Přejít na obsah


Fotka

Help


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2006 - 11:39

Mám nainstalovaný MapSource 6.10.2 a v něm mapu TOPO 50, kterou jsem dostal k přístroji. Prozatím všechno probíhalo korektně. Teď ale mám v pravém dolním rohu poznámku Map details locked a k mapě se nedostanu. Navíc při každém otevření MapSource mi to píše, že mám mapu znovu odemknout. Tak nevím, máte někdo stejné problémy?
Díky za každou odpověď...
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2006 - 14:18

Mám nainstalovaný MapSource 6.10.2 a v něm mapu TOPO 50, kterou jsem dostal k přístroji. Prozatím všechno probíhalo korektně. Teď ale mám v pravém dolním rohu poznámku Map details locked a k mapě se nedostanu. Navíc při každém otevření MapSource mi to píše, že mám mapu znovu odemknout. Tak nevím, máte někdo stejné problémy?
Díky za každou odpověď...

pokud máš tu Topo mapu zaregistrovanou, máš 25-místný kod. Tak ten kod přes MapSource - Utilities - Unlock Map tam vlož.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2006 - 15:09

Mám nainstalovaný MapSource 6.10.2 a v něm mapu TOPO 50, kterou jsem dostal k přístroji. Prozatím všechno probíhalo korektně. Teď ale mám v pravém dolním rohu poznámku Map details locked a k mapě se nedostanu. Navíc při každém otevření MapSource mi to píše, že mám mapu znovu odemknout. Tak nevím, máte někdo stejné problémy?
Díky za každou odpověď...

Nee, nefunguje to pořád. Dokonce jsem i mapu přeinstaloval a pořád jsou detaily zamčené. Doufám, že to není vlastnsost toho pěkného vánočního dárku.Pište...
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2006 - 13:57

pokud máš tu Topo mapu zaregistrovanou, máš 25-místný kod. Tak ten kod přes MapSource - Utilities - Unlock Map tam vlož.

Po tydnu je to vyřešeno s pomoci doktora a jeho přítele v Picodasu:
Tedy nejprve pro jeho odinstalaci (Mapsource) staci v registrech smazat v
HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE strom "GARMIN" a na
pevnem disku adresar "GARMIN". To bohate staci.
A znovu nainstalovat.
Takže to zase chodi a snad to někdy pomůže i někomu jinemu.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2006 - 15:18

Nee, nefunguje to pořád. Dokonce jsem i mapu přeinstaloval a pořád jsou detaily zamčené. Doufám, že to není vlastnsost toho pěkného vánočního dárku.
Pište...

dej mi na sebe spojeni na mobil ...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama