Přejít na obsah


Fotka

Prodloužený víkend 2. - 6.7.2010 na jihu Moravy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 22:47

Na stránky - vložen popis vinařství včetně lokace. - vloženo prvních deset tipů na kešky v okolí (rubrika KEŠE V OKOLÍ) - vloženy informace (souřadnice kačerského minikempu)
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#22 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 21:51

Vloženy odkazy na další prověřené keše v okolí, jakmile naběhne GC.com nasypu tam další. Na Kulturně společenském centru (vysoká budova v centru obce u samoobsluhy COOP) a jeho okolí je wifi připojení (Monte Negro). Na Kulturně společenském centru je možné půjčit kola, pokud někdo přijede jen na den, dva a nechce se mu tahat kola z domu. Široké okolí obce je jako stvořené pro cykloturistiku.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#23 batocache

batocache

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 23:43

Ahoj, nakonec v našem programu došlo ke změně a Dne otevřených sklepů v Hruškách se účastnit nebudeme. Cena 400Kč nám přijde (bez jídla) poměrně vysoká a kdyby jsme tam tuto částku měli "propít", asi bychom zpátky do kempu na kole neodjeli... Takže v rámci dovolené navštívíme v pondělí Sedlecký festival vín, kam je vstup zdarma a platí se jen skutečná konzumace;) Snad nám vyjde počasí a potkáme se u nějaké kešky, ahoj!
  • 0

#24 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 8:24

to neva - bo dojede silná sestava ze severu!! TAkže se máte na co těšit! já, sHacK07, cavalier, benjas, Kikina, bramboor, jura.dolezal, threecross.. a kdoví kdo ještě :-)
  • 0

#25 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 21:58

myspsb napsal/a:
to neva - bo dojede silná sestava ze severu!! TAkže se máte na co těšit! já, sHacK07, cavalier, benjas, Kikina, bramboor, jura.dolezal, threecross.. a kdoví kdo ještě :-)


čau,
já už to odpískal, protože opavaci ze zdravotních důvodů odřekli a teď taková nadílka.
Máme rozmlácený barák tak jsem se k netu nedostal až teď. Dejte prosím vědět, kdy dorazíte, zda budete nocovat a jak dlouho, kdyžtak bych ráno ještě něco připravil, dřevo na večerní potlach...

můj mobil 777 695 294 (nonstop, čet a já nikdy nespíme)

případně se ozvte ve kterém sklepě jste (budou označeníé čísly), setkal bych se tam s Váma, zodpověděl případné dotazy, ....
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama