Přejít na obsah


Fotka

keš v Letňanech


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 19:55

Ahoj lidičky po dlouhé době co jsme chodím a co hraju GC se rozhoduji zda nearchivovat mojí první kešku GC18N42 po několikáté už je ukradená a teď i dokonce podle posledních logu někdo psal sprosťárny do lokbuku. Na lavičce kde byla schovaná přibyl i nápis tady je keš. Parkem chodím dost často a tato lavička byla vypozorována jako nejlepší ukryt neb málokdy byla obsazená.Poraďte nebo napište zda někdo máte zájem o lokalitu.Archivuji kešku a asi rád přenechám místo.Dnes to na mě tak nějak padlo a já nevím zda se dále snažit udržovat něco co nějáký moula neustále ničí.:(
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 20:13

To místo je hodně fajn a bylo by škoda, kdyby o keš přišlo. Co ji udělat jako multinku, resp. posunuté souřadnice aby se nedala tak snadno vymudlit? Jinak je to asi normální, že prostě na tak frekventovaném místě keš bude vymudlena a puberťáci budou mít srandu z toho, že prostě kazí někomu hru nebo mají supr trupr vtipné poznámky... Myslím, že takový <!> log je furt lepší než lejno apod. v keši. Na druhou stranu zaarchivovat keš není žádná ostuda, svoje si odsloužila a může uvolnit místo jiné krabičce, možná lépe schované...
  • 0

#3 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 20:51

Málo která městská keš je na tak milém místě. Disable na dva měsíce, pak posun kousek vedle v lokalitě. Není tam třeba koš na sloupku s plastovou pokličkou?
  • 0

#4 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 6:32

Tahle keška byla fajn, bylo by ji škoda... ale rozhodnout se musíš sám...
  • 0

#5 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 7:52

mirotiro napsal/a:
Tahle keška byla fajn, bylo by ji škoda... ale rozhodnout se musíš sám...


Taky na ni rád vzpomínám, lovil jsem ji na několikrát a jaká to pak byla radost, když tam v okolí nebyli mudlové a keška mi padla do rukou:)

Určitě bych ji nearchivoval, dal možná kratší pauzu a pak obnovil třeba na trochu jiném míste.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#6 DvaVodLesa

DvaVodLesa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 9:47

Myslim, ze by stacilo najit jiny ukryt nebo zmenit kes na multi, jak uz tu nekdo psal. Bydlim nedaleko, zajedu se tam podivat a treba Ti nejaky ukryt doporucim;)
  • 0

#7 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 9:50

DvaVodLesa napsal/a:
Myslim, ze by stacilo najit jiny ukryt nebo zmenit kes na multi, jak uz tu nekdo psal. Bydlim nedaleko, zajedu se tam podivat a treba Ti nejaky ukryt doporucim;)

Jiné místo by se asi dalo najít ale má to problém že tahle lavička byla vytypována pro malou navštěvovanost.

Asi krabičku pošlu do archyvace a udělám po Letňanech multinku.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#8 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 9:58

mwh napsal/a:

DvaVodLesa napsal/a:
Myslim, ze by stacilo najit jiny ukryt nebo zmenit kes na multi, jak uz tu nekdo psal. Bydlim nedaleko, zajedu se tam podivat a treba Ti nejaky ukryt doporucim;)

Jiné místo by se asi dalo najít ale má to problém že tahle lavička byla vytypována pro malou navštěvovanost.

Asi krabičku pošlu do archyvace a udělám po Letňanech multinku.


Pokud bude archiv, tak je to škoda, ale co se dá dělat.... každou keš to jednou čeká:)

Co se týče multi po Letňanech, tak jen do toho... jen to neprotahuj až do Čakovic, tam se plánují již jiné keše ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#9 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 10:47

to Weri neboj zůstanu na území Letňan ale zatím nemám místo pro finálku
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#10 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 11:06

Když vás dva tak sleduju, budu muset urychleně dodělat tu svoji ve Kbelích ;). Nebo nebudu mít kde.
  • 0

#11 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 11:42

mtauf napsal/a:
Když vás dva tak sleduju, budu muset urychleně dodělat tu svoji ve Kbelích ;). Nebo nebudu mít kde.


neboj Kbely ne ale nepiš mi ať mám ftf
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#12 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2010 - 13:18

Jestli ji archivujes, tak me to bude mrzet. Sama jsem uz na miste byla, ale abych kes neohrozila, tak jsem ji kvuli mudlum nevyzvedla a nechala ji na jindy... Takze priste radsi odlovit mudli nemudli, jak to vidim :( Co takhle dat ji misto primo do parku nekam do prilehle ulice? U kese taky pomuze kdyz je hint hodne presny - jako ktera lavicka ze dvou, ktery roh napr, jelikoz pak kacer nemusi napadne prohledavat kazdej kousek lavicky.
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#13 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 11:59

Dnes kešku umístím o kousek vedle a znova pustím tak neváhejte a lovte je to její poslední místo pokud se ztratí pak půjde do archivu.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#14 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 14:08

někdo si ze mě asi dělá legraci včera jsme dál kešku na místo a dnes už v ní chyběl lokbuk.:@
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#15 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 15:48

Sakris, zitra tam mam cestu, tak doufam ze jeste vydrzi :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#16 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 17:03

dnes v 2230h bude na místě + bude fotohint
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama