Přejít na obsah


Fotka

Vodafone 845


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#1 ologout

ologout

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 20:40

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tímto telefonem s Androidem a GPS na geocaching? Jaký má ten přístroj GPS Chip? A je nějaký program na kešování v offline režimu? Chci si doma nahrat kešky v offline režimu, pěkně se připravit. Doposud sem pouzival Trekbuddy a tenhle styl lovu mi vyhovuje. Diky za odpoved. Ologout
  • 0

#2 brhel

brhel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 17:43

malinko je zmíněno tu:
http://www.geocachin...239#post_204239

Ale také nad telefonem Vodafone 845 uvažuji, ta cena je dost zajímavá.
Pokud si někdo koupíte, určitě uvítám postřehy
  • 0

#3 pexeso

pexeso

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 9:50

tak od soboty tenhle telefonek mam. Zatim se s nim ucim. Je uplne v pohode. dotykove ovladani silne navykove ;) .zatim o zadny offline verzi pro stahovani listingu nevim.u techto telefonu se uz spis pocita s pripojenim na net stale. A nebo si holt opsat souradnice (vytisknout listing) a pouzit jako kompas a popripade nejaky offline mapy.
  • 0

#4 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 10:24

Co display, jedou všechny aplikace? A fakt to nemá EDGE? :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#5 pexeso

pexeso

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 12:18

honny napsal/a:
Co display, jedou všechny aplikace? A fakt to nemá EDGE? :)



EDGE to nema. a zatim co jsem zkousela tak tam beha snad vsechno - zatim jsem nemela s nicim problem :)
  • 0
..:: Vodafone 845 ::..

#6 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 14:21

pexeso napsal/a:
tak od soboty tenhle telefonek mam. Zatim se s nim ucim. Je uplne v pohode. dotykove ovladani silne navykove ;) .zatim o zadny offline verzi pro stahovani listingu nevim.u techto telefonu se uz spis pocita s pripojenim na net stale. A nebo si holt opsat souradnice (vytisknout listing) a pouzit jako kompas a popripade nejaky offline mapy.

Doporucuju procist forum: http://androidforum....ce-gps-f27.html
jinak offline mapy asi RMaps, na kesule c:geo - daji se nahrat kese predem, a na Wherigo aplikaci WhereYouGo;)
  • 0

#7 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 10:40

GeoBeagle - vydařená aplikace, podpora offline, GPX
  • 0

#8 ologout

ologout

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2010 - 10:10

ahoj, tak ho mam doma, a zatim spokojenost. Nainstaloval sem si C:Geo a jeste ho musim vyzkouset venku.
  • 0

#9 ologout

ologout

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2010 - 22:02

jooo a prave sem si stahle z androidmarketu trekbuddyho, takze slape i na tomhle pro mne cim dal vic zamilovanym telefonu. Jupiiiiii.B)
  • 0

#10 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2010 - 23:00

Za ty peníze taky zvažuji, že si ho pořídím. Testoval jste to někdo v terénu? Třeba statická navigace tam je?
  • 0
Vložený obrázek

#11 krokodyl

krokodyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2010 - 9:38

Aplikací exsituje i více, já osobně používám free alikaci českého autora SmatMaps, je ke stažení na marketu. Výtečně použitelná i bez map, podporuje online i ofline import GPX (i PQ), kompletní zobrazení všeho potřebného z listingu, možnost editace, online aktualizace keší, logování ....
  • 0

Honor 7, Locus Pro ...


#12 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2010 - 10:53

V podpisu mas verzi SmartMaps Locator, myslel jsem, ze import GPQ a PQ, aktualizaci kesi online a podobne vychytavky umi az verze Navigator? Zkousim ted free trial SM Locator a tam jsem zadne moznosti importu GPX nenasel...

krokodyl napsal/a:
Aplikací exsituje i více, já osobně používám free alikaci českého autora SmatMaps, je ke stažení na marketu. Výtečně použitelná i bez map, podporuje online i ofline import GPX (i PQ), kompletní zobrazení všeho potřebného z listingu, možnost editace, online aktualizace keší, logování ....


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#13 R@mirez

R@mirez

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 19:50

Jak jste teda spokojeni s tímto mobilem? Jak dlouho Vám obecně vydrží baterka, pokud kešujete/nebo máte "normální provoz"
  • 0

#14 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 20:22

Byl jsem v obchodě Vodafone a přímo prodavač mi řekl, že s baterkou to není valný, výdrž tak den, ale nespecifikoval při jaké zátěži. Takže baterka by mě také zajímala.
  • 0
Vložený obrázek

#15 tumpikovi

tumpikovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 8:50

Ahoj, zrovna jsme se stali nadšenci GC a z hledání vhodné GPS máme hlavu jako pátrací balón. Původně jsme chtěli auto navigaci, ale po pročtení fóra jsme to pustili z hlavy. Nemůžeme do toho investovat hromadu peněz, potřebujeme něco levného. Ale teď nám svitla naděje s názvem Vodafone 845! Prosím ty, kteří ho už mají, ať sem napíšou trošku podrobnější shrnutí použití tohoto mobilu na GC. Všechny technické specifikace jsou na prd, pokud sem někdo nenapíše, ze s tim byl v lese a že to fungovalo... Předem moc díky lidičky!
  • 0

#16 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 10:48

Tomaaas napsal/a:
Byl jsem v obchodě Vodafone a přímo prodavač mi řekl, že s baterkou to není valný, výdrž tak den, ale nespecifikoval při jaké zátěži. Takže baterka by mě také zajímala.

Upřímně, ono "tak den" je u téměř všech smartphonů, když se používají. :|
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#17 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2010 - 22:08

Hodím nahoru, vy co to máte v ruce - kolik je tam teda reálně RAM. Někdo píše 128, někdo 192... :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#18 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 5:11

Po několika dnech používání musím říct, že na geocaching je to docela dobrý nástroj. Kombinace c:geo, OpenGPX a WhereYouGo je ideální. GPS je docela přesná.
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#19 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 10:43

Paullow napsal/a:
Po několika dnech používání musím říct, že na geocaching je to docela dobrý nástroj. Kombinace c:geo, OpenGPX a WhereYouGo je ideální. GPS je docela přesná.

A výdrž baterie při běžném používání? Je mi jasné, že s GPSkou zaplou nebo Wifinou to sou řádově hodiny.
  • 0
Vložený obrázek

#20 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 11:20

Při neustále zapnutých datových přenosech v 3G síti, občasném použití GPS a několika hovorech vydrží baterka cca. 24 - 36 hodin.
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama