Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2011


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
170 odpovědí na toto téma

#81 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 17:31

já bych si taky jeden kalendář vzal, ale jen pod podmínkou, že na titulní stránce bude můj avatar, oukej?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#82 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 17:33

myslis, ze bude lip horet? :P
  • 0

#83 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 22:49

Zdravím! Určitě budu mít zájem o pár kousků stolního kalendáře, nástěnným také nepohrdnu. Děkuji předem obětavým tvůrcům! A také se ptám, kde bude-ou k mání? Oli
  • 0
1.

#84 lajdacek

lajdacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 16:48

Tak kdo za tím teda stojí, ty Vianney??? Sbíráš objednávky???
  • 0

#85 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2010 - 20:28

Omlouvá se, že se tu dlouho nic neobjevilo. Na kalendáři pracuji, ale kdo jste mi posílali nějaké důležité maily, pošlete je prosím ještě jednou (na adresu jan@tiskem.cz). Díky.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#86 hulihenova

hulihenova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2010 - 21:04

Ahoj. Oceňuji snahu všech, kteří se na tvorbě kalendáře podílejí a připojuji se s dotazem, kde bude kalendář k mání, případně kdo přijímá objednávky. Měla bych zájem o dva kousky stolní verze. Díky :)
  • 0
GARMIN GPSmap 60CSx

#87 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 5:17

Netrpělivě očekávaný okamžik se blíží, probíhají korektury Geokalendáře 2011 a brzy už to bude! Děkuji všem, kteří mi vyjádřili podporu, fandili mi a nikdy mi nepřestali důvěřovat :) Stolní týdenní kalendář s tématikou geocachingu a toho, co při něm lze prožít, bude příští týden hotový. Jak jsem předem avizoval, chtěl jsem do něj zahrnout fotografie, které zachycují vše, co při geocachingu prožíváme. Samozřejmě se vše na 55 stran nevešlo, ale aspoň bude co dát i do příštího ročníku. I tak ale ten letošní obsahuje různé žánry - krajiny, momentky, kuriozity a snad i několik překvapení. Kalendář stojí 140 Kč, poštovné s dobírkou je 71 Kč, bez dobírky (platba předem) 36 Kč, od 4 ks bez poštovného. Při větším počtu kalendářů (cca od 10 ks) je možné se domluvit na určité slevě. Ceny jsou včetně DPH. e-mailový kontakt pro objednávky: jan@tiskem.cz nebo vianney@volny.cz
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#88 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 10:09

Ahoj Vianney, koukal jsem, ze náhled kalendáře už máte na stránkách, ale je tam heslo....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#89 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 11:04

plavcik napsal/a:
Ahoj Vianney, koukal jsem, ze náhled kalendáře už máte na stránkách, ale je tam heslo....


Ahoj, taky bych se před objednáním kalendáře rád mrknul..........
  • 0
"Je jedno, zda je zážitek pozitivní či negativní, hlavně, že je silný..."

#90 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 15:31

V pondělí tam umístím náhled prvních stránek. Tohle je verze určená jen pro autory fotek. Nicméně můžete ji brát jako mysterku 4/1 :)
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#91 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 21:05

Nedelej zagorku a napiš sem to heslo :-)
  • 0

#92 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 21:45

Zaheslovanýmu PDFku řikáš Diff. 4 ? too si teda věříš ! edit: tak já to googlim jak prašťenej a pak zjistim že už to mám rok stažený ... Uuuž to bude, kde si to pak můžu zalogovat ? :D:D edit2: problémy s nákupem správného softwaru, ale celkem sranda, škoda že to nebude za bod :@ edit3: Mít tu tak školní QuadCory :@ aa teď jsem si vzpomněl že jsem ho možná kupoval v ntb minulej rok, jeden chytrej pan učitel nám dával k dispozici testy v pdf 3 dny předem .. edit4: přenechávám FTF .. :D - hint: 15 milionu hesel je malo, chce to vic! edit5: Tak ten správný PDF ďábel nasazen teprve teď... Pan učitel teda používal jenom 4 znaky a eště čísla ... :D edit6:D: No diff.4 jak pro koho - mě to moc práce nedalo, ale tady procesor pod stolem si možná dovolí nesouhlasit :D Autor kalendáře se určitě dobře baví - řekl bych že dřív než zveřejní náhled prvních stránek to heslo mít nebudu :D:D
  • 0

#93 andapav

andapav

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 22:04

D@ve_cz napsal/a:
...

já už nám sw koupený, šlapu ti na paty, uvidíme kdo z koho :)
  • 0

#94 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 11:11

hint : A pritom je to tak jednoduche :) Nekdy vitezi clovek nad procesorem

PS: Zjistim zajem kolegu z okoli a asi bych vzal vetsi mnozstvi pro Liberec - Jablonec a pak je distribuoval dal.
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#95 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:28

Coo ? Tss, to mě říkáš po tom co se v tom dvě popelnice vrtaj přes 5 hodin ? :D:D:D Někdy možná, ale bojim se že to nebude tak úplně můj případ :(:( :D PS: No já bych jich klidně do HK taky vzal víc, s předáním někde na eventu by nebyl problém ;)
  • 0

#96 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:49

:D Myslim, ze casove jednotky v radech hodin ci dnu k Brutal prolomeni stacit nebudou ;-)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#97 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:51

AAaa sakraa toho sem se bál :D:D
  • 0

#98 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 14:07

Na problěmy, na které se mělo jít intelektem, šlo se motykou. Aneb nápověda zde v diskusi je.

trotakcz napsal/a:
:D Myslim, ze casove jednotky v radech hodin ci dnu k Brutal prolomeni stacit nebudou ;-)


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#99 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 14:58

Vianney: posílal jsem včera mail, žádná odezva snad to stihnu před odchodem do práce - přinejhorším to bude zítra brzy po ránu
  • 0

#100 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 13:47

Na adrese http://www.tiskem.cz...dukty/kalendare jsou k vidění stránky Geokalendáře 2011. Ať se vám líbí. Můžou nastat ještě drobné změny, ale nic zásadního.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama