Přejít na obsah


Fotka

Našel se pes


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 13:51

Pokud byste čirou náhodou věděli o někom, komu se v okolí Rakovníka zaběhl pes, anebo (nenajde-li se majitel) pokud hledáte psího společníka. Už jsem to sem psal - bígl je velmi vděčný průvodce geocachera!
  • 0

#2 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 16:18

Promin za trochu off-topicu, ale docela me pobavil ten titulek v kombinaci s autorem - Nasel se pes - kulhal. :D Neber to nejak osobne a pejskovi preju, at si panicka brzo najde! ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#3 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 17:47

Vidíš, taková asociace mě nenapadla. Díky za posunutí vlákna nahoru ;).
  • 0

#4 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 21:41

Zkusila bych to dát sem: Bígl v nouzi + na další psí fóra. Většinou se to pak šíří po pejskařích rychleji, než po drátě ;)
  • 0

#5 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 7:48

Skoda, ze je to pes, fenu bychom si klidne k nasi Daisy vzali, pro kacera je opravdu bigl idealni spolecnik, narozdil od nasich holek nenadava kdyz se jde do kopce, trnim, blatem, vodou a vesele vrti ocaskem ;). Neni to lenoch a stejnou aktivitu jako ma on(a) vyzaduje od sveho pana :D.
  • 0

#6 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 9:25

Škoda. Máme doma kočku. Jinak bych ho bral všema deseti. Chudák, snad se najde páníček.
  • 0

#7 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 9:40

Máme dva bígle takže kdyby jsme měli třetího tak se nic asi nestane jelikož beagle je honící pes.
  • 0

#8 pansy1

pansy1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2010 - 17:36

My jsme včera našli u Zálezlic u Mělníka fenku čivavy. Kdyby ji někdo hledal, je u nás doma. Telefon je 604940255.
  • 0

#9 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 4:25

Ztracený bígl je od včerejška zpátky u své paní - ozvala se na základě inzerátu v lokálních novinách. Během své výpravy urazil vzdušnou čarou 10 km, kolik toho opravdu naběhal ví jen on sám. Díky všem za tipy i za nabídky pomoci. Zůstává jeden drobný problém: Náš bígl Arnošt i zbytek rodiny si na něj už zvykli a teď se dožadují náhrady :o.
  • 0

#10 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 5:31

Bígl zvládne naběhat neuvěřitelné vzdálenosti. Já s naším Endym jezdím na kole běžně 30km trasy a když se vrátíme, není to na jeho temperamentu nějak znát.
  • 0

#11 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 7:00

No mě tak napadlo, možná už jste to udělali, ale co se zeptat na MěÚ, tam, kde jste ho našli? Jelikož jistě se z něho musí platit poplatky, tak nějaký záznam by tam mohl být......
  • 0

#12 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 9:11

kulhal napsal/a:
Ztracený bígl je od včerejška zpátky u své paní - ozvala se na základě inzerátu v lokálních novinách.


TAK TO JE DOBRÉ! Můj kamarád (dnes též kačer) měl psisko, co mu během lednového vandru někdo odvázal v Sedlčanech u hospody. Tři týdny víkend co víkend ho tam jezdil hledat a nakonec se pes našel, již dávno usazen v novém domě a nové rodině. Ne dosti na tom: asi po roce utekl kdesi u Skryjí vyplašen petardami na Nový rok. Kamarád ověsil Křivoklátsko plakátky s fotkou, došlo i na inzerci v lokálním tisku. Asi po 10 dnech volala paní z Trubína, že jí běhá v poli za barákem. Vzali jsme auta, CB vysílačky (kdeže tehdy by měl každý otrapa mobil!) a jeli ho nahánět. Po psu se slehla zem. Ozvali se za další tři týdny z Dobříše, kde už pes nějakou dobu u někoho bydlel, že se jim náhodou dostal do ruky ten měsíc starý lokální plátek s fotkou! To jsou věci!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#13 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 9:12

Mau Loftin napsal/a:
Jelikož jistě se z něho musí platit poplatky, tak nějaký záznam by tam mohl být......


Docela by mě zajímalo, kolik je u nás psů, kolik z nich je evidováno a zpoplatněno a kolik systém psí evidence stojí.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#14 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 12:18

Tyhle informace by měly být k dispozici na místním úřadě. Mám dojem, že si tohle rozhodují obce (výši poplatku) Nedávno jsem někde viděl číslo, kolik psů je registrováno v praze a přišlo mi to jako směšně disproporční oproti tomu, kolik je na trávnících výkalů... (to číslo bylo tuším něco okolo 35000) ale ruku do ohně za to nedávám... P.S. Mimochodem i teď byl ten titulek topicu vtipný - Našel se pes - Trhac :-)
  • 0

#15 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 12:52

Mno Prahu nemuzes brat jako smerodatnou, pes se registruje v miste trvaleho bydliste, tzn ja sice bydlim v Praze ale holky mam reistrovane ve Strakonicich - ano ja to nevymyslel, ale je to blbost :D a spousta "prazaku" to ma dozajista podobne.
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#16 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 13:31

Jo, taky mě jednou složilo, když jsem viděl slečnu, jak volá na svého miniaturního yorkshira: "Poběž, Trhači!" :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#17 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 13:35

Ono v tom bude hrát roli i to, že zaregistování na vesnici je levnější než ve městě. Takže znám spoustu lidí z Hradce, co žijou v Hradci a mají tam i trvalý bydliště, ale pejsek je zaregistrovanej na jejich vesnickou babičku. Tož tak...
  • 0

#18 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 13:53

Taky jsou Švédi, co jsou zaregistrovaní v Monaku! :D Je to běžné i u lidí!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#19 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 14:50

"Poběž, Trhači!"
No a běžels ;)
  • 0

#20 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 22:05

To je ten příběh s dobrým koncem? Já mezitím mám už taky psa. Zatím utekl 2x a vždycky se našel před domem nebo na cestě k němu.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama