Přejít na obsah


Fotka

Geoget gpx import


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 10:37

je to tu:

http://uloz.to/5351160/18-07-2010.rar
  • 0

#22 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 10:45

Další poznatek - v garminu se zobrazily keše do cca 14,5 km a víc nic. Zkusil jsem to rozdělit na dva soubory do těch 14,5 a od 14,5 do 30 a světe div se - funguje to! Tak a teď babo raď čím to je? Dříve to zchruplo i okruh 50 km a teď tohle.
  • 0

#23 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 10:53

akim.cv napsal/a:
Další poznatek - v garminu se zobrazily keše do cca 14,5 km a víc nic. Zkusil jsem to rozdělit na dva soubory do těch 14,5 a od 14,5 do 30 a světe div se - funguje to!
Tak a teď babo raď čím to je? Dříve to zchruplo i okruh 50 km a teď tohle.


nevybíráš keše "v blízkosti pozice" místo volby "podle názvu"?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#24 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 11:36

Stáhnu všechny keše v okolí referenčního bodu (Chomutov 30 km - všechny keše) odfiltruji nalezené a vlastní a pak exportuji do GPX. Když to nahraju do Germina celé (30 km) tak to zobrazí pouze těch 20 keší - max vzdálenost 14,5 km, ale když to rozdělím na ty 2 části na 2 soubory tak to zobrazí všechno.
  • 0

#25 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 11:49

Ještě jsem zjistil, že u některých keší mám zdvojené WP.
viz:
Vložený obrázek
  • 0

#26 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 12:07

a.) máš aktuální GeoGet? b.) co ten žlutý vykřičník dole? co tam je za chybu?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#27 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 12:15

Hlásí to tuto chybu: ~~~ 18.7.2010 10:10:37 G:\!Geocaching\GeoGet\data\script\gc.cz\gccz.gge.pas ~~~ [Hint] G:\!Geocaching\GeoGet\data\script\gc.cz\gccz.gge.pas(23:3): Variable 'S' never used [Hint] G:\!Geocaching\GeoGet\data\script\gc.cz\gccz.gge.pas(24:3): Variable 'N' never used Používám: 2.4.0.578
  • 0

#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 12:51

nehlasi ti to tuto chybu, to co jsi sem napsal, neni zadna chyba. Chybu poznas podle toho, ze je u ni napsano 'chyba' a ne 'hint'. Ach jo! A ty zminene hinty tezko zpusobi, ze by tam byl zluty vykricnik.
  • 0

#29 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 12:58

Tak opravdu nevím, ještě jsem objevil u to ho vykřičníku toto: ~~~ 18.7.2010 7:49:26 G:\!Geocaching\GeoGet\data\script\GgStat2.ggp.pas ~~~ [Chyba] G:\!Geocaching\GeoGet\data\script\GgStat2.ggp.pas(122:8): Unknown identifier 'gjUsername' že by toto byl problém? Jsem total lama co se týká počítaču tak prosím o trpělivost :(
  • 0

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 13:07

Ano, toto je pricina toho vykricniku, a muze za to fakt, ze tam mas jeste stale skript ggstat2, coz je hodne prehistoricka a neudrzovana zalezitost, nahradil jej autostat. To se ale tyka jen generovani statistik, rozhodne to neovlivni import GPX do GPSky. To ostatne Geoget neovlivni vubec, protoze jestli je tam vyexportoval tak,z e je dokonce zpetne muzes zase naimportovat, pak uz s tim tezko muze Gweoget neco delat. Spise delas neco spatne s GPSkou. Jo, a zdvojene waypointy jsou zpusobeny tim, ze jsi importoval HTML z novegho webu starou verzi Geogetu. Vzdy, kdyz se zmeni HTML stranky, je potreba pockat na novou verzi!
  • 0

#31 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 13:20

Sláva, část problému tedy vyřešena. S GPS nědělém nic jiného než před tím. Mám tedy ten script smazat?
  • 0

#32 tutulonec

tutulonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 14:32

Som sa na to pozrel.Chybu mas v keske GC1AVBX.Vymaz ju a vyexportuj este raz.Zrejme je tam neaky neplatny znak.
  • 0

#33 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2010 - 15:30

Tak a záhada hlavolamu odhalena, chyba je opravdu v GC1AVBX. Musel jsem ji úplně smazat (nový export nepomohl). Vše funguje jak má. Díky moc všem za pomoc. Ještě dotaz ohledně toho skriptu ggstat2 - mám ho smazat tedy oba dva - ggp i config?
  • 0

#34 pavel.o

pavel.o

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 18:44

Mám stejný problém s GgStat2.ggp.pas Poradí někdo jestli je možno smazat?
  • 0

#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2010 - 18:55

ggstat2 dej cely pryc a pouzivej misto nej autostat, pokud to potrebujes.
  • 0

#36 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2011 - 22:48

Geoget pouzivam na statistiky a ted nove i na vytvoreni databaze pro Pocketdrake. Resil jsem jak z GSAKu, vyexportovat user notes a pripadne user data, az jsem si vsimnul, ze si je muzu do gpxka pridat jako zvlastni log. Geoget mi je ale ten log nechce nacist.

Tohle je vynatek toho logu z gpxka:

<groundspeak:logs>
    <groundspeak:log id="-3">
    <groundspeak:date>2011-01-13T08:00:00</groundspeak:date>
    <groundspeak:type>Other</groundspeak:type>
    <groundspeak:finder id="0">GSAK</groundspeak:finder>
    <groundspeak:text encoded="False">nejaky text z gsaku 
    </groundspeak:text>
   </groundspeak:log>

A tady pripadne cele gpxko.

Zkousel jsem menit ty id, ale bez uspechu (teda jednou z x pokusu se to povedlo, ale nevim ci to).

Kdyby se to podarilo nejak rozchodit, tak by to bylo super :)
  • 0

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2011 - 22:53

Zitra se ti na to mrknu, nicmene existuje i jina cesta, viz. http://geoget.ararat...u.php/user:gsak
  • 0

#38 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 14 January 2011 - 9:57

Diky, o teto ceste vim, ale ta moje cesta by byla pro pravidelne uzivani daleko jednodussi. Myslim, ze zakopanej pes je v tech divnejch id logu a uzivatele.
  • 0

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 14 January 2011 - 10:06

Nemyslim si, protoze to tvoje GPXko se mi importuje naprosto bez problemu.
  • 0

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 14 January 2011 - 10:18

Tak mne napada, nedoslo u tebe k tomu, ze byl ten tvuj umely log po importu uklizeny? V Geogetu si nastavujes, kolik poslednich logu se ti ma uchovavat. A pokud se ti v databazi sejde vice logu se stejnym datem, seradi se podle ID logu. Takze prvni, ktery z toho dne pujde pryc, je ten tvuj umely s LogID 0. Ale primarnim kriteriem je datum. Takze muzes zkusit tomu umelemu logu dat nejake datum z budoucnosti. Druha vec, logID nesmi byt duplicitni, protoze se podle nej urcuje, jestli log uz v databazi mas. Logy se stejnym ID se ti pak budou prepisovat.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama