Přejít na obsah


Fotka

Vyhlídka v okolí Zlína - žádost o ruku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 8:10

Zlíňáci - plánuju požádat přítelkyni o ruku a napadlo mě vytáhnout ji s sebou jakože na kešku na nějakou pěknou vyhlídku v okolí Zlína. Tam bych to potom celé spáchal :-) Víte někdo o něčem supr speciálním? Mě zatím napadle jenom GC11J34, ale zas tak moc to kolem ještě neznám. Díky za tipy.
  • 0

#2 Petricius

Petricius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 8:50

Jen takový typ: najdi super vyhlídku, kde není moc lidí a keš tam být ani nemusí, souřadnice zadané v GPS už snad přítelkyně řešit nebude. Pokud ano, můžeš si upravit GPXko na jakoby nějakou tématickou kešku. Když budeš hrdina, můžeš na dané místo schovat do mikrofky (fakt hoodně dobře ukrytý) i prsten a pak jí nechat zalogovat. (Nebo můžeš mít mikrofku v kapse a jako jí najít - to je rozhodně bezpečnější). Napiš sem, jak to dopadlo, držím palce ;-). Jo, a mít s sebou nějaké to víno, něco na piknik apod., také není k zahození. Člověk holt musí využít všechny smysli. (i nesmysli :c) )
  • 0
SELECT * FROM krabička

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 8:55

Petricius napsal/a:
Jen takový typ: najdi super vyhlídku, kde není moc lidí a keš tam být ani nemusí


no ja bych rekl, ze musi. kdyz jde o takovou tragedii, tak at si udela radost aspon kesi. :P

sorry za OT, ale mne to nedalo ;)
  • 0

#4 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 9:17

Jo Čubova vyhlídka je moc pěkný výhled na údolí Dřevnice až do Slušovic, jenže má to jeden háček. Cestou byste mohli potkat stádo hovězího skotu a to by si to tvá drahá polovička mohla špatně přebrat. Já bych dal určitě přednost Dvojicím GC27DYC, název jaksi koresponduje s tím jakou blbost se chystáš provést B) a výhledy jsou naprosto famózní. Tzn. nachystat si proslov, že jako bys s tou svojí berunou chtěl utvořit dvojici i před zákonem, nebo tak nějak podobně ;)
  • 0
www.povetrnik.cz

#5 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 9:22

Sakryš, koukám, že Dvojice už máš... no tak druhá možnost od weselky... NezaKopni! GC1NVAT sice delší procházka, ale výhled na finále stojí za to.
  • 0
www.povetrnik.cz

#6 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 10:10

No kdyby na tech dvojicich potkala toho obnazujiciho se uchyla, tak nevim, nevim :D Ja bych doporucil treba Malenisko. Tam je to moc romanticke.
  • 0

#7 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 10:15

Dík za návrhy. NezaKopni! by mohlo být dobrý. Určitě o tom popřemýšlím. Jen bych chtěl dodat, že na zmíněném místě nemusí být nutně krabička. Klidně by to mohla být i taková falešná záminka (i když bonus ve formě bodíku taky potěší). Ještě uvažuju o Soše Přátelství GC1RB6V anebo o Dalekohledové GC27Y94, ale tam jsem ještě nebyl, tak by se hodily reference. Dobrá dostupnost autem by byla fajn, nechci ji rozladit nějakýma prodíračkama houštím :-) Klidně pošlete zajímavé koordináty a já se tam poohlídnu. Dík.
  • 0

#8 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 10:15

Jo a na Dvojicích řádí úchyl. Sám jsem ho potkal a poškrábal mi auto. ZMRD.
  • 0

#9 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 12:28

A musí to být v okolí Zlína? Ty Dvojice jsem Lalosovi navrhl naprosto záměrně, protože právě on byl první kdo úchyla potkal. Doufám, že můj vtípek prohlédl. Jo a kdybych chtěl být vtipný dál tak mu doporučím novou zlínskou írtku GC2AK38 :D Ale teď vážně: já to udělal na jednodenním výlete do Rakouska do Medvědí soutěsky na vrcholu Hochlantsch (1720m) aby tak pochopila, že hory, lesy, vody a stráně jsou hned po ní to nejdůležitější. Následoval romantický oběd na chatě Guten Hirten (1209m) s bezva výhledem do údolí. A to jsem před tím uvažoval, že to udělám na plovárně při jízdě tobogánem.
  • 0
www.povetrnik.cz

#10 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 12:52

:D Jo tak takzvané Cacazásnuby mě taky napadly. No uznejte. Odlesky z překrásného travertinového jezírka se mihotají a likotají na na orosených stěnách s překrásnými sintrovými vodopády. Do toho ona mi říká své ANO. Na závěr bychom se romanticky políbili pod zuřícím Cacapádem a odkráčeli směrem za světlem na konci jeskyně. Ještě to zvážím, ale nejdřív si to asi vyzkouším nanečisto sám, zda tam nehrozí například nebezpečí uklouznutí či co.:P Ale dík za tip weselý jeskyňáři.
  • 0

#11 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 11:59

Tak kdyby to někoho zajímalo, tak jsem se včera vyjádřil :) Vyvezl jsem ji na GC11J34 a tam se vyslovil. Reakce byla očekávaná :o a odpověď KLADNÁ. Kolem nás pobíhaly ovce, sluníčko svítilo, výhled dodaleka, no romantika jako prase. Ještě jsme se stihli zalogovat a vzít jeden GC na výlet. Potom kino, večeře.... Prostě supr den.
  • 0

#12 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 12:10

B)
  • 0

#13 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 12:23

lalos napsal/a:
Tak kdyby to někoho zajímalo, tak jsem se včera vyjádřil :) Vyvezl jsem ji na GC11J34 a tam se vyslovil. Reakce byla očekávaná :o a odpověď KLADNÁ. Kolem nás pobíhaly ovce, sluníčko svítilo, výhled dodaleka, no romantika jako prase. Ještě jsme se stihli zalogovat a vzít jeden GC na výlet. Potom kino, večeře.... Prostě supr den.


gratuluju a at vam to klape ;)
p.s. kdyz je to tu takhle verejne rozjete, bude i nejaky eventik na svadbu a hostinu? :D :D
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#14 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 12:49

bude i nejaky eventik na svadbu a hostinu?

No nějaký minieventík by asi být mohl. Ale budete si muset počkat do 2011. Jo a taky některé z vás budu muset prve poznat, abych nezval nějakou zběř :D Zatím jsem se společenských geoakcí nějak neúčastnil.
  • 0

#15 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 15:27

A jeste ti na oslavu pipla tvoje prvni keska, tak to si mel fakt peknej den :-))
  • 0

#16 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 17:34

Hola, mám tip na svatební cestu: vezmi ji na Medlov GC29QYY!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama