Přejít na obsah


Fotka

Vodafone 845


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#41 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 9:36

Tak jsme si taky pořídili tenhle telefonek a závěry: velmi přesná GPS - odlovili jsme s ním několik keší (všechna data stahujeme většinou na místě online) C:geo výborná aplikace ! - naprosto bez problému (v místě kde není 3G pokrytí to sice chvíli trvá ale není to nijak hrozné čekání i mapa se načíta celkem svižně) - výdrž no nebude to asi žádná sláva (odhaduju to na podobnou výdrž jako E66 čili nějakých 7-9 hodin - zatím jsme ten vodafone neměli možnost otestovat celý den - s časem jsme na tom bídně) - Wherigo včera odehraná stínadla se bouří naprosto bez problému, neměli jsme problém v žádné zóně ač si někteří stěžují na horší signál) vše dohledáno v pohodě, WhereYouGo ukládání přehrávání bez jediného záseku (jen ty písmenka jsou docela malý při čtení textu to je jediné co bych vytknul) Pokud máte internet v mobilu (což se u tohohle telefonu tak nějak předpokládá) mohu jen doporučit C:geo je opravdu výborná aplikace a android si zamilujete :D
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#42 honzejk

honzejk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 15:32

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli u aplikací na GC u tohoto telefonu je možné použít BT GPS, díky.
  • 0

#43 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 23:00

honzejk napsal/a:
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli u aplikací na GC u tohoto telefonu je možné použít BT GPS, díky.


Ano jde.
Ale je to zbytečné když má GPS integrovanou, a podle předchozího příspěvku je i celkem přesná :)
Možná by se zvýšila výdrž baterie - modrozub má nižší spotřebu :P
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#44 honzejk

honzejk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 16:07

Ano právě o to mi jde abych snížil spotřebu. A ještě bych se zeptal kterou apliakci do tohoto telefonu pouzit abych byl pri lovu kešek plně offline? tzn. Mít v aplikaci nahrány mapy a keše, Díky za odpověd :)
  • 0

#45 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 16:48

georg
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#46 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 20:01

Dle mě taky rozhodně GeOrg. PQ s 999 kešema naimportuje za cca 2 minuty. Spuštění programu s 2500 kešema je otázkou do 10 vteřin. Mimo jiné umí spočítat pozici při zadaném azimutu a vzdálenosti Ještě mám v přístroji OpenGPX, ale ten strašně dlouho importuje PQ a docela dlouho se spouští. (mluvím o PQ 999).
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2

#47 honzejk

honzejk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 20:06

Georg se mi líbí ale bud jsem to nenasel nebo tam prsote neni volba pouzit externi BT GPS,je to tam nekde?
  • 0

#48 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 21:06

Tak jsem koukal do specifikací GeOrg a tuto funkci autor plánuje do budoucí verze 1.2. Mimochodem píšeš o snížení spotřeby, ale zase přijdeš o navigaci pomocí GPS v součinnosti s elmg. kompasem.
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2

#49 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 22:14

Bubisovi napsal/a:
Dle mě taky rozhodně GeOrg.

PQ s 999 kešema naimportuje za cca 2 minuty. Spuštění programu s 2500 kešema je otázkou do 10 vteřin.
Mimo jiné umí spočítat pozici při zadaném azimutu a vzdálenosti

Ještě mám v přístroji OpenGPX, ale ten strašně dlouho importuje PQ a docela dlouho se spouští. (mluvím o PQ 999).

Navíc má GeOrg oproti c:geo funkci filtrování a řazení keší - to je pro Carnera další výzva. Také už nechybí radar v kompasu,což je super fíčura. ;-)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#50 honzejk

honzejk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 17:34

Tak nakonec u mě vyhrál GeOrg má pěkně zpracované grafické prostředí ale hlavně rychlé načítaní i nekolika stovek kešek. Ale nepodařilo se mi tam rozchodit offline mapy, zkoušel jsem přelouskat nějaky anglický navod který jsem našel ale nebyl jsem úspěšný. Mohl by mi tedy napsat nekdo podrobný a srozumitelny navod na zprovoznění offline map? BTW: Nějaké mapy (atlas) vytvořené už mám které jsem dříve úspěšně používal v Trekbuddym, ale nevím jestli je to to pravé. Děkuji :)
  • 0

#51 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 19:17

1.
mapy vytvoř nové, zvol formát Andnav atlas format

2.
vytvořené mapy, kolik zvolíš vrstev tolik bude složek

Vložený obrázek

zkopíruj na kartu do složky /sdcard/andnav2/tiles, složky /andnav2/tiles na kartě vytvoř.

3.
spust geOrg, šipka doprava
Vložený obrázek

>settings>map-options>ofline map,

Vložený obrázek
zvol nějaké jméno, já mám strakonicko a pak tlačítko select a nalistuj sdcard/andnav2/tiles, dej OK.


4.
zpět do hlavního okna
Vložený obrázek

show map >menu>maptype>vybrat custom-strakonicko...

Vložený obrázek

snad bude fungovat...;)
  • 0

#52 honzejk

honzejk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 13:49

Díky ti az to opravdu skvvělý návod jen bude trochu boj s vytvorenim toho atlasu ale s tim uz snad nejak poperu, Díky moc :)
  • 0

#53 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 14:51

Ještě doporučení - z vlastní zkušenosti - při dohrání Wherigo cartridge v apklikaci WhereYouGo a uložení na konci hry si NEZAPOMEŇTE poznamenat kód pro odemknutí hry na Wherigo.com, protože aplikace WhereYouGo ukládá hru s příponou .ows místo klasického .gws (např. Oregon), takže není možné výsledný soubor nahrát při odemykání na webu Wherigo. :( Po kontaktu autora aplikace WhereYouGo to bohužel jinak než odemknutím pomocí kódu prý zatím nejde. :( Takže ať nedopadnete jako my....
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#54 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 12:49

Whereyougo ten kod uklada do jednoho z tech souboru, da se v textaku dohledat... Ale ty wherigo stranky mi prijdou naprosto useless takze je vubec ale vubec nepouzivam :-D pouze na staazeni cartridge a tim to skoncilo.. s nejakym odemykanim se uz nezabyvam... z pocatku ano, ale uz me to preslo.. maximalne mi ty wiga owneri smazou...
  • 0

#55 baloo90210

baloo90210

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 13:41

Mozna jsem to nespravne pochopil, ale Georg je placena aplikace? Co se tyka BT, mam pocit ze Vodafone 845 jeste stale neumi BT komunikaci jinou nez se sluchatkem :-(, tedy zadny data apod.
  • 0

#56 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 14:40

pochopil jsi to ne/spravne - georg je placena aplikace - stoji asi 122Kc s tim ze se ale da stahnout na warezu - jeste kdyz neslo nakupovat v cechach na marketu jsme jim psal a support a sami mi poslali ¨link na cesky warez (vygoogli si Georg 1.1.7.4 a najdes to) stahnes .apk a mas jednu z poslednich verzi .. posledni vysla verze je 1.1.8 ma pouze par bugfixu a novy kompas nic jineho ;-) takze o nic podstatneho neprijdes ... v Georgu je nekde v nastaveni nastaveni connectoru a jestli se nepletu je tim mineno externi GPS ...
  • 0

#57 brhel

brhel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 14:01

Vodafone 845 nebo Vodafone 945 ???
  • 0

#58 SmartMaps

SmartMaps

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 16:09

quox: mohu se prosím zeptat, v čem je GeOrg více doporučeníhodný než naše řešení?
  • 0

#59 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 22:08

brhel napsal/a:
Vodafone 845 nebo Vodafone 945 ???

Taky se teď rozhoduju, předpokládám, že jestli pujde všechno dobře, tak se tý svojí neskutečně poruchový 5230 zbavim tak do měsíce. Ale překvapila mě informace že by prý V 945 neuměl fungovat jako modem - tedy nešlo by se přes něj z notebooku připojit k internetu, zatím co z jeho levnějšího brášky V 845 by to jít mělo...
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#60 zelvik

zelvik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 22:17

brhel napsal/a:
Vodafone 845 nebo Vodafone 945 ???


Doporucuji LG Optimus One. Za tech par stovek navic oproti Vodafone 945 urcite stoji...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama