Přejít na obsah


Fotka

dvě stránky o geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2006 - 19:29

... v časopise GEOinformace 1/2006 (www.geoinformace.cz) - čtvrtletník o geoinformačních řešeních a technologiích v praxi. v menším nákladu vychází jen pro předplatitele, které tímto zdravíme (pokud někdo z vás napsal adresu z časopisu do prohlížeče).
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2006 - 1:06

... v časopise GEOinformace 1/2006 (www.geoinformace.cz) - čtvrtletník o geoinformačních řešeních a technologiích v praxi. v menším nákladu vychází jen pro předplatitele, které tímto zdravíme (pokud někdo z vás napsal adresu z časopisu do prohlížeče).

Moc peknej clanek.
Michal
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2006 - 3:26

Moc peknej clanek.
Michal

Me naopak dost prekvapil, pusobil jako pul roku stary clanek bez konzultace s nekym kdo je "in" (pardon za ten vyraz, ale tady sedi. 'in', ve veci.). A castecne i bez velkeho premysleni sestaveny, napul z prelozenych citaci z Groundspeaku...
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2006 - 11:13

Me naopak dost prekvapil, pusobil jako pul roku stary clanek bez konzultace s nekym kdo je "in" (pardon za ten vyraz, ale tady sedi. 'in', ve veci.). A castecne i bez velkeho premysleni sestaveny, napul z prelozenych citaci z Groundspeaku...

Hmm. Tak se BBBubaku podivej, kdo je pod nim podepsanej a jestli nepomuze, tak se jeste podivej, kdo spravuje tyhle stranky. Krom toho je to napsany hned v uvodu.Mne to naopak prislo, jako clanek, ktery ma hlavu a patu a je v nem presne to, co by me jako cloveka, ktery o tom zatim nic nevi, zajimalo a mel bych vedet nez vyrazim na lov.
Michal
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2006 - 14:21

Hmm. Tak se BBBubaku podivej, kdo je pod nim podepsanej a jestli nepomuze, tak se jeste podivej, kdo spravuje tyhle stranky. Krom toho je to napsany hned v uvodu.Mne to naopak prislo, jako clanek, ktery ma hlavu a patu a je v nem presne to, co by me jako cloveka, ktery o tom zatim nic nevi, zajimalo a mel bych vedet nez vyrazim na lov.
Michal

Jasne, Michale, to vsechno vim, a proto me to prekvapilo. Ale nechtel jsem horemdolem kritizovat, proste muj okamzity dojem a reakce na tvou poznamku byly takove, a co bylo na srdci bylo zrovna v tu chvili na jazyku. Ale nemusime to nijak vyrazne resit... jisteze jsem uz videl i daleko horsi clanky :] ...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2006 - 14:34

Jasne, Michale, to vsechno vim, a proto me to prekvapilo. Ale nechtel jsem horemdolem kritizovat, proste muj okamzity dojem a reakce na tvou poznamku byly takove, a co bylo na srdci bylo zrovna v tu chvili na jazyku. Ale nemusime to nijak vyrazne resit... jisteze jsem uz videl i daleko horsi clanky :] ...

Provedl jsem druhe kriticke cteni. V clanku je spousta informaci ktere my tady vsichni vime, ale pro cloveka 'z venku' jsou hodne uzitecne, a obvykle se v medialnich clancich moc nevyskytuji. Usporadani clanku ma logicky vyvoj. V podstate je to mozna nejlepsi povidani, srovnam-li ho s tim, co se objevilo jinde... Zarazily me nektere podivne formulace, podle meho gusta nesikovne. Zarazily me nektere vyrazy, jakoby prelezle z anglickeho textu na GC.com, a pusobici trochu podivne. Zarazilo me treba i povidani o typech caches, ktere uz de-facto neexistuji. Byt bylo uvedene poznamkou toto konstatujici. (Pobavila me definice 'in-siderskeho' vyrazu 'mudla - vyraz z harryho pottera'). /// No nic. A nic ve zlem :]
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2006 - 14:38

Jasne, Michale, to vsechno vim, a proto me to prekvapilo. Ale nechtel jsem horemdolem kritizovat, proste muj okamzity dojem a reakce na tvou poznamku byly takove, a co bylo na srdci bylo zrovna v tu chvili na jazyku. Ale nemusime to nijak vyrazne resit... jisteze jsem uz videl i daleko horsi clanky :] ...

Jo jo. Zrovna jsem taky premyslel, jestli neporusim zasadu fakticky needitovat sve prispevky. Tak zkratka sorac, priste se zamyslim, jestli to, co je na srdci, by tam nemohlo byt pri jinem pochopeni taky jinak.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama