Přejít na obsah


Fotka

iPod touch listingy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 tomas.pre

tomas.pre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 19:14

Ahoj! 1)Hledám nějaký program pro iPod Touch/iPhone do kterého můžu nacpat offline listingy, o navigaci mi nejde, stejně jí iPod nemá. JailBreak i odemknutí úložiště mám. 2)Pokud byste mi mohli poradit jaký program na offline listingy a navigaci najednou pro symbian s 60 3rd e. (N96) Taky bych byl rád:) Teď používám smartgpx+hgc Díky
  • 0

#2 tomas.pre

tomas.pre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 19:16

jejda moc se omlouvám, hodil sem to do špatného topicu, ale teď nevím jestli to de přesunout
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 19:29

HGC umí offline listingy s importovaného gpx (export z GeoGetu) Pod Symbianem je určitě nějaká ebook čtečka, takže bych vyzkošel export listingu do nějakého vhodného formátu ebook čtečky nebo prohlížeče htm souborů. Kdysi dávno jsem něco takového provozoval na Nokii 6600... No a na iPhone to bude něco podobnýho, určitě nějaké čtečka ebook, html, doc, pdf...
  • 0

#4 tomas.pre

tomas.pre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 20:06

vlastně sem neřekl přesně co hledám(pro symbian), potřebuji import PQ s 1000ci keškami a offline vyhledávíní mezi nimi a také navigaci integrovanou přímo v programu. a za ten tip na idod díky, du to vyzkožet
  • 0

#5 zhlasek

zhlasek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 20:17

Já používám na IPhonu prg Geocaching a k němu Geocaching Toolkit. Nevím přesně co znamená listing, ale pokuď je to možnost uložení dat a popisu ke kešce, tak přesně tohle umí, uloží si i fotky a logy. Doma si přes wifinu stáhnu offline mapy a popis . Jediný co mě tam chybí , je že moji pozici to ukazuje jako bod a ne jako šipku. Geocaching Toolkit to jsou různé podpůrné drobnosti, WP Calc, TextCalc, Dekrypt, Roman (římské číslice). Mám teď novýho ajfouna GS a je mnohem přesnější než starej. Dneska v lese měl přesnost na 2 metry. Ten Geocaching stojí 7,99€. Toolkit je grátis.
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 20:53

Mluví tady o iPod a tam není GPS, takže aplikace Geocaching je k ničemu... Na iPhone je to jasná volba, ale není to offline.
  • 0

#7 tomas.pre

tomas.pre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 21:12

no pokud geocaching nepotřebuje připojení v terénu a všecko si můžu, včetně tý offline mapy natáhnout doma, tak asi budu zvažovat nákup roqyBT což je aplikace na připojení modrozubí gps k ipodu
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 21:26

sobikovi napsal/a:
Mluví tady o iPod a tam není GPS, takže aplikace Geocaching je k ničemu... Na iPhone je to jasná volba, ale není to offline.


No nevim, ja tam teda vidim i iPhone:

tomas.pre napsal/a:
Ahoj!
1)Hledám nějaký program pro iPod Touch/iPhone do kterého můžu nacpat offline listingy....


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 tomas.pre

tomas.pre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 21:39

je fakt že sem psal i iphona ale me de nejvic o toho toucha
  • 0

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 22:28

tomas.pre: no jelikoz to hodlas "krmit" doma pres wifi a provozovat offline, tak je to uplne jedno ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 20:53

zhlasek napsal/a:
Já používám na IPhonu prg Geocaching a k němu Geocaching Toolkit. Nevím přesně co znamená listing, ale pokuď je to možnost uložení dat a popisu ke kešce, tak přesně tohle umí, uloží si i fotky a logy. Doma si přes wifinu stáhnu offline mapy a popis . Jediný co mě tam chybí , je že moji pozici to ukazuje jako bod a ne jako šipku. Geocaching Toolkit to jsou různé podpůrné drobnosti, WP Calc, TextCalc, Dekrypt, Roman (římské číslice). Mám teď novýho ajfouna GS a je mnohem přesnější než starej. Dneska v lese měl přesnost na 2 metry. Ten Geocaching stojí 7,99€. Toolkit je grátis.



Ahoj, máš na iphounu nějaký kryt nebo pouzdro?.
Já mám od UltraCase imitaci kůže (jen ten zadní dekl), v terénu a tam kde je přímý výhled na oblohu mám přesnost max 17Metrů, nikdy to nebylo méně:(

Tu přesnost máš v klasickým geocaching programu nebo v tom toolkitu? Docela mě zaujala tvoje hodnota přesnosti 2Metry.

Edit: mám iPhone 3GS 32 GB a iOS4, přesnost byla neměnná i v minulých OS.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama