Přejít na obsah


Fotka

Exportní formát LOC pro TesoroDroid


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 jardam

jardam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2010 - 13:20

Ahoj vespolek, na androidu používám pro lovení keší prográmek TesoroDroid. Vyhovuje mi pro svou jednoduchost a velikost v paměti. Dosud jsem do něj keše zadával ručně. Program umožňuje import WPT pouze ve tvaru LOC. To by ostatně splňoval soubor Geocaching.loc generovaný na geocaching.com viz příloha. Protože lovím převážně off-line, vyhovovalo by mi, kdyby místo odkazu na www stránku o keši (Cache details) byly spíše údaje o typu, velikosti, obtížnosti keše a taky rozkodovaný hint. Dokázal by mi někdo poradit, z jakého GeoGetího makra pro export vyjít popř. něco jednoduchého vytvořit? Nejsem programátor, asi bych se s tím mořil dlouho a zbytečně. Díky za vaše náměty. GeoGet je supr a tak bych u něj rád zůstal, používám ho i pro další typy navigací.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2010 - 14:20

Uz sjem mel nekolirkat nutkani vyrobit export pro LOC, ale pokazde sjem to odbyl s tim, ze vsehcny programy, ktere znam, tak umi krome LOCu importovat i GPX, takze by to byla zbytecna prace. Udelat export pro LOC neni opravdu problem, jen to doposud nebylo potreba. Udelat se to da, vysel bych ze SimpleGPX.
  • 0

#3 jardam

jardam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2010 - 13:37

Tak jsem se s tím popasoval, třebas to někomu taky pomůže...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama