Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
98 odpovědí na toto téma

#61 pavlas554

pavlas554

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 16:14

zdar lidi pokládky jsou v cizích domečcích hodně štěstí :(
  • 0

#62 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 14:37

Přítel mi nechal udělat cwg jako dárek ;) Nechal je vyrobit (a sobě též) u tytyty.cz Spokojení jsme oba, moc se nám líbí. Jsou to moje první cwg, tak mám radost :) Přikládám obrázek, je to skenované na obstarožním skeneru. Možná se ještě dokopu udělat nějaké pěkné foto.
Vložený obrázek
  • 0

#63 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 14:57

[OT]

Přikládám obrázek, je to skenované na obstarožním skeneru.


Nechci vypadat jao staromilec, ale jak porofík používám jebom obstarožní skenery. Když se podaří rozchodit ovladače a nemáš nároky na suprčuprrychlý skenování poskytují mnohem lepší výsledky než skenery z poslední doby.
[/OT]
  • 0

#64 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 21:55

I já se přidám do diskuse. Asi všichni víte, že to, co se používá jako materiál na výrobu našich CWG je prvotně určeno k úplně jinému účelu. Pro ty, co to neví. tak s tím truhláři flastrují vypadané suky v prknech. Před rokem, kdy jsem si nechával vypálit naši první serii u známého, který pálí všechno možné, ale ne CWG, jsem tím pádem byl donucen si kolečka koupit sám a musel jsem si nechat rozbalit dvě 100 kusová balení - z čehož v prodejně nebyli ale vůbec nadšeni - abych vybral 50 kousků, které stály za to. Pochybuji, že se stejnou péčí a s takovým velkým odpadem to jakákoliv palírna je schopna ufinancovat za ty ceny, za které se to nakonec prodává. Tímto dopředu hlásím, že nemám ale absolutně nic proti jakékoliv palírně. ;) Takže kvalita, je závislá jen na výrobcích koleček. A tam se s tím při soustružení určitě moc nemažou - je to vidět na otřepech. Berte prostě každé jedno CWG opravdu jako originál. A vtom spatřujte kouzlo tohoto "sig itemu". Anebo si každý zkuste sám ta kolečka vybrat, nakoupit a poslat k vypálení - bude Vás to stát jen o dvacku víc za poštovné - a bude klid o kvalitě koleček.
  • 0
kačer

#65 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 11:17

oslavik napsal/a:
Pochybuji, že se stejnou péčí a s takovým velkým odpadem to jakákoliv palírna je schopna ufinancovat za ty ceny, za které se to nakonec prodává.


Je vidět že si opravdu příliš od výrobců nečetl. Kdyby ano věděl bys že KAŽDÁ palírna věnuje RUČNÍMU třídění a selekci kvalitních bezkazových koleček velkou péči.

Takže znovu: Nikdy neříkej nikdy a nesuď co je kdo schopen když nevíš.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#66 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 11:34

Oslavik, tak to se prave pletes, co ja vim tak vsichni kolecka prebiraji. Prebirame je i my, a to i presto, ze kupujeme jiz prebrana - bez bocnich suku - v Nemecku. Kazde kolecko navic brousime od otrepu, protoze odber je veliky a vsichni delaji z ne uplne suchecho dreva aby se uspokojila poptavka. Nedavno jsme zkusmo vzali z Cech od vsech vyrobcu (jsou tri) a musim varovat vsechny kacery i vyrobce aby nekupovali kolecka od pana Mikulky. Koupili jsme nekolik petisetkusovych pytlu a odpad byl neco kolem 95%, kolecka nebyla pouzitelna ani pro truhlare. Vtipne pak pan Mikulka porusil dohodu a spatna kolecka nevzal zpet, s tim, ze uz se mu ozvali i jini odberatele a chteji je vratit a to on by nic nevydelal. Takze pokud ma nekdo zajem, nabizime zase na nekomercni nebo charitativni ucely vadna kolecka zdarma. Hlaste se prosim do posty. Hezky den.
  • 0

#67 h4nek

h4nek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 16:55

Tak asi před měsícem mi přišly CWG od ty,ty,ty a jsou suprové! Objednával jsem si 200 + 15 kusů + razítko. CWGčka mi přišly za pár dní a jediný problém byl, že jsem jich dostal něco okolo 190-ti. Řekl jsem si, že už to není úplně zanedbatelné a napsal jim. Ochotně mi poslali asi 30 kousků. Na CWG jsem v podstatě nenašel otřepy a jsou vycentrované. Přepaly jsou klasicky pouze v místě letokruhů. Můžu pouze doporučit! Přikládám foto z databáze svetgc.cz a snad to nebude vadit. (Přeci jenom se mi nechce fotit svým 3mpix foťákem a umisťovat na web.)
  • 0

#68 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 17:35

Při pátrání, proč některá CWG nejsou v katalogu jsem od JPA dostal info, že prostě nesplňují standardy pro CWG jím dané B) Napadá mne myšlenky, zda výrobce CWG odpovídá za to, že výrobek, tj. CWG bude standardy splňovat či ne. Pokud si objednám výrobu CWG a to nesplňuje standardy CWG, mohl bych požadovat vrácení peněz, jelikož jsem nedostal to, co jsem si objednal, ale hromádku opálených suků.

Chápu, neznalost zákona neomlouvá, ale přinejmenším by měl dle mého výrobce upozornit, že návrh nesplňuje standardy a tudíž se dá předpokládat, že moje kolečko se do katalogu nedostanu a bude mít tudíž i nulovou sběratelskou hodnotu.

Co na to paliči, co na to poškození zákazníci?
  • 0

#69 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 17:47

sobikovi napsal/a:
Při pátrání, proč některá CWG nejsou v katalogu jsem od JPA dostal info, že prostě nesplňují standardy pro CWG jím dané B) Napadá mne myšlenky, zda výrobce CWG odpovídá za to, že výrobek, tj. CWG bude standardy splňovat či ne. Pokud si objednám výrobu CWG a to nesplňuje standardy CWG, mohl bych požadovat vrácení peněz, jelikož jsem nedostal to, co jsem si objednal, ale hromádku opálených suků.

Chápu, neznalost zákona neomlouvá, ale přinejmenším by měl dle mého výrobce upozornit, že návrh nesplňuje standardy a tudíž se dá předpokládat, že moje kolečko se do katalogu nedostanu a bude mít tudíž i nulovou sběratelskou hodnotu.

Co na to paliči, co na to poškození zákazníci?


Tak já jsem si nechával dělat nestandardní CWG (viz obrázek) a byl jsem na to od GeoGadgetu upozorněn. To že CWG nebylo zařazeno do katalogu mě celkem netrápí, protože stejně skoro všech 250 kusů zůstalo nejpíš v Minnesotě nebo někde v USA. A amíky co ho mají to určitě netrápí taky. B)
  • 0

#70 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 24 listopad 2010 - 18:25

Já si nechával dělat CWG u Kavalírů a nemám jedinou výtku. Perfektní komunikace, rychlá výroba. Sem tam je souček, ale to je prostě příroda. Jestli někdo chce sterilní bezchybná CWG, ať je udělá z umělý hmoty :D
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#71 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 18:44

sobikovi napsal/a:
Při pátrání, proč některá CWG nejsou v katalogu jsem od JPA dostal info, že prostě nesplňují standardy pro CWG jím dané B) Napadá mne myšlenky, zda výrobce CWG odpovídá za to, že výrobek, tj. CWG bude standardy splňovat či ne. Pokud si objednám výrobu CWG a to nesplňuje standardy CWG, mohl bych požadovat vrácení peněz, jelikož jsem nedostal to, co jsem si objednal, ale hromádku opálených suků.

Chápu, neznalost zákona neomlouvá, ale přinejmenším by měl dle mého výrobce upozornit, že návrh nesplňuje standardy a tudíž se dá předpokládat, že moje kolečko se do katalogu nedostanu a bude mít tudíž i nulovou sběratelskou hodnotu.

Co na to paliči, co na to poškození zákazníci?

Proč nulovou hodnotu? Mě je naprosto jedno co na CWG je a jestli se to vejde do standartu. I kdyby tam byla z obou stran vypálená pí... a líbilo se mě to, tak v tom nevidím problém. Naopak převážně věci co vybočují ze standartu jsou mnohonásobně více cenné než jiné. Např u známek, mincí, bankovek...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#72 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 18:45

Dvoják, delete prosím.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#73 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 21:32

Nechával jsem k Vánocům vypálit CWG bratrovi (nick Dialoga) u ty,ty,ty a jsem maximálně spokojen a mohu je doporučit. Objednávka byla zaslána v 17 hodin ve čtvrtek 18.11. Za půl hodiny mi už přišel mail s návrhem (zaslal jsem jen jpg. nebo bmp. soubor) a v úterý jsem měl CWG doma. Takže shrnutí: Tentýž den po obědnávce byl hotový návrh, další den se vypálily CWG a další den odeslaly.

Díky. ;)
  • 0

#74 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 0:32

sobikovi napsal/a:
Při pátrání, proč některá CWG nejsou v katalogu jsem od JPA dostal info, že prostě nesplňují standardy pro CWG jím dané B) Napadá mne myšlenky, zda výrobce CWG odpovídá za to, že výrobek, tj. CWG bude standardy splňovat či ne. Pokud si objednám výrobu CWG a to nesplňuje standardy CWG, mohl bych požadovat vrácení peněz, jelikož jsem nedostal to, co jsem si objednal, ale hromádku opálených suků.

Chápu, neznalost zákona neomlouvá, ale přinejmenším by měl dle mého výrobce upozornit, že návrh nesplňuje standardy a tudíž se dá předpokládat, že moje kolečko se do katalogu nedostanu a bude mít tudíž i nulovou sběratelskou hodnotu.

Co na to paliči, co na to poškození zákazníci?


Za palice (jednoho) rikam, ze my poctive upozornujeme, pokud je nejaka sance, ze kolecko nepujde do katalogu. Na druhou stranu, drtive vetsine lidi, kteri si dodaji vlastni kvalitni navrh nesplnujici podminky pro CWG, je jedno, ze CWG nebude v katalogu. Takze ne vzdy to je vina nebo umysl vyrobce. Pokud by si nekdo zadal vyrobu cwg a chtel po nas navrh, ktery by nebyl vzat nasi vinou do katalogu, okamzite vratime penize a pridelame dvojnasobek opravenych kolecek. Zatim se nam to nestalo.
  • 0

#75 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 1:12

Geo Gadget napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Při pátrání, proč některá CWG nejsou v katalogu jsem od JPA dostal info, že prostě nesplňují standardy pro CWG jím dané B) Napadá mne myšlenky, zda výrobce CWG odpovídá za to, že výrobek, tj. CWG bude standardy splňovat či ne. Pokud si objednám výrobu CWG a to nesplňuje standardy CWG, mohl bych požadovat vrácení peněz, jelikož jsem nedostal to, co jsem si objednal, ale hromádku opálených suků.

Chápu, neznalost zákona neomlouvá, ale přinejmenším by měl dle mého výrobce upozornit, že návrh nesplňuje standardy a tudíž se dá předpokládat, že moje kolečko se do katalogu nedostanu a bude mít tudíž i nulovou sběratelskou hodnotu.

Co na to paliči, co na to poškození zákazníci?


Za palice (jednoho) rikam, ze my poctive upozornujeme, pokud je nejaka sance, ze kolecko nepujde do katalogu. Na druhou stranu, drtive vetsine lidi, kteri si dodaji vlastni kvalitni navrh nesplnujici podminky pro CWG, je jedno, ze CWG nebude v katalogu. Takze ne vzdy to je vina nebo umysl vyrobce. Pokud by si nekdo zadal vyrobu cwg a chtel po nas navrh, ktery by nebyl vzat nasi vinou do katalogu, okamzite vratime penize a pridelame dvojnasobek opravenych kolecek. Zatim se nam to nestalo.

a mi trojnásobek:D:D:D:D:D
michal
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#76 andresci

andresci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 9:37

Olomouc tiskárna Sprint.Byl jsem tam teda osobně hned ráno nějaké ty návrhy atd.než jsem přijel dom už sem měl email s návrhama nějaké menší upravy,domluveno,odesláno a druhý den ve 14:00 jsem si byl pro kolečka.perfektní jednání a rychlost;);)
  • 0

#77 Jolanavol

Jolanavol

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 11:27

Ahoj, chtela bych si nechat udelat nase prvni CWG. Prosla jsem cele tema i nabidky vyrobcu na webu. Vsichni chvali Geo Gadget, ale zarazi me ta cena. Proc to maji pomerne vyrazne levnejsi nez ostatni? Neni v tom nejaky hacek? Totez razitko, ktere chci take. Vsichni maji ceny jednotne. Jen oni zase levnejsi. Neplati se treba nejake vysoke postovne? Urcite tam neco bude, kdyz jsou lide ochotni si to radeji delat jinde za vyssi cenu, nerada bych se napalila, ale zase kazda koruna se hodi, obzvlaste pred vanoci. Diky za radu. Jolana
  • 0

#78 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 11:37

Jolanavol napsal/a:
Ahoj, chtela bych si nechat udelat nase prvni CWG. Prosla jsem cele tema i nabidky vyrobcu na webu. Vsichni chvali Geo Gadget, ale zarazi me ta cena. Proc to maji pomerne vyrazne levnejsi nez ostatni? Neni v tom nejaky hacek? Totez razitko, ktere chci take. Vsichni maji ceny jednotne. Jen oni zase levnejsi. Neplati se treba nejake vysoke postovne? Urcite tam neco bude, kdyz jsou lide ochotni si to radeji delat jinde za vyssi cenu, nerada bych se napalila, ale zase kazda koruna se hodi, obzvlaste pred vanoci. Diky za radu. Jolana


Jolano, ne nebude za tím nic. Veškeré ceny a poštovné máš uvedeno na jejich webu. Ohlasy na foru jsou jasné, kdyby tam zádrhel, byla bys o něm našla zmínku. Pokud máš pochybnost, tak je asi nejlepší si vše ověřit přímo u nich.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#79 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:49

Jen můžu doplnit, že jsme si u nich nechávali s přítelkyní udělat 2 razítka a žádný háček v tom nebyl - rychle vyřízeno, doručeno a jsou super. Určitě se neboj ;)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#80 TeaPeter

TeaPeter

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 13:41

U GeoGadget jsem si nechal dělat sérii 100 CWG. Bylo to rychle a jsou do jednoho perfektní. Žádný háček tam není. Byla to moje druhá série. Tu první jsem nechal dělat jinde a sem tam ty CWG nebyly úplně dokonalé - proto jsem měnil zhotovitele.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama