Přejít na obsah


Fotka

Historie TB a GC v keši


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 18:41

Hezký podvečer, mám dotaz technického rázu. Nevím, zda se to tu už neřešilo (pravděpodobně ano), ale nepovedlo se mi to najít, proto se ptám takhle: "Je ještě možné někde zjistit historii trasovatelných předmětů, které prošly keší, tak, jak to šlo při starém vzhledu GC stránek?" Přišlo mi to jako docela dobrá věc.
  • 0

#2 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 18:43

Jasně že to jde :-) http://www.geocachin...c7-33ab3833f819

Je to pořád na stejném místě :)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#3 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 18:47

Aha ted koukám že tam mají nějaký BUG. Když v keši není nějaký TB/GC tak historie nelze zobrazit. Když je v keši aspoň jeden, tak historie jde zobrazit. Divné
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#4 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 18:55

No jo, když tam alespoň jeden TB nebo GC momentálně je, funguje to jako dřív, když ne, člověk to nerozklikne. Divné.
  • 0

#5 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 19:08

BellaUH napsal/a:

kamen napsal/a:
Vybráno ze statistiky v profilu: GC1GG48, GCW37D
, GC1K3NV, GCP74R
, GC1GYKX
, GC1ZVG1
, GC1V892
, GC14TNX
. Jsou ale v menšině - mnohem víc jich je s nerozkliknutelným odkazem.

No jo, ale to jsou cache, které zrovna obsahují TB/GC. Ale ty co jsou momentálně prázdné rozkliknout nejdou. A já jsem tuto funkci používal k různému vyhledávání.

Už jsem to zkoušel nadhodit
http://www.geocachin...376#post_204376 ale furt bez odpovědi
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2010 - 15:33

Je to trošku mimo diskuzi, ale nešlo by nějak likvidovat itemy, které jsou už ztracené, ale pořád straší v keších? Často na ně tady v Praze narážím, jsou tam zalogované třeba dva roky. Někdy majitelům napíšu, ať je zlikvidují, ale jen dvakrát mi někdo opověděl, ať si je zlikviduje ten, co je šlohnul. Kdyby se udělal u každého itemu nějaký odkaz o ztrátě, deset kačerů by kliklo a item by se archivoval...
  • 0

#7 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 15:16

Gorole napsal/a:
Aha ted koukám že tam mají nějaký BUG.
Když v keši není nějaký TB/GC tak historie nelze zobrazit.
Když je v keši aspoň jeden, tak historie jde zobrazit.

Divné


Už někdo zjišťoval, proč to tak je?
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#8 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 16:40

Smrk napsal/a:
Je to trošku mimo diskuzi, ale nešlo by nějak likvidovat itemy, které jsou už ztracené, ale pořád straší v keších? Často na ně tady v Praze narážím, jsou tam zalogované třeba dva roky. Někdy majitelům napíšu, ať je zlikvidují, ale jen dvakrát mi někdo opověděl, ať si je zlikviduje ten, co je šlohnul. Kdyby se udělal u každého itemu nějaký odkaz o ztrátě, deset kačerů by kliklo a item by se archivoval...


"Zlikvidovat" - čili označit za ztracené, "mark as missing", je může jejich majitel anebo owner keše, ve které "leží". Alespoň jeden z nich by na upozornění zareagovat mohl...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#9 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 16:46

Smrk napsal/a:
Kdyby se udělal u každého itemu nějaký odkaz o ztrátě, deset kačerů by kliklo a item by se archivoval...


Proboha, jen to ne. Tady je kolikrát taková hysterie, že než člověk dojde od keše domů, aby zalogoval vyzvednutý předmět, už je tam po něm sháňka a výkřiky, že je ukradený. Nedej bože zalogovat po několika dnech.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama