Přejít na obsah


Fotka

Zapisování xTF


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
39 odpovědí na toto téma

#21 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 121 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 8:30

nabijecka napsal/a:
po zaškrtnutí funkce Importovat vlastní nálezy se datumy ve statistice napravily a odpovídají reálu takže bylo to tím, na časech mi ani tak nezáleží takže hlavně že to funguje. Jenom pořád nemůžu nikde najít jak udělat abych tam měl i založené keše.


Ty jsi psal, ze importujes nalezy z gpx PQ. Ted jsi ale zaskrtl importovat nalezy v Autostatu. Pokud bys je mel spravne importovane z PQ, je dalsi import zbytecny. Navic ti to ted bude pri kazde statistice importovat stejne nalezy znovu - zbytecne zatezovani serveru. Takze bych radeji nasel pricinu a zustal u toho PQ.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#22 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 121 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 8:32

nabijecka napsal/a:
můj nick na gc.com je nabijecka1993


A proc to nemas v profilu? Chces, abychom ti poradili a takovouto podstatnou informaci nam nedavas? Nastav si v profilu na gc.cz propojeni s profilem na gc.com.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#23 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 12:28

Už mi vše funguje, ale u kategorie Moje kešky se žádné nezobrazují, jen kategorie, viz vytvořená statistika na profilu.
  • 0

#24 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 121 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 12:46

Vsechny tri kese ma uzivatel nabijecka1993, davidof-1994, michal.borec97 a ne uzivatel nabijecka1993. Takze budes muset ggstatu rict, ze nabijecka1993, davidof-1994, michal.borec97 jsi ty. K tomu slouzi prikaz MYCACHESOWNER nebo OWNERID. Uz jsi koukal do te dokumentace ke GgStatu?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#25 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 16:51

Do dokumentace koukám, postupuji přesně podle návodu, zkoušel jsem oba další spoluautory přesně podle názvu dosadit do MYCACHESOWNER to nepomohlo, u druhého postupu nevím jak zjistím ID
  • 0

#26 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 18:19

MUSI to pomoct, ja kvuli eventu GC24AG1 pripsal do template
MYCACHESOWNER gord,HaLuMa,medwyn_cz,mikrom,lukabike.com,weri.cz
a funguje to brilantne
  • 0

#27 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 19:54

takhle vypadá můj template a pořád to nefunguje: # Možnost přejmenovat vlastníka podle ownerid #OWNERID 366333 pofd #OWNERID 405914 davdfdfdfi #OWNERID 998155 mic MYCACHESOWNER nabijecka1993, davidof-1994, michal.borec97 #MYCACHESOWNER michal nebo MYCACHESOWNER davidof-1994, michal.borec97
  • 0

#28 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 19:56

bez mezer zkus
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#29 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 20:12

ani bez těch mezer to nepomáhá
  • 0

#30 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 20:16

ještě bych se chtěl zeptat jak zjistím ID, ať můžu vyzkoušet ještě tento způsob, když tento nejde :(
  • 0

#31 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 22:10

Dámy a pánové, vnášíte do toho chaos OWNERID ti nepomůže, takže zjišťování ID je ti k ničemu, navíc mám takový pocit , že funguje jenom pro PM, protože v HTML stejně není. Ale to vůbec nevadí, protože ID v MYCACHESOWNER stejně nejde použít. Co úplně stačí je zadat MYCACHESOWNER nabijecka1993, davidoff1994, michal.borec97 MYCACHESOWNER nabijecka1993, davidof-1994, michal.borec97 někam před řádek START funguje to úplně spolehlivě, důležité je dát pozor, aby někde na konci nepřebývala mezera, protože se porovnávají úplně všechny znaky za prvním oddělovačem (mezera,tabelátor, skupina mezer). Vyzkoušel jsem a fungovalo na první pokus.
  • 0
MaFa

#32 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 8:44

udělal jsem to přesně podle posledního popisu, zkoušel jsem snad i všechny možné možnosti, ale stále nic, budu muset upravit vlastnictví kešky jen na mě po dohodě, protože vidím že jinak to asi nepůjde, přikládám přílohu mého templatu, jestli náhodou není problém někde jinde, jinač díky za pomoc ;)
  • 0

#33 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 8:57

Takze jeste si zkontroluj, jestli opravdu pouzivas tento soubor sablon :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#34 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 9:27

ano pouzivam :-D
  • 0

#35 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 9:50

udělal jsem to přesně podle posledního popisu, zkoušel jsem snad i všechny možné možnosti, ale stále nic, budu muset upravit vlastnictví kešky jen na mě po dohodě, protože vidím že jinak to asi nepůjde, přikládám přílohu mého templatu, jestli náhodou není problém někde jinde, jinač díky za pomoc

Tak to vypada spis na bordel v databazi, zkus ty tvoje kesky naimportovat znovu, pokud je vubec ve sve databazi mas. On totiz asi Autostat naimportuje jenom ty co jsi nalezl ty anebo odpovidaji tvemu jmenu.
  • 0
MaFa

#36 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 11:45

no myslím si, že v tom je asi ten problém, teď už jsem kešky upravil a jediný autor jsem já, takže zkusím stáhnout nové gpx a uvidím, ty mé kešky v databázi vůbec nejsou což je asi ten problém :o
  • 0

#37 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 13:29

takže stáhl jsem přes geoget nové gpx s mými nálezy, udělal import, ale už v seznamu jak dám podle filtru my own nic nezobrazí, ten samý problém ve statistice a to jsem gpx udělal po úpravě listingů všech mých kešek na jediného autora-mě, tak fakt by mě zajímalo co dělám špatně.
  • 0

#38 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 15:08

Tak zkus nejdriv jenom ulozit ty tvoje kese jako HTML a naimportovat je rucne. Zrejme to tvoje GPX nefunguje jak ma. Jinak tvoje kese samozrejme v PQ se vsemi tvymi nalezy nejsou, tys je preci nenalezl!!
  • 0
MaFa

#39 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 15:39

takže už mi to konečně funguje, tak díky za pomoc, ještě bych měl 2dotazy: 1. když budu chtít aktualizovat svoje statistiky, jde udělat nové bez toho aby mi to třebas přemazalo počítadlo vstupů, které zde vložím? 2.potřeboval bych zjistit toto: Uživatelské jméno - nejedná se o username, které zadáváte při přihlašováni. Najdete ho např. v adresním řádku za direktivou „guid=“ při prohlížení vašeho profil
  • 0

#40 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 16:15

nabijecka napsal/a:
takže už mi to konečně funguje, tak díky za pomoc, ještě bych měl 2dotazy: 1. když budu chtít aktualizovat svoje statistiky, jde udělat nové bez toho aby mi to třebas přemazalo počítadlo vstupů, které zde vložím? 2.potřeboval bych zjistit toto: Uživatelské jméno - nejedná se o username, které zadáváte při přihlašováni. Najdete ho např. v adresním řádku za direktivou „guid=“ při prohlížení vašeho profil

ad 2) http://www.geocachin.../profile/?guid=02936cfc-590f-48f2-8b02-cefcbb3746f1 . věř mi nebo ne, trvalo mi to asi sekundu :D
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama