Přejít na obsah


Fotka

Program na telefon gt s5230


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 21:00

Je to samsung...stahl jsem handy geocaching a neslo to ani zapnout.. nepodporovatelny typ souboru.. je dotikový tak asi proto.. Poradí mám nekdo prosim?
  • 0

#2 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 19:39

:)
  • 0

#3 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 19:57

Chyba je, že máš Samsung, tam nejdou soubory instalovat přímo, musí se to obejít či instalovat z obchodu. Aspoň tak to vždycky bylo, nemám významné zkušenosti. Proto bych si nikdy Samsung nekoupil, když mi zabraňuje instalovat i freeware aplikace. Já mám Nokii 5800 dotyk. - HG naprosto OK. Takže, špatný výběr značky...
  • 0

#4 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 21:02

chce si to příště koupit telefon a ne samsung.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#5 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 16:07

Není můj. ale rodičů a chtěj tam neco nahrát
  • 0

#6 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 22:10

ajne napsal/a:
Chyba je, že máš Samsung, tam nejdou soubory instalovat přímo, musí se to obejít či instalovat z obchodu. Aspoň tak to vždycky bylo, nemám významné zkušenosti. Proto bych si nikdy Samsung nekoupil, když mi zabraňuje instalovat i freeware aplikace. Já mám Nokii 5800 dotyk. - HG naprosto OK. Takže, špatný výběr značky...

Mám ho od Vodafonu a nainstalovat tam javový aplikace není problém - prostě se spustí *.jar a vybere se jestli instalace má jít do telefonu nebo na kartu.
Připojení GPS a HandyG-g se tu někde řeší v jiným vlákně a funguje.
Samsung rozhodně "špatný výběr značky" není, to může napsat jen ten, kdo o tom moc neví.
  • 0

#7 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 9:04

Já o tom vím hodně, a právě proto bych si Samsunga nikdy nevybral. Tu značku mám moc rád, mám od ní mnoho jiného, ale telefony ne. Jestli to teď už jde, tak to je OK, ale donedávna nešlo (brácha E250 - nic nenainstaluje, když to nejde přes Edge). Jinak spolehlivost Samsungů v tabulkách vždycky dole a ceny často dost nahoře. Nové levné jejich dotykáče nemohou konkurovat levné 5230 od Nokie. Ale to je mimo mísu, je to můj názor a vím toho o tom hodně, ve světe telefonů se pohybuju dost. Na Nokii GPS (int. i ext.) a HG, Locify, TrekBuddy funguje na první zapnutí, bez jakéhokoli nastavení. To už mluví za dost. Jestli Samsung potřebuje speciální postupy, díky, nadále nechci.
  • 0

#8 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 6:55

ajne napsal/a:
Já o tom vím hodně, a právě proto bych si Samsunga nikdy nevybral. Tu značku mám moc rád, mám od ní mnoho jiného, ale telefony ne. Jestli to teď už jde, tak to je OK, ale donedávna nešlo (brácha E250 - nic nenainstaluje, když to nejde přes Edge). Jinak spolehlivost Samsungů v tabulkách vždycky dole a ceny často dost nahoře. Nové levné jejich dotykáče nemohou konkurovat levné 5230 od Nokie. Ale to je mimo mísu, je to můj názor a vím toho o tom hodně, ve světe telefonů se pohybuju dost. Na Nokii GPS (int. i ext.) a HG, Locify, TrekBuddy funguje na první zapnutí, bez jakéhokoli nastavení. To už mluví za dost. Jestli Samsung potřebuje speciální postupy, díky, nadále nechci.


Jo maš pravdu.. musel sem stahovat 2 programky jeden do pc druhej do telefonu ruzne to nastavovat kopirovat.. pak vytačet neco a potom se to i zapnulo... ale sekalo se to jak blazen.. nez bych na tom neco zadal tak kešku najdu driv bez gps takze to tak hodit z okna.. to i muj hubenej telefonek nokia xpressmusic je 100% lepsi a handy geocaching bez problemu
  • 0

#9 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 21:22

Mám tento telefon..je pravda že instaluji aplikce pomocí kodů..ale to jsem jiz zautomatizoval tak že nainstalovat aplikci neni zádný problém...a navigacní aplikace mi funguji v pohodice, takže s tímto telefonem lovim kese bez problemu....super výdrz na baterku a velikost displeje taky bomba. Jo Samsung má své mouchy...ale to každý telefon a zrovna Nokii bych nechtěl. Třeba kvůli tomu jak je hodně lidí vychvaluje jak jsou to dokonalé telefony...přitom vím o hodně modelech nokii které mají také problémy s java aplikcemi nebo třeba GPS moduly. Tot muj názor..nikomu ho nevnucuji.
  • 0
Moje hobby www.foto-tapety.cz

#10 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2010 - 5:43

foto-tapety.cz napsal/a:
Mám tento telefon..je pravda že instaluji aplikce pomocí kodů..ale to jsem jiz zautomatizoval tak že nainstalovat aplikci neni zádný problém...a navigacní aplikace mi funguji v pohodice, takže s tímto telefonem lovim kese bez problemu....super výdrz na baterku a velikost displeje taky bomba. Jo Samsung má své mouchy...ale to každý telefon a zrovna Nokii bych nechtěl. Třeba kvůli tomu jak je hodně lidí vychvaluje jak jsou to dokonalé telefony...přitom vím o hodně modelech nokii které mají také problémy s java aplikcemi nebo třeba GPS moduly. Tot muj názor..nikomu ho nevnucuji.


tak rači napiš jak jsi to udelal? me se to pak v tom telefonu nehorazne čeka kliknu a musim cekat treba minutu
  • 0

#11 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2010 - 19:06

Nebudu to tady zase sáhodlouze rozepisovat, když jsem to dělal o vlákno vedle a to tady
http://www.geocachin...1674&rowstart=0
a instalace javy se odviji o verze firmware..některé to povoluji a nekde se musí instalovat z inetu nebo pomocí kodu...vše je popsáno tady http://forum.mobilma...c170a8c2b8fa979 nebo tady http://samsungstar.oforum.sk/ atd..nechá se toho najít dost ....každopádně je třeba zkoušet aktuální verze aplikací, a třeba takové Locify stále zlobí, protože jeho vývoj usnul a není optimalizované na novější telefony.
  • 0
Moje hobby www.foto-tapety.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama