Přejít na obsah


Fotka

Windows mob. 6 pro


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 TheIce

TheIce

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 12:53

Zdravím. Před pár okamžiky mi přišla domů nová hračka, která v sobě má Win mob. 6 profesional. Moc se v tom zatím neorientuji. Koukal jsem na netu po nějakém tom prográmku. Sice jsem jich pár našel, ale buďto jsem tupej :D nebo to nebylo pro tento systém. Poradili by jste mi prosím nějaký dobrej soft pro tento OS?
  • 0

#2 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 13:16

soft na co, na logovani? na hledani? na logovani doporucuju adresu wap.geocaching.com na hledani napriklad ozi explorer -> to je hodne pouzivany programek a perfektne funkcni, sam jsem s nim v zacatcich spolupracoval. Jinak na listyngy napriklad Handy Geocaching nbeo jeho nastupce Locify...
  • 0

#3 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 13:28

Pokavad hledas online soft, zkus GCzII - hledani online, logovani, fieldnotes, sipka, vidis inventar kese (GC/TB).

Pokavad pro offline - ja mam treba data o vylustenych mystery vyexportovany z GeoGetu do Kesovadla - ma taky zakladni sipku na navigovani ...
Pak muzes pouzit BeeLine (placena), zmineny OZI, GeoScout (placeny) ... zalezi na tobe.

Vice najdes zde: http://wiki.geocachi...z/wiki/Software

Aplikace (handy, locify) navrhovane o prispevek vyse jedou v javve - moje navrhy jsou primo pro win mobile system.

Nakonec poznamka - mas zarizeni s dotyk displayem nebo ? Docela dulezite upresneni...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#4 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 13:33

Pocket PC:
Pokud online (mas v zarizeni internet)
* GCzII (free)
* GeoScout (placeny)

Pokud offline:
* Cachebox (free)
* BeelineGPS (placene)
* OziExplorer (placeny)

Podpurne programy na stolni PC:
Pro offline je potreba nejaka ta priprava GPX souboru pro nahrani do programu, takze:
* GeoGet (free) + Premium membership (placeny) nebo GeoGet (free) + GeoJarry (free)
* Skrysotlac (free)
* MoZiGo (free)
* MyGC (free)
* GSAK (placeny) + Premim membership (placeny)



  • 0

#5 TheIce

TheIce

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 13:51

Pardon. Omlouvám se, že jsem to blíže neupřesnil. Hledám program, kterej by mě navigoval, ukazoval nejbližší keše,případně i logoval. Doposud jsem používal hendy Geocaching, ale ted když mám win, tak jsem se chtěl kouknou po něčem "vychytanějším" zatím jsem do toho dostal GCzII. Ještě jsem to ale netestoval.
  • 0

#6 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 13:59

Ahoj, GCZII jasná volba... vyzkoušej a uvidíš.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#7 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 14:25

OZI Explorer, jasná volba ;)
  • 0

#8 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 18:04

Mám Samsung omnia i900 s Win mobile 6 .... scháním nejaký slusny software na geocaching. Podmínky : uplne offline tzn : zádne stahovani kesek, map a podobne moznost nahrání listingu a par kesek nepotrebuju mapu, staci jen kompas. Díky za radu a za doporuceni... :)
  • 0

#9 mturekm

mturekm

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 18:09

Já tedy používám smartmaps a nemůžu si stěžovat.Je to off-line,navádí,cache si stáhneš z netu přes stolní PC,docela dobrý. Kompas to má,prostě je to uzpůsobený na džiokešin.
  • 0

#10 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 18:38

Forseti275: BeelineGPS nebo CacheBox. Ale jak jsem psal vyse, predpoklada to nejaky SW na PC na ziskavani dat. MedoMys: jake jsou duvody, ktere te drzi u Oziho? Dle meho ma naprosto katastrofalni ovladani a nulovou podporu geocachingu (mozna ne nulovou, ale proti ostatnim SW velmi kostrbatou). Jako plus bych tedy videl tak maximalne mapy.
  • 0

#11 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 18:46

Forseti275 napsal/a:
Mám Samsung omnia i900 s Win mobile 6 ....
scháním nejaký slusny software na geocaching.
Podmínky :
uplne offline tzn : zádne stahovani kesek, map a podobne
moznost nahrání listingu a par kesek
nepotrebuju mapu, staci jen kompas.

Díky za radu a za doporuceni... :)


POkavad mas nejaky zdroj dat (geoget), zkus Kesovadlo (http://kesovadlo.jha.cz/) ...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#12 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 18:58

medwyn_cz: a jak naistalovat ten Cachebox prosim ? mam ten telefon 3. den a moc se nevyznam.. zvladl jsem si tam hodit jen iGo8 :) Kdyz tam teda ten Cachceboc nakopiruju, tak se mi ukaze nekolik souboru, ale jen jeden spustitelny... (ikona Opery) .. spustim to a najede net.. asi to bude chtit jednorazove pripojeni na wifi ze ? Protoze jinak se to ani nerozjede...
  • 0

#13 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:02

Eh, na to tady asi odpovidat nebudu. Najdi si na nekde na internetu, jak se na windows mobile instaluji aplikace.

Tohle stahni
http://sourceforge.n...62.CAB/download

A podle navodu "Instalace .CAB souborů – z Pocket PC"
(obecne proste nakopiruj cab do zarizeni a pak na nej klikni)
http://palmare.idnes..._144751_pda_ram


  • 0

#14 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:11

jsem pako.. me se ten CAB zobrazoval stale v pc jako rar.. tak jsem ho rozbalil a pak nakopiroval do mobilu... ted jsem tam hodil cely ten cab a uz to jede :)
  • 0

#15 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:17

tak a ted se poperu jeste s tim programkem... zkousim Mozigo... :) Díky mooc za radu a za doporuceni :) Kdyz se potkame, mas u me cwg :)
  • 0

#16 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:19

Zkus mozigo. Kdyby se ti zdalo zmatene, vyborna alternativa (dle meho nazoru lepsi) je Geoget + Geojarry (pokud jsi basic member).
  • 0

#17 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:27

zkousim ten Mozigo...ale kdyz se chcu prihlasit.. nick a heslo na gc.com ? Tak mi pise ze platnost programu vyprsela... ze si mam stahnout novou verzi... ale novejsi nez jsem stahnul jsem nenasel : Mozigo 2010.4.11.03 tak teda nevim :(
  • 0

#18 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:41

http://mozigo.zubor.net/
  • 0

#19 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 19:54

No.. asi si s tim pohraju zitra.. snad to nejak pujde... jinak jeste.... jake soubory bere Cachcebox? gpx? loc? nebo co to ma zaruzne koncovky..
  • 0

#20 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 17:20

Tak jsem zase tu plny odhodlany se neco noveho naucit :) Takze mam Mozigo a mam Cache box.... mužete prosím poradit... stačí příklad na jedne cache... jak ji hodit do toho programu ? Podrobne prosim :) chcu tam dat listing, hint, souradnice.. na netu jsem hledal.. ale nikde jsem nenasel tento konkretni priklad... Mozigo+cachebox... Díky predem vsem :) ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama