Přejít na obsah


Fotka

Geomail @ IMAP


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 6:57

Gorole napsal/a:
Jojo mám WIN7.
Zkusil sem toho bouřliváka (přestože firefox nemám v oblibě)a ani tady jsem moc nepochodil ani s automatickým nastavením(rozhodně vymakanější než od mrkvosoftu který si za něj nechá platit) a pak ani s ručním nastavením.Firewalem to určitě není ostatní ůčty na jiných servrech mi fičí v poho.
Toš nevím
:(

To, že ti IMAP jinde funguje, nic neznamená, když google IMAP jede na nestardardním portu. Já bych opravdu zkusil ten telnet. Návod, jak telnet zprovoznit na tom nepodarku (Win7) jistě najdeš (např putty).

Automatické nastavení účtu v novém Thunderbirdu je dost naprd. Je lepší to stopnout a nastavit ručně nebo použít starší dvojkovou verzi.
  • 0

#22 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 7:53

Ted jsem gmail "prozvonil" telnetem a v pohodě to fičí ;-) Jinak WIn7 nejsou nepodárky ;-)používám je přes rok a půl a bez problému.(oproti Vista/XP )
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#23 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 8:56

Gorole napsal/a:
Ted jsem gmail "prozvonil" telnetem a v pohodě to fičí ;-)

Jinak WIn7 nejsou nepodárky ;-)používám je přes rok a půl a bez problému.(oproti Vista/XP )


Takže problém je někde na straně poštovního klienta, že?

Toto jsi prostudoval?
http://mail.google.c...ctx=mail&&hl=en

A toto sem nepatří, takže prosím odpusťte a dál se k tomu nebudu vyjadřovat:
(Win7 jsem na NTB provozoval 1 rok. Po přechozím používání Visty to bylo labůžo, ale postupně přicházelo rozčarování. Např. po SW změně MAC adresy přestala fungovat síťovka a byl nutný restart a podobné patálie. Neříkám, že vše je chyba OS, ale otravuje to. Nakonec se na firmě našla volná licence na XP a jsem naprosto spokojený. A ty windowsy mám stejně jenom kvůli komunikaci s PDA a Garminem, protože mne nebaví zprovozňovat windowsácké SW pod linuxem.)
  • 0

#24 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 10:41

Hehe, tak pan tady dela nejaky brikule se zmenou MAC (proc asi, ze? Zrejme se nekde napojuje do cizich wifi siti, kde nema co delat - jiny duvod pro zmenu MAC me opravdu nenapada) a potom se divi, ze musi system restartovat. Ja teda nevim, ale W7 mam uz rok a rozhodne bych uz zpatky na XP nesel - a to Visty zamerne preskakuji, protoze ty byly spise nedodelkem. A jit do XP v dnesni dobe? Vzdyt je to skoro 10 let stary system.
  • 0

#25 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 12:18

jen malinko OT : zmena MAC sitovky se pouziva treba pri vymene MB, kdyz provider poskytuje net podle MAC sitovky, abys nemusel na provideru zadat zmenu...
  • 0

brundi
 


#26 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 12:22

brundi: pokud nekdo ma napojeny PC primo na providera, tak je asi neco spatne, pripadne se jedna o velmi malo narocneho cloveka. A kazdy z routeru ma tu MAC stavitelnou dle potreby. ;)
  • 0

#27 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 13:02

Tak už to fičí ;-) Díky za rady a porady :-D Takhle dlouho jsem nenastavoval klienta, ani poprvné a to mi bylo 9 let tuším že v 97 nebo 98 minulého století :D Jinak telnet je součástí WIN7 pouze se musí doinstalovat ;) Start-->Ovladaci panely-->Programy a fce-->Zapnout nebo vypnout fce systému Windows--> no at zaškrknout telnet A souhlasím s S474N taky jsem přešel z XP Visty přeskočil a šel na tehdy bety WIN7 a na nich jsem zustal do dnes ;-) Už ty bety byly perfektnš stabilní rychlé svížné a na BATU spolehlivé.. Sem tam nějaký problémek (ale většinou z nepodpory softwaru 3 stran) ale s tím není dnes problém ;) Díky za rady B)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama