Přejít na obsah


Fotka

Garmin eTrex legend Cx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2006 - 22:53

Zdravim. rozhodl jsem see pro nakup tohoto pristroje jako kompromis mezi cenou a vykonem. Rad bych ale vyzvedel pripadne prakticke zkusenosti s timto strojeckem. Dekuji
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2006 - 14:27

Mám ho teď doma na odzkoušení ( jinak mam VistuC) a musim rict ze je dobrej. Při porovnání s mým strojem bych řekl že krapet rychleji překlesluje, Vyhledání družic po zapnutí bylo taky o fous rychlejší, standardní příjem je úplně stejný. Ale Legend má jedno hodně velkou výhodu, a to je paměťová karta. nevýhody - nemůžeš použít příslušenství jako držáky a podobně ze starších přístrojů - kvůli kartě je jiný kryt baterií. A dodávaná šroubovací klapka na např. držáku na GPS "rachtá" prostě se to třepe....Zase ale nemá barometr..:-( ¨já osobně doporučuji.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2006 - 16:26

Zdravim. rozhodl jsem see pro nakup tohoto pristroje jako kompromis mezi cenou a vykonem. Rad bych ale vyzvedel pripadne prakticke zkusenosti s timto strojeckem. Dekuji

Mohu doporucit. Mam eTrex Vistu Cx a jsem spokojen. Po vyreseni nekterych detskych nemoci (vyreseno novym FW) mi funguje k plne spokojenosti. Legend nema kompas a barometr ale ten vetsina uzivatelu stejne nepouziva. Oproti pristrojum ...C ma kartu na mapy a POI body a to je nejdulezitejsi parametr. Kdyz mam treba 40MB map a mam jen 24MB pameti, tak jsem nahranej a v terenu tu mapu dovnitr nedostanu. S ...Cx mam tolik pameti, kolik mam na karte MB nebo kolik mam karet. To znamena ze mne omezeni pameti na mapy prestalo zajimat. Co se tyce citlivosti, tak v terenu je dobra, GPS neztraci signal a ma dostatecne EPE. Pri hledani cache mela EPE treba 12m ale stal jsem 1m od cache (asi se GARMIN sichruje ve vypoctu). Vydrz baterii je tez dobra, driv s CB Vistou jsem musel behem dne menit baterky, dnes mi baterky vydrzi dva dny (na noc samozrejme vypnuto) a to mi jeste 2-3 hodiny pred vypnutim hlasi ze dochazi baterie. Bohuzel ma jen 500 waypointu ale to lze resit tim, ze zbyle mene pouzivane nabo trvale pouzivane) waypointy nahrajeme jako POI body. Prekresluje dosti rychle.
Takze pokud netouzis po navigaci v budove tak ten pristroj ma skvely pomer cena vykon.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 17:25

Mohu doporucit. Mam eTrex Vistu Cx a jsem spokojen. Po vyreseni nekterych detskych nemoci (vyreseno novym FW) mi funguje k plne spokojenosti. Legend nema kompas a barometr ale ten vetsina uzivatelu stejne nepouziva. Oproti pristrojum ...C ma kartu na mapy a POI body a to je nejdulezitejsi parametr. Kdyz mam treba 40MB map a mam jen 24MB pameti, tak jsem nahranej a v terenu tu mapu dovnitr nedostanu. S ...Cx mam tolik pameti, kolik mam na karte MB nebo kolik mam karet. To znamena ze mne omezeni pameti na mapy prestalo zajimat. Co se tyce citlivosti, tak v terenu je dobra, GPS neztraci signal a ma dostatecne EPE. Pri hledani cache mela EPE treba 12m ale stal jsem 1m od cache (asi se GARMIN sichruje ve vypoctu). Vydrz baterii je tez dobra, driv s CB Vistou jsem musel behem dne menit baterky, dnes mi baterky vydrzi dva dny (na noc samozrejme vypnuto) a to mi jeste 2-3 hodiny pred vypnutim hlasi ze dochazi baterie. Bohuzel ma jen 500 waypointu ale to lze resit tim, ze zbyle mene pouzivane nabo trvale pouzivane) waypointy nahrajeme jako POI body. Prekresluje dosti rychle.
Takze pokud netouzis po navigaci v budove tak ten pristroj ma skvely pomer cena vykon.

Jasne. Ja pouzivam normalni kompas (to vite, skautik), tak jsem si rikal ze mi ten elektronicky bude dost na draka. Jen jsem premyslel kvuli tomu vyskomeru, ale vyska se urcuje i z druzic, ne? a mimochodem, ćo jsou to ty body POI?Jo, a abych nezapomnel, kolik je asi tak obvykla cena? nebo jinak, za kolik se da sehnat? Ja videl v gps centru svatoplukova za 11,6k, v Alzasoftu podobne... Kde se nejlepe nakupuje? Diky Moc
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 18:11

Jasne. Ja pouzivam normalni kompas (to vite, skautik), tak jsem si rikal ze mi ten elektronicky bude dost na draka. Jen jsem premyslel kvuli tomu vyskomeru, ale vyska se urcuje i z druzic, ne? a mimochodem, ćo jsou to ty body POI?
Jo, a abych nezapomnel, kolik je asi tak obvykla cena? nebo jinak, za kolik se da sehnat? Ja videl v gps centru svatoplukova za 11,6k, v Alzasoftu podobne... Kde se nejlepe nakupuje? Diky Moc


alzasoft pry nema udajne moc dobry reklamacni oddeleni. tim nechci rict, ze se ti to pokazi, ale co kdyby :)) (jinak ja na alzasoftu sem tam taky neco koupim, nechci je hanet) pokud cena je priblizne stejna, sel bych do svatoplukovky. tam si s tebou i popovidaj. :)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2006 - 3:11

Jasne. Ja pouzivam normalni kompas (to vite, skautik), tak jsem si rikal ze mi ten elektronicky bude dost na draka. Jen jsem premyslel kvuli tomu vyskomeru, ale vyska se urcuje i z druzic, ne? a mimochodem, ćo jsou to ty body POI?
Jo, a abych nezapomnel, kolik je asi tak obvykla cena? nebo jinak, za kolik se da sehnat? Ja videl v gps centru svatoplukova za 11,6k, v Alzasoftu podobne... Kde se nejlepe nakupuje? Diky Moc


POI (Point Of Interest) čili body zájmu, jsou to podobné body jako waypoity, akorád že jsou jakoby součástí mapy - nejdou editovat v GPS jenom na počítači, jsou tříděny do seznamů dle typu a lze v nich rychle vyhledávat (nákupní centra, ryclé ovčerstvení, benzínky, kina, divadla, exity atd.)
GPS bych nekoupil nikde jinde než ve Svatoplukově - Picodas - www.gpscentrum.cz 100% přátelské a professionální jednání a 100% jistota toho, že když už se s GPS něco stane, vyřídí reklamaci velice rychle a maximální ochotou!!! Mám s nima ty nejlepší zkušenosti!!!
Co se týče Alzasoftu, tak ho nechci nijak hanit, ale já osobně bych si tam už nekoupil ani roli toaletního papíru! Tak dobré zkušenosti s nima mám, hlavně co se týče reklamací, pač pokud nepoložíte na pult nabitou 45, tak nemáte šanci něco vyreklamovat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama