Přejít na obsah


Fotka

PQ pro ČR (1000 keší na PQ)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
51 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 13:39

Clovece, ja nic takoveho pri hledani kesi nepotreboval, a ani se mi nikdy nestalo, ze bych nejakou kesku hledal omylem znova, protoze jsem si ji v GPSce neodskrtnul. ;)
  • 0

#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 13:58

HaLuMa: ale tvoje potreby nesdili vsichni ;) BTW proc jsem si byl jenom jist, kam se pozene tahle diskuze? Proc jsem asi zduraznoval ty "full kese". Ach jo.
  • 0

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:05

A co je to full keš? U mne je full keš taková, kde mám listing, atributy, hint, waypointy, ikonku atd. Možnost zalogovat jako FN je podružná... a podle tohoto pravidla je POI = GPX (a ještě je lepší).
  • 0

#24 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:09

Pri kristova noho, na co tady reagujes? Precti si prosimte, co psal kapsa a co jsem mu psal ja. Nekdy si pripadam opravdu jak u blbejch.
  • 0

#25 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:19

Taky jsou pro mne FN důležité - zapíší čas nálezu a naklapu tam trade. Doma mi to tyhle informace vtáhne makro do GSAKu a já jenom dopíšu text logů. To, že to takhle někdo z vás ostatních nepoužívá ještě neznamená, že to je špatné. Takže S474N má (v této diskusi) od začátku pravdu ;-)
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:20

S474N napsal/a:
HaLuMa: ale tvoje potreby nesdili vsichni ;)


V tom pripade mi vysvetli, k cemu je ti FieldNote pri hledan kese? Potrebuejs bod v GPSce najit a zapnout na nej navigaci. A pak jit podle sipky, mapy, za nosem. A mit oci. A tak to delaji vsichni.

Kdo vsechno potrebuje k hledani fieldnotes? Pokud je nekdo potrebuje, tak az po nalezu, ale ne pri hledani! Jen jako usnadneni logovani, ne vsak hledani.

Krom toho ze POI cesta prinasi i vyhody... treba u toho GPX, mas vsechny kesky, vcetne jednotlivych druhu waypointu, na mape oikonkovane? Nepletou se ti waypointy mezi tvymi vlastnimi trasovymi body?

Takze kazdy zpusob ma sve vyhody a nevyhody. :D
  • 0

#27 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:23

smazáno
  • 0

#28 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:29

lukasi, ty ses spatne vyspal? ;) se divim, ze nepises, ze nechapes, k cemu vlastne haluma dela gg, ze je to zbytecna prace a k cemu je ti pri hledani kese. potazmo k cemu je ti gpska atd .... :D jinak od zacatku pouzivam kombinaci gpx a poi vcetne fn :) a divim se, ze se tady vzajemne divite.
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 15:04

Dain a Olik napsal/a:
lukasi, ty ses spatne vyspal? ;) se divim, ze nepises, ze nechapes, k cemu


No, dobra, ta povidej, kolikrat jsi hledal nejakou kesku podruhe, protoze sis ji zapomnel v GPSce odskrtnout jako nalezenou? :P

A naopak, kolikrat jsi nejakou kesku nenalezl, protoze jsi ji v GPSce vubec nemel?

To je totiz podstata meho sdeleni, coz byla reakce na to, ze s tu Satan stezoval na malou kapacitu GPX v GPS ale zaroven mu vadi, ze pri POI zpusobu nema poznamky a otevrene truhlicky. Nikomu preci nic nevnucuji, sam jsem psal, at si kazdy zvazi vyhody a nevyhody obojeho.

To sem nesmim nic napsat, aniz bys vyskocil z krabicky? :o
  • 0

#30 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 15:31

ani jednou, ani jednou. ale zato jsem v sobotu hledal event, ktery byl az v nedeli :D ovsem to nebylo zpusobene ani jednim z toho. jediny kdo tady skace jsi ty, ja se tu jen usmivam nad tvoji neuprosnou logikou, ze fn satan nepotrebuje. pokud jsi tim chtel rict neco jineho, cemu ted rikas podstata, asi se ti to nepovedlo, protoze koukam, ze nejsem sam, kdo se nad tim cos napsal, divi. ;)
  • 0

#31 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 15:48

Se zase nehadejte .... ;) Zpet k tematu - vytvorim si PQ na celou CR podle data, jak jsou v uvodnim prispevku. Umim, chapu. Co dal? Imporutuju to do Geogetu nebo GSAK - taky jeste rozumim, ale ktery pouzit, ktery program je podle vas lepsi?
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 15:53

Lepsi otazku na novou hadku jsi prednest nemohl. :D Ale vazne: Vyzkouset muzes oboje. Kdyz se ti jeden z nich zalibi, tak: - Pokud to bude GSAK, musis za nej pak zaplatit. - Pokud to bude Geoget, tak za nej zaplatit muzes. ;) Kazdemu totiz vyhovuje neco jineho a jsou tu zaryti odpurci i priznivci obojeho.
  • 0

#33 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:00

HaLuMa : Super, dik, takze vitezi Geoget. ;) Ne ze bych zaplatit nechtel ale volba predem je jasne +. Takze tam nacucnu ty GPX s PQ vytvorenymi pro celou CR a pak neco jako "Odeslat do zarizeni jako POI" ?
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#34 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:04

HaLuMa napsal/a:
- Pokud to bude GSAK, musis za nej pak zaplatit.

proc musis? ;) taky jen muzes, jen pak po mesici otravuje s nag screenem :)
  • 0

#35 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:05

kapsa: ne je to trochu slozitejsi (ale jen o jeden stupen :)). nejdriv musi gg vytvorit soubory a ikonky z kesi, na to je tam makro/plugin (netusim ted presne nazev, jen je uricte ve jmenu poi), soupne je do tebou urceneho adresare. .
potom musis mit nainstalovany poiloader (garmin.com) -
spustis poiloader, ukazes mu adresar se soubory z gg a on ti je soupne do gpsky jako custom pois.
  • 0

#36 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:09

Dain a Olik napsal/a:
kapsa: ne je to trochu slozitejsi (ale jen o jeden stupen :))

Nejedno makro z GSAKu umi POI Loader spustit. GeoGet to neumi? B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#37 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:11

Diky - jakes takes rozumim, jdu si s tim hrat. ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#38 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:16

hplus napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
kapsa: ne je to trochu slozitejsi (ale jen o jeden stupen :))

Nejedno makro z GSAKu umi POI Loader spustit. GeoGet to neumi? B)


hele dej mi svatek, ja nejsem tvurce gg, tak se mnou polemizovat, co co umi lip, je zbytecne ;):D
tohle makro asi ne, jiny nevim.

jinak ale na mym notasu gsak makro poi s listingy stejne nikdy automaticky poiloader nespusti, vzdycky to spadne. :D

a stejne ten jeden stupen tam stejne je, musi si nainstalovat poiloader. B)
  • 0

#39 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:20

HaLuMa napsal/a:
Clovece, ja nic takoveho pri hledani kesi nepotreboval, a ani se mi nikdy nestalo, ze bych nejakou kesku hledal omylem znova, protoze jsem si ji v GPSce neodskrtnul. ;)


Tak si zajed treba do Londyna, kde mas milion serii, vsechny se jmenuji stejne a vsechny jsou cislovane napreskacu :D Tam jsme beeline a logovani online pres geoscout opravdu ocenili :D B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#40 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:24

2 Kapsa: Je taky otázka, jestli tam celou ČR potřebuješ. Osobně si ve filtrech volím jen neodlovené keše a do vzdálenosti 50-60km od domu, nebo chaty, nebo místa kam se chystám. Úplně to stačí a ještě jsem neměl problém že bych nějakou keš v oregonu neměl. Používám normálně makro od medwyna_cz pro export GPX a naprostá spokojenost.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama