Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#181 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 13:52

mikrom napsal/a:
to vis ze da.. mas v kompu obe verze a jednou volas tu a podruhe onu..

pokud tam mas INCLUDE:TEMPLATE blabla.cfg tak si ty sablony otevri a na zacatku se podivej zda mas u obou neco jako PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe


Tak jsem zase smazal vsechny exe soubory Expr (byly tam jeste jine) a znovy nainstaloval. 1.1.2 uz mam taky. V logu uz se ukazuje jenom Expr 1.2.5. Dokonce jsem nasel vic souboru Template_badgegen.cfg, smazal jsem je a nainstaloval znovu. PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe tam mam od zacatku spravne.
A stejne mi ale ty dva odznacky chybi...
  • 0

#182 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 15:13

Zitty napsal/a:
Neslo by BadgeGen propojit se skriptem Trackable List? Nebo treba pouzivat podobny system pro nacteni trackovatelnych predmetu? Bylo by to vice automatizovane a zase o problem min pri spousteni skriptu ;)

dá se ledacos :-) ale postupně... dělám to po chvilkách takže budeš muset vydržet ale napíšu si to a uvidíme třeba se domluvím s autorem toho druhýho skriptu...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#183 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 15:14

No, spis jinak. Skript na tahani ikonek trackables by bylo lepsi prepsat jako plugin do GGstatu. Ted je to GGP, ale je to v podstate zbytecny...
  • 0

#184 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 15:17

Froggiewalker napsal/a:

mikrom napsal/a:
to vis ze da.. mas v kompu obe verze a jednou volas tu a podruhe onu..

pokud tam mas INCLUDE:TEMPLATE blabla.cfg tak si ty sablony otevri a na zacatku se podivej zda mas u obou neco jako PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe


Tak jsem zase smazal vsechny exe soubory Expr (byly tam jeste jine) a znovy nainstaloval. 1.1.2 uz mam taky. V logu uz se ukazuje jenom Expr 1.2.5. Dokonce jsem nasel vic souboru Template_badgegen.cfg, smazal jsem je a nainstaloval znovu. PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe tam mam od zacatku spravne.
A stejne mi ale ty dva odznacky chybi...

nevím.... ty dva odznaky sou předělaný a proti původní verzi si tahají hodnotu přímo z GgStatu (nepočítají se v pluginu) takže pokud máš správný verze GgStatu a GgsExpr mělo by to fungovat... mě to funguje a zatím seš jedinej kdo si stěžuje takže něco bude u Tebe jinak... jen nevím co
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#185 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 15:28

DrakMrak napsal/a:
nevím.... ty dva odznaky sou předělaný a proti původní verzi si tahají hodnotu přímo z GgStatu (nepočítají se v pluginu) takže pokud máš správný verze GgStatu a GgsExpr mělo by to fungovat... mě to funguje a zatím seš jedinej kdo si stěžuje takže něco bude u Tebe jinak... jen nevím co

Tak to nevadi. Zkusim se s tim na nejakou dobu smirit a treba to zas nekdy zkusim prozkoumat. Diky za fajn nastroj a snahu
  • 0

#186 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 15:31

Možná ty výpočty vrátím do Pluginu tam šlo spíš o to otestovat jestli se hodnoty z ggstatu předají do pluginu a to předají aspoň u mě... :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#187 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 15:44

Dík za fajn rozšíření... nedalo by se prosím do konfigurace přidat možnost editovat text nadpisu? Nelíbí se mi tam moc ty opičky s čárkama atd. a opravovat vždy po každém generování template je opruz a není to moc vhodné do combine skriptu...
  • 0

#188 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 15:45

sobikovi napsal/a:
Dík za fajn rozšíření... nedalo by se prosím do konfigurace přidat možnost editovat text nadpisu? Nelíbí se mi tam moc ty opičky s čárkama atd. a opravovat vždy po každém generování template je opruz a není to moc vhodné do combine skriptu...

dalo :-) zapsáno do ToDo
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#189 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 16:27

DrakMrak napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Dík za fajn rozšíření... nedalo by se prosím do konfigurace přidat možnost editovat text nadpisu? Nelíbí se mi tam moc ty opičky s čárkama atd. a opravovat vždy po každém generování template je opruz a není to moc vhodné do combine skriptu...

dalo :-) zapsáno do ToDo

Dík
  • 0

#190 Smurf CZ

Smurf CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 19:48

Ahoj, já se přidávám k těm, kterým odznáčky ve statistikách nefungují... :( Když jsem si upravil "Template.cz" a dal tam: "INCLUDE_TEMPLATE .\script\BadgeGen\Template_BadgeGen.cfg" tak se mi odznáčky ve statistikách neobjeví. Když jsem si s tím hrál a zkusil celý obsah z "Template_BadgeGen.cfg" nakopírovat rovnou to "Template.cz" místo "INCLUDE_TEMPLATE .\script\BadgeGen\Template_BadgeGen.cfg" tak mi najednou statistiky fungovaly. Ale nevím vůbec proč to tak je a kde je problém. A zajímalo by mě, jestli to tak bude fungovat i když se objeví aktualizace BadgeGenu? Předem děkuji za jakoukoliv pomoc či radu...
  • 0

#191 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:06

Luky6100 CZ napsal/a:
Ahoj,
já se přidávám k těm, kterým odznáčky ve statistikách nefungují... :(

Když jsem si upravil "Template.cz" a dal tam:

"INCLUDE_TEMPLATE .\script\BadgeGen\Template_BadgeGen.cfg"

tak se mi odznáčky ve statistikách neobjeví.

Když jsem si s tím hrál a zkusil celý obsah z "Template_BadgeGen.cfg" nakopírovat rovnou to "Template.cz" místo "INCLUDE_TEMPLATE .\script\BadgeGen\Template_BadgeGen.cfg"
tak mi najednou statistiky fungovaly.

Ale nevím vůbec proč to tak je a kde je problém. A zajímalo by mě, jestli to tak bude fungovat i když se objeví aktualizace BadgeGenu?

Předem děkuji za jakoukoliv pomoc či radu...


nějakej problém v cestach ke spouštění GgsExpr podle mě ...
ale nevím když to máš v tom CFG vidíš v logu, že se ti pustí GgsExpr 1.2.5 ?? pokud ano tak by to mělo fungovat pokud ne tak se to nespustilo... šablona CFG je nastavená aby se GgsExpr pouštěl z adresáře .\script\GgStat\GgsExpr.exe"
--
PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe
--
pokud tam ten GgsExpr nemáš nebo je to jiná verze tak to chodit nebude
dál už se pohybuju jen v doměnkách...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#192 holion

holion

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:07

DrakMrak napsal/a:... mě to funguje a zatím seš jedinej kdo si stěžuje takže něco bude u Tebe jinak... jen nevím co

No, tak já se hlásím taky. Určitě vím o jednom - Head-In-The-Clouds. Výšku mám u keší načtenou, ostatní odznáčky mi to načítá (ne, že bych jich měl nějak moc :D ). Asi zkusím ještě jednou vyčistit poschovávaný soubory.
  • 0

#193 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:19

jsou to ty dvě co jsem předělal Vejšky a Počty keší ty beru z GgStatu nutnou podmínkou je aby se pustil GgStat 1.1.29 a GgsExpr 1.2.5 pokud něco z toho nenastane tak to nedopadne nejčastější chyba je, že: máte sice nainstalované nejnovější verze ale pouštíte verze staré GgsExpr je vidět v logu vytvářeném při tvorbě grafů mělo by tam být vidět to 1.2.5 a verze GgStatu je nakonci vygenerované statistiky pokud jste si to neodmázli... jinak zatím fakt nevím... hledím do toho B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#194 Smurf CZ

Smurf CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:48

Tak jsem to spustil znovu a zjistil jsem, že když do "Template.cz" vložím "INCLUDE_TEMPLATE .\script\BadgeGen\Template_BadgeGen.cfg", tak se "GgsExpr.exe" nespustí. Když ale do "Template.cz" nakopíruju rovnou veškerý obsah z "Template_BadgeGen.cfg", tak se "GgsExpr.exe" spustí. Přiložil jsem obrázek - vlevo se "GgsExpr.exe" nesputí, vpravo se spustí... A zkoušel jsem i upravit cestu, ale nic nepomáhá...

Přiložené miniatury

  • vypis.jpg

  • 0

#195 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:51

To je jednoduchy, pouzivas starou verzi GgStatu, ktera jeste inludy neumi. Takze si stahni nejnovejsi verzi.
  • 0
MaFa

#196 Smurf CZ

Smurf CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:57

Když spustím Geoget a podívám se do správce pluginů (viz. obrázek), tak tam je, že používám GgStat verze 1.1.29 a když jsem se teď díval na net, tak by to měla být poslední nejnovější verze...

Přiložené miniatury

  • pluginy.jpg

  • 0

#197 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 23:06

Mám stejný problém jako Luky, stánul jsem a nainstaloval poslední verzi ggstatu a odznaky nejsou. Co s tím?
  • 0

#198 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 23:07

Asi ti v geogetu zustala jeste stara verze, ktera byla jeste pred balickovacim systemem. A ty poustis tuto starou ikonu...
  • 0

#199 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 23:09

Myslím, že máš nainstalované 2 verze ggstatu... Odinstaluj ten v manageru, pusť to a uvidíš, že to poběží ;)
  • 0

#200 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 23:10

Aha, tak to je možné. Jak to napravit?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama