Přejít na obsah


Fotka

Ortoped


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
7 odpovědí na toto téma

#1 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 13:00

Doporučte mi prosím dobrého ortopeda (koleno), u kterého se nemusím objednat dva týdny dopředu... Jsem díky tomu v poněkud tísnivé situaci. Nejlépe Liberecko, Praha a okolí. Díky!
  • 0

#2 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 13:08

Motol nebo Vojenská nemocnice Střešovice, objednací doba 1-2 měsíce. S Akutním problémem týden, ale na čekání. Tedy vezmou tě mezi, budeš čekat třeba půl dne. Ti dobří jsou přetížení, zcela logicky.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#3 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 13:44

Na kolena je expert MUDr. Šír. Ordinaci má v Tanvaldu, ale jak je to čekacími dobami nevím. Byl jsem u něj před asi 15 lety a od té doby koleno bez problémů funguje.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#4 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 21:01

Naše závodní doktorka mi před asi třemi lety dala číslo na Ptáčka, který sedí na poliklinice v Nuslích. Je to sice poněkud divnej ptáček, ale jinak docela machr a vzal mě hned. A dělá i pro nějaké sportovní kluby. Tak až mu budeš volat, zkus říct, že ti číslo dala MUDr. Rohlenová. ;)

http://www.firmy.cz/...raha-nusle.html
  • 0

#5 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 9:17

Pajast: nepracujeme náhodou spolu :-D taky mam pani doktorku Rohlenovou jako svoji závodní :-D a taky řešim bolavá (až velmi bolavá kolena) ale neoprenové návleky pomáhají prozatím výborně, kolena jsou v teple a to je to hlavní... K doktorovy jsem se zatím neodvážil, na tohle jsem srab.
  • 0

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 11:55

_Tom napsal/a:
Doporučte mi prosím dobrého ortopeda (koleno), u kterého se nemusím objednat dva týdny dopředu... Jsem díky tomu v poněkud tísnivé situaci. Nejlépe Liberecko, Praha a okolí.
Díky!


Hm, to máš blbý, v Liberci se ortopedie ve špitále nějak rozpadla a doktoři jsou vesměs mimo :-(

Já vím, že mne tam objednávali na více než měsíc předem ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 12:37

Vážení díky za tipy a názory, už prosím nepřispívejte.
  • 0

#8 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 21:36

michal_smsmsm napsal/a:
Pajast: nepracujeme náhodou spolu :-D taky mam pani doktorku Rohlenovou jako svoji závodní :-D ...


Nepracujeme. :) Paní doktorka asi navštěvuje víc firem. Ale jeden kačer se mnou sedí v kanclu a další kačerka o patro výš a je u nás pečená vařená. :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama