Přejít na obsah


Fotka

GeoDrakiada!?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2004 - 22:36

Na poslednim geopive jsem s nekolika lidma mluvil o spolecne geo-letaci akci. Letani s drakem... Rekl bych, ze uz zacina foukat, takze jakmile prestane prset/snezit, mohli bysme jit, ze? Kdo? Kde? Kdy? :)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2004 - 10:25

Na poslednim geopive jsem s nekolika lidma mluvil o spolecne geo-letaci akci. Letani s drakem... Rekl bych, ze uz zacina foukat, takze jakmile prestane prset/snezit, mohli bysme jit, ze? Kdo? Kde? Kdy? :)

Ja jsem pro, v uvahu pro mne pripadaji pouze vikendy. Co se tyce mista, muze bejt Letna, Ladronka, nebo Divci hrady N50 03 04.2 E14 24 10.5, tam to mam vyzkouseny s timhle kouskem. Samo, ze ho vemu s sebou a s nim spoustu dalsich ;-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2004 - 12:47

Na poslednim geopive jsem s nekolika lidma mluvil o spolecne geo-letaci akci. Letani s drakem... Rekl bych, ze uz zacina foukat, takze jakmile prestane prset/snezit, mohli bysme jit, ze? Kdo? Kde? Kdy? :)


Ja bych se přidal taky! Ale nemám Geo Draka - náš je automobilistický. I u mě přichází v úvahu jen víkend. Jinak prima prostor na létání je taky kolem Alta Vista I - v cílovém místě.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2004 - 19:17

Na poslednim geopive jsem s nekolika lidma mluvil o spolecne geo-letaci akci. Letani s drakem... Rekl bych, ze uz zacina foukat, takze jakmile prestane prset/snezit, mohli bysme jit, ze? Kdo? Kde? Kdy? :)

Jdu samozrejme do toho. Vezmu oba draky i Lucinku, ale chce to poradnej fucaaaaak. Minule jsme litali kousek od Hypernovy na takovem naspu (kluci tam litaj s vetronema) a byl to fakt zazitek !

Misto je nam fuk, prijedem kamkoliv. Teda pokud nebude prset a bude poradne foukat.

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2004 - 17:01

Letna by se mi libila nejvic vzhledem k blizkosti meho bydliste (asi pul kilaku), Divci hady jsou uz fakt krapet z ruky... Alta vista 1? Jeste jsem na zadne Alte nebyl takze nevim jak to tam vypada, mozna na ni nekdy mrknu... Ale zatim se mi nejvic libi ta Ladronka... Pekny prostor, prijemny vetricek a dost divaku... ;o) Vikend vyhovuje... Ktery? To se domluvime az podle pravdepodobne vetrnosti, jinak, doporucuji vyuzit take jine formy komunikace. Je docela mozny, ze bude az do patku bezvetri a o vikendu najednou krasnej vetricek, pakm by se hodila "rychla svolaci akce"... Moje ICQ: 171779164, mobil: 602566803. Treba se to bude hodit. ;)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2004 - 17:15

... Ale zatim se mi nejvic libi ta Ladronka... Pekny prostor, prijemny vetricek a dost divaku... ;o) Vikend vyhovuje...

To se mi lyby, Ladronku mam 500m od baraku ;-) Vyhled na tenhle vikend nic moc, asi bude nejlepsi rychla svolavacka. Moje icq 164582890, tel.: 602297608, prilezitostne PMR 2 (nebo 3/2).
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2004 - 17:31

Letna by se mi libila nejvic vzhledem k blizkosti meho bydliste (asi pul kilaku), Divci hady jsou uz fakt krapet z ruky... Alta vista 1? Jeste jsem na zadne Alte nebyl takze nevim jak to tam vypada, mozna na ni nekdy mrknu... Ale zatim se mi nejvic libi ta Ladronka... Pekny prostor, prijemny vetricek a dost divaku... ;o) Vikend vyhovuje... Ktery? To se domluvime az podle pravdepodobne vetrnosti, jinak, doporucuji vyuzit take jine formy komunikace. Je docela mozny, ze bude az do patku bezvetri a o vikendu najednou krasnej vetricek, pakm by se hodila "rychla svolaci akce"... Moje ICQ: 171779164, mobil: 602566803. Treba se to bude hodit. ;)

na Ladronku dajte rovno aj cache :)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2004 - 17:51

na Ladronku dajte rovno aj cache :)

OK. Promyslim drakarskou cache - koncept mam uz delsi dobu v makovici. Vyrobim nejakyho efektniho dracka, kteryho necham jako permanentni obsah. Kdo ji najde, muze si zapoustet.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2004 - 18:12

OK. Promyslim drakarskou cache - koncept mam uz delsi dobu v makovici. Vyrobim nejakyho efektniho dracka, kteryho necham jako permanentni obsah. Kdo ji najde, muze si zapoustet.

wow, znie to super, na to sa tesim :))))))))))))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama