Přejít na obsah


Fotka

dlouhé zimní večery


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2004 - 23:36

... brzy přijdou a my začneme mít pocit, že ze dne stačí ukrojit pár minut a město pohltí polární noc. je to ideální doba na hraní carcassone a osadníků nebo třeba na čtení kvalitní literatury. za dlouhých zimních večerů se ale dají třeba taky štupovat ponožky, ale to není bůhvíjaká zábava. a když jsem myslel na to, co budu dělat, až to zase začne, něco mně napadlo. zatím to prohlížím jeden den :) a myslim, že mi to vydrží ještě na dva až tři další. jestli chcete taky zabíjet čas stejně účinně jako já, potom se podívejte sem. najdete tu přes 2000 fotek z logů od září 2003 do dneška. malinko se mi do toho zamíchalo i slovensko. doufám teď jen, že se nikoho nedotkne, že se tu objevily i jeho fotky nebo že tu někdo nenarazí na nějakou očividně přímočarou nápovědu, která by mu zkazila radost z hledání. když by tomu tak bylo, ozvěte se, něco s tím uděláme.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2004 - 0:12

... jestli chcete taky zabíjet čas stejně účinně jako já.



Je to výborné - o té myšlence se zmiňoval už Zdeněk z BXhome na posledním "Českomoravském" geopivě ... . Sice si procházím fotky z nových (nově nalezených) cachí, ale tohle je podstatně přehlednější. Špičková realizace a má naprostá radost, spokojenost a obdiv. Díky.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2004 - 14:49

zatím to prohlížím jeden den :) a myslim, že mi to vydrží ještě na dva až tři další. jestli chcete taky zabíjet čas stejně účinně jako já, potom se podívejte sem.



Super napad mit vsechny fotky takhle pekne pohromade. Dalsi vec je, ze se mnohem snaze prohlizeji, nez (full size) fotky primo na gc.com, kde to stoji spousty zbytecnych kliku a stahovani jiz zbytecnych dat .. Diky moc

Btw, nesel by udelat index? napada me podle dnu nebo tydnu nebo treba podle mesicu..? Prece jen porad listovat z prvni stranky nemusi byt pro nekoho uplne pohodlne.. i kdyz se to ted da obejit zadanim konkretni stanky v url Fotky.aspx?str=xx a prohlizet treba od prostredka ;-)) No a pak bych se behem dlouhych zimnich veceru nemusel divat na zimni fotky, ale rovnou bych skocil na leto,ze ;-)) ....uz se tesim na zebricek(y) fotek :-)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2004 - 7:57

Je to výborné - o té myšlence se zmiňoval už Zdeněk z BXhome na posledním "Českomoravském" geopivě ... . Sice si procházím fotky z nových (nově nalezených) cachí, ale tohle je podstatně přehlednější. Špičková realizace a má naprostá radost, spokojenost a obdiv. Díky.

Honzo diky! Tak nejak jsem si to predstavoval. Fotky i hodnoceni se Ti povedlo VY GD. Jediny nedostatek co jsem nasel u fotografii s maximalnim rozlisenim se neveslo hodnoceni. Aspon mne se tak jevilo na mem NB ktery ma nastavene rozliseni 800x600. Jeste mne napadlo ze by si STATISTIKY a fotografie zaslouzily soupnout do hlavniho menu pod jesterku. Zdenek.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2004 - 12:21

Btw, nesel by udelat index? napada me podle dnu nebo tydnu nebo treba podle mesicu..?



Index nema chybu, diky ! Jeste jsem se chtel zeptat podle ceho jsou ty fotky razeny? zda se, ze podle datumu ktery je u fotky uveden to neni..;-) Nesel by jeste k fotce pridat nazev cache? Co treba "bublina" na odkazu na gc.com log..?


Tom
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2004 - 10:09

No a dostavame sa k mojej myslienke spravit si kalendar na rok 2005 z najlepsich fotiek z cachi.
Samozrejme po dohode s autormi.
Co myslite??
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2004 - 13:35

Taxem obrazky skouknul z lepsiho pocitadla kde mam nasteveni 1024x768 a zobrazuje to dole pod fotografii s maximalnim rozlisenim i hodnoceni. Honzo dobra prace a o to vetsi prekvapeni na me strane! Dik Zdenek
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2004 - 13:55

razeny? podle data vlozeni, aby se nove vlozene fotky ukazovaly na zacatku :)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2004 - 12:35

No a dostavame sa k mojej myslienke spravit si kalendar na rok 2005 z najlepsich fotiek z cachi.
Samozrejme po dohode s autormi.
Co myslite??

Ja bych jako umelecky nejhodnotnejsi fotku za mesic rijen vyzdvihl Dorcadionovu cestou do Zbiroha (log k cache Hlavatice).
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2004 - 12:44

Ja bych jako umelecky nejhodnotnejsi fotku za mesic rijen vyzdvihl Dorcadionovu cestou do Zbiroha (log k cache Hlavatice).

uz davnejsie ma napadla myslienka urobit fotosutaz najlepsich fotiek s tematikou geocachingu alebo urobenych pocas geocachingu... Mozeme o tom pokecat na geopive
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2004 - 13:07

uz davnejsie ma napadla myslienka urobit fotosutaz najlepsich fotiek s tematikou geocachingu alebo urobenych pocas geocachingu... Mozeme o tom pokecat na geopive

Jake budou kategorie? Pri prohlizeni galerie me napadaji aspon ctyri: Vyhled, Logovani, Flora a Fauna, Lucinka :-)))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama