Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

PDA na keškování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 akinomka

akinomka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2010 - 10:53

prosím prosím o radu ty, kteří využívají nějaké PDAčko ke geocachingu. Mám Yakumo Delta 300 GPS. Mám tam nějaké klasické automapy (TomTom a GoIGo a stáhnutý program Richesse GC - ten ale nevyužívám, radši něco s mapou ). Chtěla bych se zeptat, jestli je třeba mít nějaký další prográmek ke stahování listingů, protože to mám teprv krátce a furt si vše, jak blb, vypisuju ručně do sešitku :D a popř. i radu, jak to vlastně stáhnout...nejsem na tyhle věci moc dobrá, spíš bych prosila nějak polopaticky, nebo někoho z okolí Karviné, kdo by se chtěl sejít a ukázat, jak to jde. Nejlépe vzkazem, jinak jim tu svými dalšími dotazy zamořím celý server...moc díky ;)
  • 0
GARMIN Oregon 450 (jupí..!)

#2 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2010 - 12:33

na listingy a navigaci ke keši zkus GCzII, na mapy používám googlemapy - dají se s GCZII propojit ;-) http://www.nicque.com/pqz/GCz.htm
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#3 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2010 - 12:41

Mě se nejvíc osvědčila kombinaceOziExplorer (v PC i v PDA) a k tomu MoZiGo. Pro OziExplorer v phodě obstarám skoro jakékoli mapy a s pomocí MoZiGo mi přímo z mapy otevře k příslušné keši listing. Ale tohle asi bude dost individuelní - každému vyhovuje něco jiného.
  • 0

#4 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2010 - 13:59

czcharlie napsal/a:
Mě se nejvíc osvědčila kombinaceOziExplorer (v PC i v PDA) a k tomu MoZiGo. Pro OziExplorer v phodě obstarám skoro jakékoli mapy a s pomocí MoZiGo mi přímo z mapy otevře k příslušné keši listing. Ale tohle asi bude dost individuelní - každému vyhovuje něco jiného.

To stejné, doporučuji.
  • 0

#5 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 362 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2010 - 14:03

Ja byla az do tohoto tydne zastancem OZI exploreru a k tomu GCCZII na listingy, ale o vikendu jsem objevila programek Packet Drake, ktery kombinuje jak listing, tak mapu a sipku, vsechno jde udelat offline a je free. Ted jsem v testovaci fazi, ale zatim jsem z toho nadsena. ma sice nejaky ty mouchy, ale nic zavaznyho. ;)
  • 0

#6 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2010 - 14:21

Vy co jste sem psali ruzne programy, jste si jisti ze to pobezi na ty Delte, co ma pisatelka? Po netu jsem nasel info, ze to bezi na WinMobile 2003 systemu ... a napr. PocketDrake je cituji autora LudkaV "Program je přeložený pro WM6, verze pro starší WM snad časem budou." .... Co jsem kouakl je po netu uvadeno ze by moh byt cachebox .. ale ten nemam, nevim jestli umi navigovat... Ale - co ty kese naladovat do toho TomToma? Ale pozadavek znel na stahovani listingu ... :|
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#7 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2010 - 14:52

To zní krásně, do sešitku ;) Touhle metodou se vše podle mě naučíš nejlépe. Do TomToma si samozřejmě můžeš dát všechny kešky v republice, ale nedokáže navigovat až na místo, nemá šipku a tak tě dovleče nejspíš jen na nejbližší známou cestu. Nejlépe na druhém břehu řeky :-) Ale aspoň ukazuje počet metrů od cílového bodu. Možná bych zkusil toho OziExplorera, ten by tam snad mohl fungovat.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#8 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2010 - 16:54

Tak to já na starem PDA s WM2003 použival OziExplorer pro mapy, BeeLine pro šipku a Listingy si z Gsaku exportnul do html a ty pak v poho prohližim na PDA.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#9 Stan_Da

Stan_Da

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2010 - 17:15

Brunoos napsal/a:
Tak to já na starem PDA s WM2003 použival OziExplorer pro mapy, BeeLine pro šipku a Listingy si z Gsaku exportnul do html a ty pak v poho prohližim na PDA.


OziExplorer verze 2 již disponuje také šipkou.. :)
  • 0

#10 Pavelmidi

Pavelmidi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2010 - 23:24

já už nějakou dobu testuju na PDA (Eten x 650) stejně jako Aichah GGII a Pocketdrake, mám všechny keše ČR včetně listingu, mapový podklad Cykloatlas celé ČR, jenž je dle mne vhodnější pro kešování než Topo 3.1. Podle PocketDrake se pohybuju v mapách a když se přiblížím ke kešuli přepnu na šipku, která má jednu skvělou vychytávku a tou je poloha slunce. Navíc autor stále na vylepšení programu pracuje a jde mu to skvěle.Já bych dnes šel do HTC touch 2 (kolem 6000 kč) když by mi odešel Eten, je to vlastně skoro stejné, jen je o dost rychlejší (oba mají čip GPS SIRF III)
  • 0
co se dnes posere , zítra bude dobrý HTC Wildfire, Locus,Geoget II

#11 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2010 - 6:11

brazajar napsal/a:
Vy co jste sem psali ruzne programy, jste si jisti ze to pobezi na ty Delte, co ma pisatelka?
Po netu jsem nasel info, ze to bezi na WinMobile 2003 systemu ...

Ano, jsem si jistý. OziExplorer CE je kompilován pro různé platformy včetně WinMobile 2003. Mám funkčnost osobně odzkoušenou na MIO C710 se stejným OS. Problém by mohl být jedině snad s listingy - MoZiGo je pro PDA exportuje v html a ne každé zařízení s WM2003 obsahohuje IE.
  • 0

#12 Tcha.cz

Tcha.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2010 - 7:30

Pavelmidi napsal/a:
já už nějakou dobu testuju na PDA (Eten x 650) stejně jako Aichah GGII a Pocketdrake, mám všechny keše ČR včetně listingu, mapový podklad Cykloatlas celé ČR, jenž je dle mne vhodnější pro kešování než Topo 3.1. Podle PocketDrake se pohybuju v mapách a když se přiblížím ke kešuli přepnu na šipku, která má jednu skvělou vychytávku a tou je poloha slunce. Navíc autor stále na vylepšení programu pracuje a jde mu to skvěle.Já bych dnes šel do HTC touch 2 (kolem 6000 kč) když by mi odešel Eten, je to vlastně skoro stejné, jen je o dost rychlejší (oba mají čip GPS SIRF III)



mám v současné době Pocketlux N560 a vadí mi nepřesnost v lese. Jak přesmý je v lese HTC touch 2?
  • 0

#13 Retrros

Retrros

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2011 - 19:57

Ahoj, moc se omlouvam za tento dotaz ale nemuzu najit odpoved. Potreboval bych do tomtoma nahrat hromadne kesky ceske rep. z Geocaching.com. Vim ze to jde z Premium membership. ale ja mam jen zakladni ucet. Nemohl by mi ten soubor nekdo stahnout? Diky moc za kloudnou odpoved.
  • 0
Siberian soldiers

#14 Wodka

Wodka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 7:15

je to OT, ale - nainstaluj si na PC Geoget, do něj pluginy geojarry a tomtom. pomocí geojarry si stáhni kešky v čr (doporučuji založit nový účet na gc.com a stahovat přes něj). Stažení trvá několik hodin. pak si keše přes plugin tomtom vyexportuješ a výsledné soubory zkopíruješ přímo do složky v PDA, kde máš soubory mapy. Hotovo.
  • 0

#15 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 7:21

Tcha.cz napsal/a:
mám v současné době Pocketlux N560 a vadí mi nepřesnost v lese. Jak přesmý je v lese HTC touch 2?


Také mám jako druhou navigaci a na listingy Pocket Loox N560. Pod stromy nebo v lese je to o něco dobrodružnější. Šipka mě občas povodí pěkně po okolí. Jinak používám Pocket Drake a v PC GGII
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama