutecne nelze zverejnit".
Ke srovnani s Pruvodcem po nicem - tam to jedno sproste slovo zapada do haskovskeho tematu a uvod se taky neda oznacit za osobni utok - je to jen dlouha nudna multi (coz neni nijak relevantni pro zverejneni / nezverejneni).
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2006 - 9:15

Naprosto souhlasim at si diskutuji na svem Openservru. Proc se tady resi neco co je registrovano jinde a nevede se o tom diskuse tam ? To je jako by na zenskem webu zverejnili recept na nejake jidlo a tady se diskutovalo o tom jake tam maji dat ingredience.

Diskutuje se o tom tady, protože to hodně souvisí s geocachingem, na rozdíl od receptu. (No, diskutovat optimální složení svačiny geocachera na celodenní výpravu a jestli je pro podání optimálního výkonu lepší vysočina nebo tatranky patří spíš sem než na web s recepty) Navíc tu diskutuje místní komunita registrovaná gc.com, která třeba není vůbec registrovaná na oc.cz a tudíž nelze říct "na svém openserveru", protože jejich server je tady a ne tam.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 14:44

Hmm, vypada to pekne, museli to dat praci vytvorit.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2006 - 10:32

Tak jsem to dočetl a musím říct, že jsem velice potěšený, že když člověk nemá v Brně co dělat nemusí jezdit 100 kilometrů někam pryč nebo zakládat vlastní nepovedené cache, ale může si vklidu pokračovat touhle šíleností, jsem taky rád, že není potřeba se potápět do příliš členitých prostor, odkud by už člověkl nemusel vyplavat. Doufám, že se cache objeví i na geocaching.com, ale pokud ne tak jdu do ní i tak. Je to fakt výzva a těším se moc.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2006 - 19:58

Zadne dezinformace, ktere bych musel opravovat, tu neprobehly, duvod archivace je takovy, jak bylo napsano nahore. Doslova: napsal jsem Howadoorovi, aby odstranil "vulgarismy a urazky" (s odkazem na Terms of Use), on odpovedel, ze "v tomto nehodla cenzure ustoupit ani o krok", archivovano s poznamkou, ze "text prospikovany prdelemi, kurvami, mamrdy a vyrizovanim si uctu s ucastniky debat ve foru skutecne nelze zverejnit".
Ke srovnani s Pruvodcem po nicem - tam to jedno sproste slovo zapada do haskovskeho tematu a uvod se taky neda oznacit za osobni utok - je to jen dlouha nudna multi (coz neni nijak relevantni pro zverejneni / nezverejneni).

Takže se stalo to co jsem předpokládal, kdy ani jedna strana neustoupí ... nedivím se ani jedné. V tomto případě poprvé pociťuju radost z (podle mě) doposud zbytečného opencachingu. No co už - teď už jde opravdu jen o osobní ješitnost, jestli to dokážu nebo ne ... jako kdyby od začátku šlo o něco jiného :-) Sice nebudu říkat hop dokud nepřeskočím, ale stejně bych si velice rád prohlížel ve svých statistikách jeden symbolický bod za případné dokončení této cache.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2006 - 20:22

Zadne dezinformace, ktere bych musel opravovat, tu neprobehly, duvod archivace je takovy, jak bylo napsano nahore. Doslova: napsal jsem Howadoorovi, aby odstranil "vulgarismy a urazky" (s odkazem na Terms of Use), on odpovedel, ze "v tomto nehodla cenzure ustoupit ani o krok", archivovano s poznamkou, ze "text prospikovany prdelemi, kurvami, mamrdy a vyrizovanim si uctu s ucastniky debat ve foru skutecne nelze zverejnit".
Ke srovnani s Pruvodcem po nicem - tam to jedno sproste slovo zapada do haskovskeho tematu a uvod se taky neda oznacit za osobni utok - je to jen dlouha nudna multi (coz neni nijak relevantni pro zverejneni / nezverejneni).

Je to preklep, nebo autorem draka je opravdu Howadoor?
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2006 - 23:09

"text prospikovany prdelemi, kurvami, mamrdy a vyrizovanim si uctu s ucastniky debat ve foru skutecne nelze zverejnit"

A proc vlastne ? Kdyz to vetsine (zde prispivajicich) ceskych geokaceru vlastne vubec nevadi ?
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2006 - 9:31

Navíc tu diskutuje místní komunita registrovaná gc.com, která třeba není vůbec registrovaná na oc.cz a tudíž nelze říct "na svém openserveru", protože jejich server je tady a ne tam.

No Pepo podle barvy tveho logu nevim jestli jsi registrovan ale jde o neco jineho a Klicnik to popsal dobre v jinem vlaknu. OC se chtel zasadne vymezit proti GC - a stalo se. Nyni je jakoby problem v tom proc nektere kesky OC nejsou publikovany na GC - no nejsou a proto vznikl snad OC. Tak by se tam snad melo i diskutivat o tom proc je neberou tam odkud se vydelili. Nebo je to snad tim, ze na OC nema nikdo zajem diskutovat ?
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2006 - 22:19

Hmm, vypada to pekne, muselo to dat praci vytvorit.

Tak jsem konecne hodil zadani na papir, procetl a na dalku alespon smekam pred spisovatelskym talentem a prvne v zivote zavidim tem, co bydli v Brne. Neni nad to, moci si dat denne k veceri jedno zastaveni a pocitat pro usnuti misto ovecek saliny. :-)

Brněnský drak na GC.COM nebude. Podle haggaeuse nelze text zveřejnit protože je "prošpikován urážkami a vulgaritami".

Hmm, co a jestli, to si budou muset obe strany vyrikat mezi sebou, prinejhorsim se projednou existence alternativni stranky ukaze uzitecnou. Muj nazor (jestli to tedy pri tom dohadovani muze k necemu byt): To, co je v uvodu a tu a tam prubezne na trase, myslim, dobre vytvari atmosferu a nepripada mi to jako nemistne ci hrube nevhodne. Nadbytecne se zdaji snad jen nektere vyrazy u prvni odrazky mezi 50 a 51.

  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2006 - 14:34

Akorát že na gc.com není zalogovaná jako multi, ale single bez té štrapáce hledání ;-) Viz zde
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2006 - 9:36

Brněnský drak na GC.COM nebude. Podle haggaeuse nelze text zveřejnit protože je "prošpikován urážkami a vulgaritami".
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama