Přejít na obsah


Fotka

Vlastní keše ve statistikách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#21 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 21:14

Pokud je to opravdu tak dulezite, mas jeste jednu (nejmene) moznost : napsat si primitivni makro, ktere ti toho ownera zmeni vzdy pred spustenim autostatu a budto o zaclenit do Autostatu nebo to pred autostatem spoustet rucne (na jedno kliknuti) nebo pomoci Combine automaticky.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#22 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2010 - 12:52

pokud by nekoho napadala naka elegantni moznost jak to v autostatu osetrit tak ji tam klidne dopisu, jen nejak nechapu oc tu jde :)
  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2010 - 13:09

To by musel Autostat mit seznam nicku podobne jako GgStat a kontrolovat kes od kese sam. Dle meho je lepe, kdyby toto ulem GG primo. Resila by to ta extra tabulka v databazi, ktera by mohla obsahovat mj. i seznam nicku, ktere povazovat za ownery vlastnich kesi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 July 2010 - 10:24

Také s tím mám problém a zatím neřešitelný. Z pochopitelných důvodů na jedné své keši chci mít jako autora uvedeného někoho jiného (neobsahuje ani část mého nicku). Když si ručně opravím v GG autora a chci si stáhnout pomocí GJ všechny logy, stahuje se s tím i komplet listing. GG si opraví autora podle keše a už tedy všechny logy nestáhne! To znamená, že ikdyž si před vytvářením statistik změním v GG autora, tak stejně není statistika v pořádku protože chybí ty logy z téhle jedné keše.
  • 0
www.povetrnik.cz

#25 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 7:01

Tak trošku jsem to neřešil ikdyž jsem měl některé pixly s různejma nickama a dělalo mi to bordel. Bylo to ale zanedbatelné množství, teď po adopci X pixel to je jiné a asi to řešit budu. Je to tedy asi spíš dotaz na HaLuMu, protože je pár keší, které prostě mají ownera jiného než mě a s nickem nic dělat nebudu. Co vím tak GSAK ukládá jak informace napsané (takže jakejkoliv vejmysli) a opravdového autora. Teď jsem koukal do GPX a jsou tam položky <groundspeak:placed_by>ezopos - adopted by Qnik 20th June 2010</groundspeak:placed_by> a <groundspeak:owner id="846957">Qnik</groundspeak:owner> ... To je opravdu problém ukládat i groundspeak:owner a statistiky a označování myfinds v GG brát z tohoto údaje? Nechci prudit, jen to nějak nepobírám (možná taky mám málo informací..) Díky za info
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 7:50

Uz ted se uklada to Owner_id. Jenze ma to hacek - tato informace o ownerovi je k dispozici jen z PQ, takze je to polovicate reseni.

Fakt nevim, co je za problem mit tam napsany takoveho autora, aby obsahoval i tvoje jmeno? Nerikam, ze tam musi byt napsane jen tvoje jmeno, staci kdyz bude jako jedno z vyjmenovanych.

On system pouzity Geogetem ma jednu obrovskou vyhodu, ktera by s Ownerem vubec nefungovala, totiz kolektivni autorstvi kese. Kdyz kes udela vice lidi (treba bezne u eventu), tak staci jednotlive lidi vyjmenovat a hotovo. Kazdemu jednotlivci se to v Geogetu bere jako jim zalozena keska. Kdybys to bral podle Ownera, bude ji mit jen jeden z nich.

Mimochodem, do nejake z pristich verzi se chystam udelat to, ze budes moci specifikovat i vice vlastnich jmen, ne jen jedno.

  • 0

#27 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 8:07

Dobra....adoptovane cache obsahuji muj nick, proti tomu zadna, tedy neni s tim problem. U jednoho eventu jsem ale udelal uplne jinyho ownera a to "Garage team" .. zpetne to tedy zmenim. Diky za vysvetleni, nicmene kdyz uz budes delat specifikaci vice jmen..je obtizne pridat tam nastaveni, ze chci aby se ty pixly nastavovaly podle Ownera a ne podle placed by?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#28 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 8:12

Taky přspěju se svým problémem na toto téma: mám nick miroslav.turek, ale jako autora keší si píšu Mirek Turek, takže mi geoget keše nerozpozná, pokud si neupravím nastavení uživatelského jména na 'Mirek Turek', jenže potom mi zase nefungují jiné věci. Zatím to mám řešeno tak, že si do svých keší dávám tag autor a podle něj to potom filtruju, nicméně geoget na tento tag samozřejmě nereaguje, takže neví, že to jsou moje keše, řeší to tedy jen filtrování, nic jiného. Co se týče statistik, tak tam to pořešené mám, ale problém je, že u mých keší geoget maže staré logy, když neví, že to jsou vlastně moje keše a tak některé statistiky nefungují.
  • 0

#29 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 8:15

Ha....tak to u toho eventu nezměním. Samozrejme je jiz archivovanej a odarchivivat jen kvuli pripsani Qnik do autora eventu:-( ...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 8:30

tak to, holt, budes muset prezit a nebude se ti to v GG zatim zobrazovat jako tvoje. Neni to zadna tragedie, a pripadny statistikam je to jedno, tak se definuje autorstvi zvlast.
  • 0

#31 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 8:32

miroslav.turek napsal/a:
Taky přspěju se svým problémem na toto téma: mám nick miroslav.turek, ale jako autora keší si píšu Mirek Turek, takže mi geoget keše nerozpozná, pokud si neupravím nastavení uživatelského jména na 'Mirek


Jak jsem rekl:

"Mimochodem, do nejake z pristich verzi se chystam udelat to, ze budes moci specifikovat i vice vlastnich jmen, ne jen jedno."
  • 0

#32 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 8:35

Nešlo by udělat atribut (tag) autor, kam by si každý mohl ručně zapsat své jméno u svých keší a geoget na to reagoval místo porovnávání ownera?
  • 0

#33 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 8:42

Qnik napsal/a:
Ha....tak to u toho eventu nezměním. Samozrejme je jiz archivovanej a odarchivivat jen kvuli pripsani Qnik do autora eventu:-( ...


A nebylo by resenim to zmenit jen v databazi GG?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#34 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 8:52

Pri nacteni My Finds PQ se to dycky zmeni, takze asi ani ne, halt to preziju tak jak rika HaLuMa.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#35 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2010 - 18:18

Ahoj. Mě se z nějakého důvodu AutoStat 2.51 generuje ve statistice místo 7 založených keší jen 6. Čím to může být? V Geogetu jsou staženy všechny a pod mým nickem.
  • 0

#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2010 - 18:32

Zkus tu, kterou nevygeneruje odstranit z Geogetu a znovu ji tam natahnout.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2010 - 18:39

S474N napsal/a:
Zkus tu, kterou nevygeneruje odstranit z Geogetu a znovu ji tam natahnout.


Zkouším to a nic. Nevím no.
  • 0

#38 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2010 - 8:06

A kterou konkretne ti to teda nevygeneruje? GC kod?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#39 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2010 - 10:21

Je to tahle: GC1ZETY
  • 0

#40 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2010 - 10:32

Chasseur23: zvlastni, takze kdyz das filtr MY OWN, tak ti to vypise fialove vsechny vcetne tehle, ale nevygeneruje. A opravdu si ji zkousel odmazat tak, ze si na ni klikl pravym tlacitkem a dal ODSTRANIT?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama